Skup aut Bolesławiec - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Bolesławcu możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, uzyskując z tego tytułu wynagrodzenie adekwatne do jego stanu technicznego, wyposażenia, marki czy modelu. Do naszego skupu samochodów używanych w Bolesławcu przyjmujemy auta praktycznie nowe i nieużywane, jak i stare, zużyte i wyeksploatowane i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł. W skupie aut za gotówkę Auto Kurek przyjmujemy auta osobowe, terenówki, sportowe czy dostawcze i autobusu oraz specjalistyczne.

Skup samochodów Bolesławiec – Auto Kurek

Główną zaletą współpracy z naszym auto skupem 24h jest możliwość sprzedaży każdego typu pojazdu w przeciągu jednego dnia roboczego. Pracujemy w zasadzie przez całą dobę 7 dni w tygodniu, auta odbieramy z miejsca docelowego naszym własnym transportem, a wynagrodzenie z tytułu jego sprzedaży przekazujemy klientowi w formie gotówki do ręki lub przelewem na wyraźne życzenie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Bolesławiec - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

W przypadku chęci podjęcia współpracy z naszym skupem aut używanych w Bolesławcu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Numer i adres poczty dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce “kontakt”. Już podczas pierwszej rozmowy można umówić się na konkretny odbiór samochodu w konkretnym miejscu.


Oględziny pojazdu

Kolejnym krokiem są oględziny pojazdu przeprowadzone przez naszego wyspecjalizowanego pracownika. Weryfikacja przebiega szybko i sprawnie i jest kluczowym etapem podczas skupu auta za gotówkę, gdyż polega na dokładnym sprawdzeniu pojazdu oraz przeanalizowaniu jego stanu, a na podstawie otrzymanych danych oferowana jest ostateczna wycena. Dodatkowo w trakcie oględzin sprawdzana jest także dokumentacja dotycząca samochodu oraz jej oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy z nami jest zaakceptowanie warunków umowy i jej podpisanie. Wszystkie wytyczne są przejrzyste, a każda transakcja w pełni bezpieczna. Po dokonaniu niezbędnych formalności przychodzi czas na wypłatę należności w formie gotówkowej bądź na wskazane konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • pełen profesjonalizm,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • szybka i sprawna obsługa,
  • bezpieczeństwo każdej transakcji,
  • kontakt 24/7 na dobę.
  skup aut Bolesławiec

  Dlaczego skup samochodów w Bolesławcu Auto Kurek to dobry kontrahent?

  W naszej firmie od zawsze nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego od początku naszego istnienia obraliśmy sobie za cel jak najlepszą ofertę. W naszym skupie aut w Bolesławcu pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy chętnie pomogą i udzielą wielu rzeczowych informacji na temat wszystkich usług realizowanych przez nasz skup pojazdów Auto Kurek. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi certyfikatami i zezwoleniami, a nasz skup działa od początku istnienia w pełni legalnie i z poszanowaniem obecnie obowiązującego prawa. Nasi klienci, w tym także z Bolesławca, doceniają także nasze zaangażowanie oraz możliwość kontaktu z naszymi pracownikami praktycznie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  skup aut Bolesławiec

  Sprzedaj auto w Auto Kurek!

  Wiele osób błędnie zakłada, że sprzedaż samochodu w mediach społecznościowych, gazetach lub portalach aukcyjnych, jest proste i szybkie. Niezdecydowani, niebezpieczni klienci bądź naciągacze mogą nie tylko tracić Twój czas, lecz także nakłaniać do wykonania czynności niezgodnych z prawem. Ponadto sprzedaż pojazdu niepopularnego np. nieznanej marki z rynku amerykańskiego, zajmuje z reguły nawet wiele miesięcy. Nasz skup aut w Bolesławcu jest odpowiedzią na te kłopoty. Możesz u nas sprzedać każdy rodzaj samochodu w przeciągu jednego dnia i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie adekwatne do jego stanu oraz wyposażenia czy też rodzaju silnika, rocznika i marki. Nasi specjaliści obiektywnie ocenią wszelkie aspekty mające wpływ na ostateczną cenę, dzięki czemu zawsze nasza wycena jest zgodna z rzeczywistością i zazwyczaj spełnia potrzeby klientów. Zadzwoń do naszego skupu aut na części i sprzedaj swój samochód w znakomitej cenie!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skup aut używanych w Bolesławcu jest jedną z głównych usług świadczonych przez naszą firmę, dzięki której możesz sprzedać każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego modelu, rocznika czy wyposażenia. Skupujemy zarówno sprawne i praktycznie nowe samochody, jak i również całkowicie uszkodzone, które nie nadają się do dalszej eksploatacji.

  Ile płacimy za samochody?

  W naszym skupie aut za gotówkę wyceniamy pojazd w całości, biorąc pod uwagę jego stan techniczny i wizualny. Po umówieniu się na konkretny termin w celu oględzin nasz pracownik po dokonaniu analizy zaoferuje ostateczną cenę, którą może jeszcze tego samego dnia wypłacić klientowi do ręki. Cena ta zależy od marki, modeli, a także stanu, dlatego zawsze jest ustalana indywidualnie.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Każda transakcja z naszą firmą przebiega szybko i sprawnie. Wszystkie formalności są załatwiane w ekspresowym tempie, co dotyczy zarówno analizy samochodu, jak i również podpisywania niezbędnych dokumentów. Po zaakceptowaniu ceny pieniądze w krótkim czasie pojawiają się na wskazanym koncie bankowym lub są przekazywane klientowi do ręku tuż po analizie.

  Skup aut Bolesławiec i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627