Skup aut Wałbrzych - skup samochodów używanych

Auto Kurek to firma, która od wielu lat funkcjonuje na rynku jako skup aut. Wałbrzych to stosunkowo niewielkie miasto, którego mieszkańcy dzięki nam mają możliwość szybkiego pozbycia się niechcianego pojazdu bez formalności. Jako skup samochodów używanych w Wałbrzychu bierzemy pod uwagę auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, a także maszyny rolnicze. Wybierając nasz skup aut za gotówkę, można liczyć na najlepsze rynkowe ceny odkupu, a także cennik skupu aut w przedziale kwotowym od 300 do 200 000 złotych.

Skup samochodów Wałbrzych – Auto Kurek

W ramach skupu pojazdów działamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu każdy klient może w dowolnym czasie skontaktować się z nami w celu umówienia oględzin w dowolnej lokalizacji. W Auto Kurek stawiamy przede wszystkim na szybkość działania, bezpieczeństwo i maksymalne zadowolenie konsumentów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak działa skup aut Wałbrzych?

Nasz skup samochodów używanych Wałbrzych działa na bardzo prostych zasadach. Wystarczy skontaktować się z nami na jeden z możliwych sposób i umówić na spotkanie ze specjalistą celem wyceny konkretnego pojazdu mechanicznego.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jako skup pojazdów jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 692 443 443 lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie Internetowej. W ten sposób można szybko umówić się na wycenę samochodu oraz jego odbiór naszym własnym transportem po podpisaniu umowy.


Oględziny auta

Oględziny pojazdu to połowa drogi do pozyskania dodatkowej gotówki ze sprzedaży pojazdu. Skup aut za gotówkę Auto Kurek realizuje oględziny, wraz w kompleksową wyceną samochodów biorąc pod uwagę stan techniczny, rocznik oraz markę. Za dojazd do klienta nie pobieramy dodatkowych opłat.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to kolejny etap współpracy z naszym skupem aut na części Auto Kurek. Umowę podpisujemy tuż po zaakceptowaniu przez klienta propozycji odkupu. Po dopełnieniu formalności odbieramy samochód z dowolnej lokalizacji własnym transportem i wypłacamy środki w gotówce lub przelewem na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Skup samochodów używanych Wałbrzych – co nas wyróżnia?

  Do najistotniejszych aspektów wyróżniających nasz auto skup 24h, zaliczamy:

  • Brak ukrytych kosztów;
  • Minimum formalności dla każdej transakcji;
  • Opcja odkupu niemalże każdego samochodu bez względu na stan techniczny;
  • Rzetelna i indywidualna wycena pojazdu.

  Skup aut Wałbrzych

  Powypadkowy, sprawny lub do kasacji? W Auto Kurek odkupimy każdy pojazd!

  Jako skup aut Wałbrzych bierzemy pod uwagę niemalże każdy pojazd – zarówno ten powypadkowy nienadający się do użytku, jak i ten w bardzo dobrym stanie technicznym. Auto Kurek jako firma z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja rzetelnej wyceny i indywidualnej oferty odkupu danego pojazdu. Dzięki temu każdy klient może liczyć na kompleksowe podejście do tematu oraz atrakcyjne warunki finansowe związane ze skupem aut w Wałbrzychu i okolicach. Działamy codziennie przez 24 godziny na dobę, oferując darmowy dojazd bezpośrednio do klienta zarówno na oględziny, jak i odbiór pojazdu własnym transportem.

  Nasze pośrednictwo w skupie aut na części to duże ułatwienie dla osób chcących pozbyć się swojego starego auta. Pomagamy w załatwianiu niezbędnych formalności, a także informujemy o niezbędnych działaniach potrzebnych do wypłaty gotówki w ramach odkupu pojazdu.

  Co zyskuje klient, korzystając z usług skupu aut w Wałbrzychu?

  Każdy klient decydujący się na skorzystanie z usług skupu pojazdów używanych w Wałbrzychu ma możliwość zezłomowania/kasacji pojazdu bez dodatkowych kosztów. Co ciekawe, w tym przypadku wartość samochodu obliczana jest na podstawie jego wagi. Skupowanie samochodów uszkodzonych pozwala nam na maksymalnie wyeksploatowanie części zamiennych poprzez ich dalszą dystrybucję do klientów. Na wszystkie podzespoły udzielamy aż 2-tygodniowego okresu rękojmi.

  Gwarantujemy, że skup pojazdów to dobre miejsce do pozbycia się auta osobowego, dostawczego, ciężarowego oraz maszyn rolniczych. Każdej wyceny dokonujemy na indywidualnych warunkach, biorąc pod uwagę wiele aspektów technicznych i nie tylko. W ten sposób jako skup aut na części jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze ceny rynkowe sięgające nawet do 200 000 złotych.

  Skup aut Wałbrzych

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Jako skup aut Wałbrzych Auto Kurek skupujemy wszelkiego rodzaju samochody osobowe, terenowe, sportowe, dostawcze, ciężarowe, a także autobusy. Co ciekawe, przyjmujemy również maszyny rolnicze. Wszystkie pojazdy wyceniamy, biorąc pod uwagę ich stan techniczny, klasę, markę i rocznik.

  Ile płacimy za samochody?

  Za wszystkie pojazdy płacimy od 300 do 200 000 złotych zależnie od stanu technicznego oraz typu auta. Przyjmujemy zarówno pojazdy zadbane, jak i te nadające się tylko do kasacji z przeznaczeniem na części. Wpływ na to, ile zapłacimy za dany model, ma nasza indywidualna wycena, która realizowana jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

  Jak się z nami skontaktować?

  Kontakt z naszym skupem pojazdów Auto Kurek możliwy jest pod numerem telefonu 692 443 443 lub pozostawiając swoje dane w formularzu dostępnym na stronie Internetowej.

  Czy w Auto Kurek można sprzedać samochód niesprawny?

  Zdecydowanie tak! W naszym skupie aut w Wałbrzychu skupujemy w zasadzie wszystkie auta – nie tylko te sprawne i nadające się do dalszego użytkowania, lecz także te, które lata świetności mają już dawno za sobą. Można nam sprzedać pojazd po zalaniu, po spaleniu, pożarze oraz powypadkowy i po stłuczce. To właśnie tego typu samochody wywołują najwięcej kłopotów podczas sprzedaży prywatnej.

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta w Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Wałbrzychu można sprzedać każdy samochód, istotne jest jednak, aby mieć całą jego dokumentację. Niezbędny będzie dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu, jeśli ta została wydana. Zależnie od konkretnej sytuacji może być potrzebna także umowa kupna-sprzedaży, jeśli auto nie zostało przerejestrowane na zbywcę, wpis KRS, upoważnienie innego właściciela czy też zaświadczenie o braku tablic rejestracyjnych.

  Na jakiej podstawie ustala się cenę za samochód?

  Każdy samochód sprzedany w naszym skupie aut w Wałbrzychu zawsze indywidualnie wyceniamy na podstawie jego aktualnego stanu technicznego i wizualnego. Nasz pracownik oceni silnik, układ hamulcowy czy elektryczny, a także wiele innych parametrów, takich jak stan wyposażenia dodatkowego, ogumienie i roczniki szyb. Warto wiedzieć, że w skupie aut w Wałbrzychu z tego względu pracują wyłącznie prawdziwi specjaliści, którzy doskonale znają i wady, i zalety każdego pojazdu.

  Skup aut Wałbrzych i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627