Skup aut Lubań - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Lubaniu możesz z łatwością sprzedać swój samochód w doskonałej cenie, od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od jego stanu, marki czy rocznika. Do skupu aut za gotówkę Auto Kurek przyjmujemy modele używane i powypadkowe, jak i samochody, które mogą uchodzić za kolekcjonerskie, w tym samochody miejskie, terenowe, SUV-y oraz dostawcze, ciężarowe czy autobusy.

Skup samochodów Lubań – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu samochodów używanych w Lubaniu warto wymienić między innymi wysoką elastyczność. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz sprzedać nam auto w zasadzie zawsze w przeciągu 1 dnia roboczego. Zapewniamy także darmowy transport i wcześniej przygotowane umowy, które skracają czas transakcji.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Lubań - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etapem, który jest niezbędny do skorzystania z naszego skupu aut używanych w Lubaniu jest skontaktowanie się z pracownikiem firmy Auto Kurek. Podczas rozmowy warto przekazać najistotniejsze szczegóły dotyczące samochodu, a także umówić się na spotkanie w celu weryfikacji pojazdu. Można to zrobić drogą telefoniczną, e-mailową lub za przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie WWW.


Oględziny pojazdu

Weryfikacja pojazdu to kluczowy etap naszej współpracy, który zawsze przebiega szybko i sprawnie i jest prowadzony przez specjalistę. W trakcie spotkania fachowiec sprawdza stan techniczny i wizualny pojazdu, kontrolując układu i podzespoły. Ponadto chętnie zwraca również uwagę na zalety, które mogłyby korzystnie wpłynąć na ostateczną cenę.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie zaproponowanej kwoty oraz podpisanie niezbędnych dokumentów. Stawiamy na minimum formalności, dzięki czemu zasady zawsze są proste i czytelne, a transakcja nie zajmuje wiele czasu. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży następuje przekazanie dokumentów dotyczących pojazdu oraz wypłata należności ustalonych tuż po oględzinach w formie gotówkowej lub przelewem na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • bezpieczeństwo każdej transakcji,
   • natychmiastowa wypłata należności,
   • minimum formalności,
   • pełen profesjonalizm,
   • wysoka jakość obsługi,
   • indywidualne podejście do każdego klienta.
  skup aut Lubań

  Dlaczego warto wybrać firmę Auto Kurek?

  Nasz skup aut powypadkowych i sprawnych jest oceniany jako najlepszy w regionie i nie dzieje się to bez powodu. Warto wśród przyczyn tego stanu rzeczy wymienić między innymi doskonałą jakość obsługi klienta. Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i mają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu chętnie pomogą podczas każdego etapu sprzedaży samochodu w naszym auto skupie 24h. Mamy wszelkie certyfikaty i zezwolenia, rozliczamy się w Polsce i tutaj też odprowadzamy podatki. W naszym skupie pojazdów Auto Kurek przykładamy wiele uwagi także do kwestii bezpieczeństwa, dlatego każdą transakcję kończymy wypłatą należności w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto, jednak wyłącznie na wyraźne życzenie klienta. Co więcej, jesteśmy także marką godną zaufania, a przez wiele lat obsłużyliśmy tysiące w pełni zadowolonych klientów.

  skup aut Lubań

  Sprzedaj swój pojazd już dziś!

  W naszym skupie aut na części Auto Kurek możesz sprzedać praktycznie każdy samochód i pozbyć się swojego problemu raz, na zawsze. Wiele osób sprzedaje nam swoje auta z różnych powodów. Jedni chcą pozbyć się samochodu, który generuje same koszty, gdyż jest mocno wyeksploatowany i zniszczony, inni z kolei chcą jak najszybciej dostać zastrzyk gotówki i przeznaczyć ją np. na zakup nowego auta lub przez jakąś sytuację awaryjną. Sprzedaż prywatna zazwyczaj przeciąga się w nieskończoność, ponadto jest niebezpieczna i zazwyczaj nie przebiega w przyjaznej atmosferze. Skupowanie samochodów uszkodzonych Auto Kurek to także doskonały wybór dla właścicieli aut powypadkowych, które zdecydowanie najciężej sprzedać na rynku wtórnym, u nas jednak nie ma z tym żadnego problemu. Zachęcamy do kontaktu z naszym auto skupem 24h już dziś, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie lub mailowo.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut używanych w Lubaniu możesz sprzedać każdy rodzaj pojazdu, bez względu na jego przeznaczenie, stan, rocznik, przebieg czy markę. Przyjmujemy auta osobowe, ciężarowe, terenowe i SUV-y. Nasza oferta pozwoli Ci szybko i sprawnie pozbyć się również uszkodzonych i niesprawnych pojazdów, które wyłącznie generują koszty.

  Ile płacimy za samochody?

  Za pojazdy płacimy cenę, która mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł i jest ona zależna od rocznika modelu i marki samochodu. Ponadto bezpośredni wpływ na oferowaną cenę ma również stan pojazdu, który dokładnie weryfikowany jest podczas oględzin przez naszego pracownika.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  W celu sprzedania samochodu wystarczy się z nami skontaktować drogą telefoniczną lub mailową i ustalić szczegóły. Sam proces przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu możesz sprzedać swoje auto w kilka godzin.

  Skup aut Lubań i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627