Skup aut Zgorzelec - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Zgorzelcu możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, zarówno użytkowy, jak i osobowy, terenowy, dostawczy, specjalistyczny czy autobus, uzyskując w ten sposób wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Przyjmujemy do skupu samochodów używanych w Zgorzelcu Auto Kurek auta praktycznie nowe, jak i mocno wyeksploatowane i oferujemy za nie cenę na podstawie osobistej inspekcji danego egzemplarza.

Skup samochodów Zgorzelec – Auto Kurek

Nasz skup aut za gotówkę Auto Kurek ma ugruntowaną pozycję na rynku, gdyż od wielu lat zapewniamy najwyższej jakości usługi. Pracujemy w trybie 24-godzinnym przez 7 dni w tygodniu, po auto możemy za darmo przyjechać własnym transportem, gdy jest np. niesprawne, a wyceny dokonujemy na podstawie osobistej analizy przez naszego pracownika. Zawsze w standardzie kwotę wynikającą sprzedaży auta wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Zgorzelec - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja w skupie aut z Zgorzelca i okolic?


Kontakt telefoniczny

Każda osoba planująca sprzedać swój samochód może skorzystać z oferty naszego skupu aut w Zgorzelcu. W tym celu wystarczy skontaktować się z konsultantami dostępnymi dla klientów pod numerem telefonu podanym na stronie. Ponadto można również skorzystać z formularza kontaktowego. Na tym etapie współpracy warto podać niezbędne szczegóły dotyczące pojazdu oraz umówić się na konkretny termin oględzin.


Oględziny pojazdu

Oględziny samochodu mają na celu sprawdzenie przez naszego pracownika stanu technicznego i wizualnego pojazdu, a od wykonanej analizy zależy ostateczna wycena. Zawsze staramy się brać pod uwagę zalety pojazdu, w tym między innymi dobrze zachowaną powłokę lakierniczą, niski przebieg czy dodatkowe wyposażenie, które mogą podnieść cenę. Po jej zaakceptowaniu i podpisaniu niezbędnych dokumentów kwota wypłacana jest w gotówce do ręki.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem współpracy z naszym skupem aut używanych w Zgorzelcu jest podpisanie umowy i tym samym przeniesienie praw własności pojazdu na firmę Auto Kurek. Na życzenie klienta gotówka może być wypłacona do ręki na miejscu spotkania lub na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • bezpłatny dojazd do klienta,
  • szybkie i sprawnie przeprowadzone transakcje,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • rzetelność i profesjonalizm,
  • indywidualna wycena,
  • natychmiastowa wypłata gotówki do ręki lub na konto bankowe.
  skup aut Zgorzelec

  Dlaczego warto sprzedać auto w skupie aut z Zgorzelca?

  W naszym auto skupie 24h pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy chętnie pomogą na każdym etapie współpracy i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące całej naszej oferty. Nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia, dzięki czemu zawsze dysponują aktualną wiedzą na temat prawa, a także mają ogromne doświadczenie, dzięki czemu chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługą skupu pojazdów w Auto Kurek. Posiadamy wszystkie certyfikaty i zezwolenia, a na każdym polu działamy zgodnie z literą prawa, tym samym zapewniamy bezpieczne usługi, zgodne z prawem i naszymi obowiązkami. Skontaktuj się z naszym skupem aut Auto Kurek i uzgodnij termin osobistych oględzin swojego pojazdu, zadaj nam także pytania – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości telefonicznie lub mailowo.

  skup aut Zgorzelec

  Skup auta z Zgorzelca i okolic w Auto Kurek jako alternatywa tradycyjnej sprzedaży

  Sprzedaż samochodu rzadko jest szybka i bezproblemowa. Z reguły na naszej drodze można spotkać nieuczciwych kupujących, którzy podkładają do podpisania niebezpieczne w skutkach umowy, część potencjalnych klientów znika tuż przed dokonaniem zakupu, a inni obniżają cenę aż poniżej granicy opłacalności. W naszym skupie aut na części możesz sprzedać każde auto nawet w ciągu jednego dnia, unikając w ten sposób wszelkich problemów dotyczących sprzedaży prywatnej. Największy kłopot mają właściciele aut niezbyt popularnych, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Sprzedaż takich pojazdów może trwać nawet wiele miesięcy. Ponadto rzadko można w ten sposób osiągnąć dobrą kwotę. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, a nasza wycena zawsze odzwierciedla faktyczny stan pojazdu. Skontaktuj się z naszym skupem aut powypadkowych i sprawnych już dziś!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Prowadzony przez nas skup aut za gotówę w Zgorzelcu przyjmuje każdy rodzaj samochodu, niezależnie od stanu, rocznika, modelu, wyposażenia czy przebiegu. Dzięki temu możesz szybko, sprawnie i bezpiecznie sprzedać swój samochód, a otrzymane wynagrodzenie przeznaczyć na dowolny cel, w tym np. na zakup nowego auta.

  Ile płacimy za samochody?

  Wycena samochodu zawsze zależy od przeprowadzonych oględzin, podczas których dokonujemy oceny stanu technicznego i wizualnego pojazdu. Zaproponowana cena mieści się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł i jest wypłacana w gotówce do ręki lub na życzenie klienta na wskazane przez niego konto bankowe.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Czas transakcji zawsze jest możliwie najszybszy, gdyż działamy przez 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Wystarczy umówić się z naszym konsultantem w dogodnym dla siebie terminie na oględziny pojazdu, na podstawie których pracownik zaproponuje kwotę. Po jej zaakceptowaniu pieniądze zostaną wypłacone do ręki, tuż po podpisaniu niezbędnych dokumentów.

  Skup aut Zgorzelec i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627