Skup Aut Lubin

Lubin to miasto liczące ok. 75 tys. ludzi. Znaczną ich część łączy chęć odsprzedania swego samochodu bez konieczności czekania w nieskończoność na klienta oraz bez żadnych problemów.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma Auto Kurek od pewnego już czasu prowadzi skup aut. Dzięki temu osoby korzystające z naszych usług mają możliwość błyskawicznego przeprowadzenia transakcji i otrzymania gotówki jeszcze tego samego dnia, w którym zgłaszają się do nas. Skup samochodów osobowych za gotówkę działa w Lubinie codziennie, 24h na dobę. Pieniądze wypłacamy – zależnie od życzenia klienta – do ręki bądź w formie przelewu na konto bankowe.

Skup Aut Lubin

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces skupu aut zaczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi konsultanci czekają pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 oraz 660 637 702 ) bądź przez internetowy formularz (można go wypełnić na naszej stronie internetowej). Wówczas jeden z naszych konsultantów wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

W następnym korku robimy oględziny auta – wysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Ostatni krok to zakup auta – cały proces przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu niezbędnych dokumentów wypłacamy gotówkę.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena auta,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za samochód,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).
Niebieskie auto

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie

Niniejszą ofertę kierujemy przede wszystkim do posiadaczy samochodów osobowych, zaznaczając przy tym jednak, że interesują nas także inne pojazdy. Nie potrzebujemy wiele czasu, by móc fachowo oszacować ich wartość, a czynimy to zarówno w poszczególnych miastach, jak i dojeżdżając do klienta. Zawsze jesteśmy przygotowani na zawarcie umowy, dlatego nie stanowi dla nas problemu bezpieczne przetransportowanie maszyny czy wypełnienie potrzebnych wniosków, gdyż zawsze mamy je pod ręką.

Skup samochodów osobowych charakteryzuje się tym, iż odwiedzając go, każdy zyskuje pewność, że jego dwuśladowiec zostanie profesjonalnie wyceniony. Jeśli klient zaakceptuje ofertę przez nas przedstawioną, wówczas stajemy się jego nowymi właścicielami, a poprzedni posiadacz zyskuje na tym korzyść w postaci gotówki. Finalizacja transakcji przebiega sprawnie i nie posiada jakichkolwiek znamion działalności wbrew prawu.

Zachęcamy zatem serdecznie do kontaktu wszystkich kierowców, ponieważ wciąż posiadamy duży niedosyt, jeśli chodzi o liczbę używanych samochodów, które aktualnie posiadamy. Pragnąć pozyskać kolejne, oferujemy wyjątkowo atrakcyjne stawki oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dlatego między innymi skup aut w Lubinie, stworzony przez Auto Kurek, jest jednym z najlepszych nie tylko w województwie, ale w całej Polsce.

Skup aut Lubin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627