Skup aut Legnica - skup samochodów używanych

Jako Auto Kurek oferujemy skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Skup aut za gotówkę to dobra opcja dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianego pojazdu i otrzymać szybką zapłatę za transakcję. Przyjmujemy pojazdy używane, za które płacimy kwoty od 300 do nawet 200 000 złotych w przypadku samochodów luksusowych lub zabytkowych. Ostateczna kwota zależy jednak od wyceny dokonanej przez naszych specjalistów. Skup samochodów używanych Legnica dostępny jest dla każdego, kto chce sprawnie sprzedać auto i otrzymać wypłatę praktycznie od ręki. Przyjmujemy wszelkiego rodzaju samochody osobowe, dostawcze, terenowe, jak i ciężarowe niezależnie od ich stanu technicznego.

Skup samochodów Legnica – Auto Kurek

Skup aut Legnica, który prowadzimy działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim minimum formalności oraz możliwość darmowego odbioru pojazdu naszym transportem ze wskazanego przez klienta miejsca. Skup pojazdów realizowany jest dopiero po wykonany rzetelnej wyceny przez naszych specjalistów wraz z dojazdem do klienta zainteresowanego sprzedażą.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup aut Auto Kurek – jak to działa w praktyce?

Jako skup aut Legnica i okolice oferujemy gotówkę lub przelew bezpośrednio na konto bankowe po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży pojazdu. Kiedy klient decyduje się tylko na złomowanie samochodu, wystawiamy stosowne zaświadczenia pozwalające na jego wyrejestrowanie w Wydziale Komunikacji. Umowy sporządzamy praktycznie od ręki, a jako skup samochodów używanych Legnica z wieloletnim doświadczeniem pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Gwarantujemy możliwie najlepsze rynkowe ceny za skup aut w każdym stanie – zarówno tych sprawnych, jak i powypadkowych.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny z naszym skupem samochodów używanych Legnica jest możliwy pod numerem 692 443 443. Istnieje też opcja wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie Internetowej. W tym przypadku należy oczekiwać na kontakt ze strony naszego skupu pojazdów Auto Kurek.


Oględziny auta

Po zdobyciu niezbędnych informacji na temat pojazdu od klienta realizujemy oględziny samochodu w dowolnie wybranej lokalizacji. Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd, a odbiór samochodu odbywa się naszym własnym transportem.


Kupno samochodu

Jako skup aut za gotówkę sporządzamy stosowną umowę kupna-sprzedaży samochodu z klientem wypłacając środki pieniężne w gotówce lub bezpośrednio pod wskazany numer konta bankowego bez zbędnej zwłoki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego skup pojazdów Auto Kurek to dobra decyzja?

  Skup pojazdów Auto Kurek to doskonała opcja, aby pozbyć się niechcianego samochodu, a dodatkowo:

  • w pełni uczciwa wycena każdego auta;
  • darmowy dojazd do klienta;
  • możliwość odbioru samochodu własnym transportem;
  • szybka wypłata gotówki bezpośrednio po podpisaniu umowy.
  Skup aut Legnica

  Skup aut Legnica – szybka sprzedaż samochodu bez formalności

  Wybór naszego skupu aut 24h to doskonała decyzja, aby w krótkim czasie pozbyć się pojazdu i zyskać dodatkowe środki tuż po podpisaniu umowy. Jako skup samochodów używanych Legnica z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy kupno każdego samochodu niezależnie od jego stanu technicznego. Nasi specjaliści wykonują kompleksową wycenę na podstawie stanu wizualnego, technicznego, rocznika oraz rodzaju pojazdu. Przyjmujemy nie tylko samochodu osobowe, ale także zabytkowe i luksusowe płacąc za nie odpowiednio wysokie kwoty. Skup aut za gotówkę to dobra alternatywa dla samodzielnego poszukiwania nabywców w Internecie, co może zająć sporo czasu i nerwów. Auto Kurek jako skup aut na części i nie tylko wszelkie transakcje realizuje praktycznie od ręki tuż po wykonaniu rzetelnej wyceny pojazdu.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Oferujemy jako skup aut Legnica bezpłatny dojazd bezpośrednio do każdego klienta na terenie miasta i okolic, a także możliwość odbiory pojazdu własnym transportem. Dodatkowo w ramach usług naszego skupu pojazdów proponujemy kasację i złomowanie wraz z wydaniem stosowanego zaświadczenia pozwalającego na legalne wyrejestrowanie auta w Wydziale Komunikacji. W dużej części przyjmujemy uszkodzone pojazdy, gdyż dla naszych klientów przygotowaliśmy także bogatą ofertę podzespołów samochodowych, na które udzielamy aż 2-tygodniowej rękojmi. Skupujemy każdy pojazd uszkodzony i sprawny, a następnie sprzedajemy części zamienne, które nadają się jeszcze do eksploatacji. Nasz cennik skupu aut to kwoty od 300 do 200 000 złotych w zależności od stanu technicznego i rodzaju auta.

  Skup aut Legnica

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Jako skup pojazdów Auto Kurek przyjmujemy samochody osobowe, ciężarowe, terenowe, dostawcze i wiele innych. Skup samochodów używanych Legnica, który prowadzimy, kupuje zarówno pojazdy powypadkowe, uszkodzone, jak i te sprawne. Ostateczna cena kupna-sprzedaży jest zależna od wyceny przez specjalistę i dokładnego stanu technicznego auta.

  Ile płacimy za samochody?

  W naszym skupie pojazdów można sprzedać swój samochód nawet w 1 dzień roboczy. Wystarczy umówić się telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na wycenę z naszym specjalistą, odbiór auta i podpisanie umowy sprzedaży. Pieniądze wypłacamy od ręki w gotówce lub na wskazane konto bankowe.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Skup aut Legnica i okolice Auto Kurek dostępny jest pod numerem telefonu 692 443 443 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Po uprzednim kontakcie umawiamy się na oględziny auta pod wskazanym adresem, jego odbiór oraz podpisanie umowy wraz w wypłatą określonej kwoty.

  Skup aut Legnica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627