Skup aut Oleśnica - skup używanych samochodów

Właściwie w każdym większym polskim mieście funkcjonuje skup aut, podlegający firmie Auto Kurek. Jednym z nich jest Oleśnica, położona w województwie dolnośląskim. Nie jest może ona równie duża, co Wrocław, ale jej mieszkańcy również potrzebują miejsca, w którym mogliby szybko odsprzedać swoje wysłużone auto, niezależnie od jego marki, wagi czy aktualnego stanu.

Skup samochodów Oleśnica – Auto Kurek

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy im taką możliwość. Skup samochodów osobowych w Oleśnicy stanowi znakomitą alternatywę dla sprzedaży pojazdów w tradycyjny sposób, a więc po zawarciu ogłoszenia w mediach. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że otrzymasz godne pieniądze w wybranej przez siebie formie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Oleśnica - zadzwoń 692 443 443

Formularz zgłoszeniowy


  W jaki sposób jest realizowana transakcja?


  Kontakt telefoniczny

  Proces skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 660 637 702 lub 692 443 443 ) bądź przez formularz internetowy (umieściliśmy go na firmowej witrynie internetowej). Wówczas jeden z naszych pracowników wyznaczy dokładną datę, w której dojdzie do wyceny pojazdu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest darmowa).


  Oględziny auta

  Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


  Kupno samochodu

  Finalny etap to kupno auta – cały proces przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena pojazdu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za auto,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).
  skup aut Oleśnica

  Nieustannie poszukujemy używanych samochodów

  Jeśli klient zdecyduje się przyjąć ofertę odkupienia od niego dwuśladowca, może dostać ją od razu do ręki lub przelewem na konto. Zanim do tego dojdzie pracownicy Auto Kurek wnikliwie przeanalizują stan samochodu, biorąc pod uwagę m.in. jego przeszłość, w której wystąpiły bądź nie wypadki drogowe, czas użytkowania oraz wagę. Płacąc za każdy kilogram, pozwalamy znacznie wzbogacić się przede wszystkim posiadaczom dużych maszyn, ale wszyscy inni również na pewno nie stracą na współpracy z nami.

  Skup aut w Oleśnicy działa niemal bez przerwy. Możesz skontaktować się z nami każdego dnia, 24h na dobę. Właściwie jedynie w święta pozwalamy sobie na krótki odpoczynek. By nie fatygować klienta, bardzo często transportujemy dany czterokołowiec przy wykorzystaniu własnego sprzętu, a wszystkie niezbędne do podpisania dokumenty zawsze posiadamy pod ręką, co sprawia, że podpisywanie umowy trwa bardzo krótko.

  Skup za gotówkę to zatem doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych kierowców, którzy nie mogą pozwolić sobie na odwiedzenie nas w wyznaczonym punkcie. Rozumiemy to i z tego powodu dopasowujemy własną ofertę tak, by osoby z niej korzystające były w największym stopniu usatysfakcjonowane, a odkupienie ich aut przebiegało bezproblemowo i możliwie szybko.

  Skup aut Oleśnica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627