Skup aut Nowa Ruda

W skupie aut w Nowej Rudzie Auto Kurek możesz sprzedać praktycznie każde auto – zarówno to w zasadzie nowe i nieużywane, jak i mające wiele lat intensywnej eksploatacji już za sobą. Przyjmujemy do skupu aut za gotówkę samochody osobowe, niewielkie miejskie, jak i duże SUVy, a ponadto również pojazdy ciężarowe i dostawcze. W auto skupie 24h wypłacamy za nie cenę w wysokości od 300 zł do nawet 200 000 zł!

Skup samochodów Nowa Ruda – Auto Kurek

Skupowanie samochodów używanych w Nowej Rudzie to domena naszej marki, dlatego oferujemy zawsze korzystne cenniki, świetny kontakt z naszymi doradcami oraz możliwość przeprowadzenia skupu samochodu uszkodzonego o praktycznie każdej porze dnia i nocy. Ponadto wynagrodzenie, wynikające z cennika skupu aut, wypłacamy standardowe w formie gotówki do ręki podczas podpisywania umowy przeniesienia własności.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Rozpoczęcie współpracy ze skupem aut w Nowej Rudej i okolicy polega na kontakcie mailowym lub telefonicznym z naszymi asystentami. Przekaż podczas rozmowy wszystkie istotne informacje na temat danego auta, po czym poinformuj nas o preferowanym terminie i miejscu jego odbioru. Przypominamy, że zajmujemy się również skupowaniem samochodów uszkodzonych i z tego względu możemy na miejsce dojechać naszym własnym transportem.


Oględziny pojazdu

Nasz pracownik, ustalając dogodny dla zbywcy cennik skupu aut, podczas dogłębnej analizy danego egzemplarza sprawdzi w zasadzie wszystkie jego elementy – od stanu technicznego, aż na wizualnym kończąc. Inspekcja ma na celu dokładne zapoznanie się z danym samochodem i możliwość zaproponowania korzystnej ceny za jego zakup. Skupowanie samochodów uszkodzonych to nasza domena, dlatego możemy także ocenić stan auta powypadkowego.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy z naszym skupem aut w Nowej Rudzie jest z całą pewnością jego zakup. Nasz wykwalifikowany pracownik przekaże cenę adekwatną do stanu pojazdu tuż po zakończeniu analizy – zaakceptowanie jej przez zbywcę oznacza jego sprzedaż naszej firmie. W naszym skupie aut na części mamy wcześniej przygotowane umowy, które chronią obie strony, a należność wypłacamy na miejscu w gotówce w chwili przekazania własności.

Formularz zgłoszeniowy


  laweta z autami

  Jakie są zalety współpracy z naszym skupem aut w Nowej Rudej Auto Kurek?

  Skup aut na części i w całości to doskonała alternatywa sprzedaży prywatnej i fakt ten nie powinien nikogo dziwić. Przede wszystkim, w stosunku do wystawienia auta w sieci czy w czasopismach motoryzacyjnych, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z jego rozreklamowaniem i zwiększeniem oglądalności. Poza tym na sfinalizowanie transakcji w przypadku sprzedaży prywatnej możesz czekać nawet kilka-kilkanaście miesięcy. Czas ten może się dodatkowo wydłużyć, gdy Twój samochód jest szczególnie niepopularny, ma nielubiany silnik bądź nieatrakcyjny kolor i dodatki. Nasz skup pojazdów przyjmujemy zarówno auta uszkodzone i używane, jak i te, które mają przed sobą wiele lat intensywnej eksploatacji w polskich warunkach drogowych. Zadzwoń do naszego skupu aut powypadkowych i sprawnych i ustal dogodny termin analizy.

  FAQ

  Czy sprzedaż samochodu w skupie aut to dobry pomysł?

  Nasz skup aut w Nowej Rudzie to jedno z najlepszych rozwiązań dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy liczą na uzyskanie wysokiej ceny i to w ciągu kilku dni od chwili wyrażenia chęci sprzedaży swojego samochodu w naszej firmie. Dzięki temu nasz skup samochodów używanych w Nowej Rudzie stanowi pełnoprawną alternatywę sprzedaży prywatnej w różnych mediach, w tym w sieci on-line i w gazetach motoryzacyjnych.

  Gdzie działamy jako firma Auto Kurek?

  Nasz skup aut w Nowej Rudzie i okolicach skupuje auta nie tylko w tym regionie, lecz na terenie praktycznie całej Polski. Pracujemy nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, aby każdy zmotoryzowany mógł sprzedać swój pojazd w naszym auto skupie 24h o każdej porze dnia i nocy. Jesteś zdecydowany? Koniecznie zadzwoń do nas i ustal dogodny termin oględzin.

  Ile możemy zapłacić za dany samochód?

  Nasz skup aut za gotówkę Auto Kurek cenę każdego pojazdu ustala indywidualnie na podstawie osobistej inspekcji, którą przeprowadzają nasi wykwalifikowani pracownicy. W rezultacie na cenę ma wpływ stan techniczny samochodu oraz wizualny, a także jego kompletność, wyposażenie, marka czy rodzaj zastosowanego silnika. Do auto skupu w Nowej Rudzie i okolicach przyjmujemy wszystkie auta – zarówno te nowe, jak i zupełnie zużyte.

  Skup aut Nowa Ruda i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627