Skup aut Dzierżoniów - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Dzierżoniowie możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, w tym modele osobowe, dostawcze, autobusy, auta terenowe i sportowe, a także pojazdy specjalistyczne. Za poszczególne egzemplarze płacimy od 300 do 200 000 złotych, zależnie od ich stanu oraz marki czy popularności. Ponadto w naszym skupie aut za gotówkę Auto Kurek skupujemy także auta powypadkowe, wyeksploatowane lub w zasadzie całkiem nowe.

Skup samochodów Dzierżoniów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszej firmy Auto Kurek warto wymienić między innymi pełną elastyczność. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku, dla której liczy się wyłącznie dobro naszego klienta, dlatego w skupie samochodów używanych w Dzierżoniowie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Dzierżoniów - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszym skupem aut używanych w Dzierżoniowie jest kontakt z jednym z naszych konsultantów. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii, a drugim wypełnienie dostępnego na stronie internetowej formularza, w których znajdują się pola przeznaczone do uzupełnienia danych osobowych i kontaktowych. Po otrzymaniu wiadomości nasi konsultanci odpowiedzą na nie tak szybko jak to możliwe.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu polegają na dokładnym sprawdzeniu jego stanu technicznego i wizualnego, dzięki czemu nasz pracownik może sporządzić szczegółową wycenę samochodu. Zawsze staramy się brać pod uwagę wszelkie zalety, między innymi w postaci dobrze utrzymanego lakieru czy dodatkowego wyposażenia, które mogą korzystnie wpłynąć na ostateczną cenę.


Kupno samochodu

Kupno samochodu przez naszą firmę zawsze przebiega szybko i sprawnie. Po analizie pojazdu i podpisaniu stosownych dokumentów wypłacany należność w gotówce, którą można przeznaczyć na zakup nowego modelu lub na dowolny cel. Cały proces nie trwa dłużej niż kilka godzin od momentu umówienia się na oględziny pojazdu, aż do przekazania ustalonej kwoty klientowi do ręki.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

  • formalności ograniczone do minimum,
  • bezpłatny dojazd do klienta,
  • odbiór samochodu przy pomocy własnego transportu,
  • indywidualna i rzetelna wycena,
  • bezpieczeństwo każdej transakcji.
  skup aut Dzierżoniów

  Czym nasz skup wyróżnia się na tle innych?

  Nasz auto skup 24h Auto Kurek wyróżnia się na tle wszystkich innych firm zajmujących się skupem pojazdów między innymi najwyższym możliwym profesjonalizmem. Od początku naszego istnienia dbamy o to, aby nasza oferta sprostała najbardziej wymagającym klientom, dlatego zatrudniliśmy najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy co roku szkolą się z zakresu motoryzacji. Uzyskana podczas szkoleń wiedza pozwala naszej firmie realizować skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych w najkrótszym możliwym czasie. Przygotowujemy wstępne umowy kupna-sprzedaży w taki sposób, aby w równym stopniu chroniły zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Nie daj się oszustom, skorzystaj z oferty naszego skupu pojazdów Auto Kurek, zadzwoń już dziś i uzgodnij termin oględzin swojego auta.

  skup aut Dzierżoniów

  Sprzedaj auto w Auto Kurek!

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut na części i w całości jest doskonałą alternatywą sprzedaży w tradycyjnych mediach, internecie, gazetach i czasopismach. Nie musisz osobiście spotykać się z niebezpiecznymi klientami, toczyć niekomfortowych rozmów na temat znacznego obniżenia ceny bądź też podpisywać umów, które zawierają mnóstwo klauzul upoważniających do wielu roszczeń przyszłego nieuczciwego nabywcy. W naszym skupie aut w Dzierżoniowie stawiamy na stuprocentowe bezpieczeństwo i staramy się, aby każda transakcja była zakończona sukcesem i zawsze w dobrej, miłej atmosferze. Czas sprzedaży szczególnie duże znaczenie w przypadku sprzedaży auta uszkodzonego, które często generuje duże koszty podczas postoju, kiedy trzeba również opłacić ubezpieczenie OC i przeprowadzić coroczny przegląd techniczny. Skorzystaj z oferty naszego skupu aut za gotówkę i zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut używanych w Dzierżoniowie możesz sprzedać każdy rodzaj samochodu, bez względu na jego stan techniczny i wizualny. Ponadto przyjmujemy wszystkie modele, niezależnie od przebiegu, rocznika czy wyposażenia. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się samochodu osobowego, ciężarowego, terenowego czy SUV-a.

  Jak wyceniacie samochody?

  Samochody wyceniamy zawsze po dokonaniu wcześniejszych oględzin, które przeprowadza nasz fachowiec. Na podstawie analizy możemy zagwarantować indywidualną wycenę. Ostateczna cena proponowana naszym klientom mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł i jest korzystna dla obu stron umowy.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  W celu szybkiej sprzedaży samochodu, niezależnie od jego stanu, wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem i ustalić dogodny dla siebie termin oględzin. Po przeprowadzeniu analizy oferujemy kwotę, która po akceptacji i podpisaniu niezbędnych dokumentów jest wypłacana klientowi do ręki. Dzięki temu można zaoszczędzić czas na sprzedaży pojazdu, a otrzymane środki przeznaczyć na zakup nowego modelu lub na dowolny cel.

  Skup aut Dzierżoniów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627