Skup Aut Oława

W każdym polskim mieście na ulicach można spotkać mnóstwo używanych aut. Część z nich wciąż potrafi zachwycić swoim wyglądem oraz funkcjonalnością. W przypadku pozostałych natomiast lata świetności już minęły, dlatego ich właściciele poszukują nowych pojazdów.

Zanim jednak udadzą się do salonu lub na giełdę, by wybrać odpowiedni model, często chcąc pozbyć się poprzedniego. Idealnym sposobem na to jest skup samochodów osobowych w Oławie. Mieszkańcy tej miejscowości doskonale zapewne znają firmę Auto Kurek, która specjalizuję się w m.in. w dystrybucji części samochodowych oraz w złomowaniu wszelkiego rodzaju maszyn za gotówkę.

Skup Aut Oława

kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (zalecane numery to – 660 637 702 lub 692 443 443) bądź za pośrednictwem opracowanego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy jeden z naszych pracowników wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to zakup auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu podstawowych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
Czerwone uszkodzone auto

Chętnie skupujemy także powypadkowe auta

Nasi klienci doskonale wiedzą, że czekamy na nich codziennie, przez 24h na dobę. Z tego powodu nie muszą do nas wcześniej dzwonić lub pisać, by móc umówić się na przegląd danego czterokołowca. Między innymi właśnie to sprawia, że Auto Kurek wciąż poszerza krąg swego działania, obejmując kolejne województwa i przynależące do nich miejscowości. Skup aut w Oławie powstał jako jeden z pierwszych, ponieważ naszym celem było stworzenie miejsca, w którym kierowcy mogliby szybko i bezproblemowo odsprzedać swoje auto za znaczne pieniądze.

Niekiedy trafiają do nas pojazdy, za które jesteśmy skłonni zapłacić nawet kilkaset tysięcy złotych. W każdym z nim potrafimy dostrzec coś interesującego, a to sprawia, że jego właściciel nie musi obawiać się, że odwiedzi nas nadaremnie. Chętnie odkupujemy także dwuśladowce powypadkowe, niezależnie od ich marki czy przebiegu. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, pieniądze trafiają na konto klienta lub bezpośrednio do jego rąk.

Oferowane stawki w naszym skupie są bardzo atrakcyjne, co powoduje, że każdy kolejny kilogram składający się na ogólną masę samochodu przynosi jego właścicielowi duże zyski. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia firmy Auto Kurek, który stanowi alternatywę dla tradycyjnych – tak to ujmijmy – form sprzedaży maszyn.

Formularz zgłoszeniowy