Skup aut Oława - skup samochodów używanych

W każdym polskim mieście na ulicach można spotkać mnóstwo używanych aut. Część z nich wciąż potrafi zachwycić swoim wyglądem oraz funkcjonalnością. W przypadku pozostałych natomiast lata świetności już minęły, dlatego ich właściciele poszukują nowych pojazdów.

Skup samochodów Oława – Auto Kurek

Zanim jednak udadzą się do salonu lub na giełdę, by wybrać odpowiedni model, często chcąc pozbyć się poprzedniego. Idealnym sposobem na to jest skup samochodów osobowych w Oławie. Mieszkańcy tej miejscowości doskonale zapewne znają firmę Auto Kurek, która specjalizuję się w m.in. w dystrybucji części samochodowych oraz w złomowaniu wszelkiego rodzaju maszyn za gotówkę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Oława - zadzwoń 692 443 443

W jaki sposób przebiega transakcja skupu aut z Oławy i okolic?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (zalecane numery to – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź za pośrednictwem opracowanego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy jeden z naszych pracowników wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to zakup auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu podstawowych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Oława

  Chętnie skupujemy także powypadkowe auta z Oławy

  Nasi klienci doskonale wiedzą, że czekamy na nich codziennie, przez 24h na dobę. Z tego powodu nie muszą do nas wcześniej dzwonić lub pisać, by móc umówić się na przegląd danego czterokołowca. Między innymi właśnie to sprawia, że Auto Kurek wciąż poszerza krąg swego działania, obejmując kolejne województwa i przynależące do nich miejscowości. Skup aut w Oławie powstał jako jeden z pierwszych, ponieważ naszym celem było stworzenie miejsca, w którym kierowcy mogliby szybko i bezproblemowo odsprzedać swoje auto za znaczne pieniądze.

  Niekiedy trafiają do nas pojazdy, za które jesteśmy skłonni zapłacić nawet kilkaset tysięcy złotych. W każdym z nim potrafimy dostrzec coś interesującego, a to sprawia, że jego właściciel nie musi obawiać się, że odwiedzi nas nadaremnie. Chętnie odkupujemy także dwuśladowce powypadkowe, niezależnie od ich marki czy przebiegu. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, pieniądze trafiają na konto klienta lub bezpośrednio do jego rąk.

  Oferowane stawki w naszym skupie są bardzo atrakcyjne, co powoduje, że każdy kolejny kilogram składający się na ogólną masę samochodu przynosi jego właścicielowi duże zyski. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia firmy Auto Kurek, który stanowi alternatywę dla tradycyjnych – tak to ujmijmy – form sprzedaży maszyn.

  FAQ

  Czy sprzedaż auta w naszej firmie to dobre rozwiązanie?

  Zdecydowanie tak! Obecnie sprzedaż samochodu w skupie aut w Oławie stanowi pełnoprawną alternatywę dla sprzedaży prywatnej w mediach. Mimo stosunkowo krótkiego czasu na rynku coraz więcej osób decyduje się właśnie na ten sposób pozbycia się swojego pojazdu i wynika to przede wszystkim z komfortu i szybkości sprzedaży. Nasz skup aut w Oławie jest także bezpieczny, korzystny i pomocny, a nasi pracownicy to fachowcy w dziedzinie motoryzacji.

  Ile czasu zajmuje sprzedaż auta w Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Oławie sprzedaż samochodu trwa około 1 dzień od chwili pierwszego kontaktu z naszym asystentem. Wszystkie czynności przeprowadzamy na miejscu podczas oględzin pojazdu. Najpierw dokładnie analizujemy cały samochód, zarówno jego stronę techniczną, jak i wizualną, po czym przekazujemy klientowi ofertę cenową. Po jej zaakceptowaniu przekazujemy do podpisania wcześniej przygotowaną umowę i na miejscu wypłacamy całą należność uzgodnioną po przeprowadzeniu analizy.

  Jak działa nasz skup aut i co zrobić, żeby sprzedać swój pojazd jak najszybciej?

  Aby sprzedać auto w naszym skupie aut w Oławie, wystarczy skontaktować się z nami i ustalić odpowiedni termin wizyty, po czym pojawić się w wybranym miejscu o konkretnej porze, podpisać umowę i przyjąć pieniądze proponowane przez naszego pracownika. Z reguły cena jest zawsze korzystna, szczególnie zwracając uwagę na fakt, że wypłacamy ją w formie gotówki do ręki podczas podpisywania umowy lub przelewem na konto na życzenie.

  Jak można się skontaktować z naszą firmą?

  Aby skontaktować się z naszym skupem aut w Oławie, wystarczy do nas zadzwonić na numer telefonu znajdujący się na stronie głównej. Podczas rozmowy warto przekazać wszystkie informacje na temat danego auta, co zdecydowanie przyspieszy cały proces jego sprzedaży. Można do nas również napisać wiadomość e-mail lub skorzystać z prostego w obsłudze i przejrzystego formularza kontaktowego.

  Skup aut Oława i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627