Dlaczego warto oddać samochód na nasz skup aut w Bydgoszczy?

Dlaczego warto oddać samochód na nasz skup aut w Bydgoszczy?

Szeroki zakres możliwości – skup samochodów Bydgoszcz

Jako firma zajmująca się skupem samochodów w Bydgoszczy, realizujemy pięć rodzajów usług. Klienci mogą skorzystać z każdej z nich, w zależności od indywidualnej sytuacji. Wśród realizowanych zadań przez nasze przedsiębiorstwo znajduje się:

 • złomowanie i kasacja aut,
 • sprzedaż aut,
 • sprzedaż części,
 • skup surowców wtórnych,
 • auto serwis.

Jednocześnie zaznaczamy, że odkupowanie aut od właścicieli realizujemy na terenie niemal całej Polski, nie tylko w Bydgoszczy. To sprawia, że jesteśmy firmą o charakterze ponadlokalnym, która świadczy usługi przez całą dobę. Doceniają nas kierowcy, którzy mieli okazję oddawać nam swoje pojazdy. Dzięki dobrej organizacji przedsiębiorstwa i wielopłaszczyznowym kontaktom, jesteśmy w stanie zaproponować wysokie ceny odkupu. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, powypadkowe i szereg innych, w tym również auta zabytkowe. Niezależnie od marki czy modelu, chętnie wycenimy Twój pojazd i zaproponujemy atrakcyjną cenę. Zaufało nam już wielu – jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, działającą na rynku od lat.

Dlaczego warto oddać samochód na nasz skup aut ?

Przyjmujemy samochody wszystkich marek, bez względu na ich stan. Jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną kwotę pieniężną oraz szereg wymaganych dokumentów, dzięki którym nasz klient może dopełnić formalności. Zezłomowanie samochodu to dobre rozwiązanie, jeśli Twój pojazd jest już zużyty lub uszkodzony w taki sposób, że naprawa nie ma sensu lub jest nieopłacalna. Zezłomowanie pozwala pozbyć się starego samochodu, a jednocześnie otrzymać za niego całkiem zadowalającą kwotę pieniędzy. Jest to znacznie bardziej opłacalne, niż trzymanie pojazdu na terenie swojej posesji czy przy drodze publicznej. Niektóre pojazdy pozostawione w stanie nienadającym się do użytkowania mogą być, na bazie przepisów miejskich, usuwane z takiej przestrzeni. Właściciele pojazdów, w pewnych przypadkach, mogą być także obarczani karą za usługę odholowania.

Innym powodem, dla którego warto zezłomować samochód, jest chęć pozbycia się starych części samochodowych, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Profesjonalne zakłady złomujące odpowiednio segregują i przetwarzają poszczególne elementy pojazdu, co pozwala zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne. Zezłomowanie samochodu to także dobre rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się pojazdu, który już Ci nie służy, ale nie chcesz tracić czasu na szukanie kupca i negocjowanie ceny. Firmy skupujące samochody, takie jak nasza, są zazwyczaj gotowe zaoferować atrakcyjną cenę zakupu, a proces sprzedaży jest bardzo szybki i prosty. Nasze działanie cechują się możliwie prostym podejściem do każdej sprawy. Wystawiamy zaświadczenia i wypełniamy wszelkie formalności w krótkim czasie. Odpłatne przekazanie nam pojazdu to dobre rozwiązanie w wielu sytuacjach. Szczególnie, jeśli Twój pojazd jest zużyty lub uszkodzony, chcesz pozbyć się starych części samochodowych lub po prostu szybko i sprawnie sprzedać swój pojazd w możliwie najszybszym tempie.

Skup samochodów – powody, dla których sprzedaje się auta

Decyzja o złomowaniu samochodu zależy od wielu czynników i nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wiele zależy od stanu technicznego pojazdu, jego wartości rynkowej oraz kosztów, jakie trzeba byłoby ponieść, aby go naprawić lub przywrócić do sprawności. Jeśli Twój samochód jest już bardzo zużyty lub uszkodzony w taki sposób, że naprawa nie ma sensu lub jest nieopłacalna, złomowanie może być polecanym rozwiązaniem. Nasi klienci zwracają się do nas z wieloma różnymi przypadkami, dlatego powodów takich decyzji może być niezwykle dużo. W dużej mierze gromadzimy samochody używane, które ze względu na uszkodzenia lub ogólny stan techniczny nie mogą być dopuszczone do ruchu drogowego. To jednak nie jedyna przyczyna. Jeśli posiadasz auta luksusowe, stare zabytki, auta flotowe – to również możesz stanąć przed koniecznością przeznaczenia takich pojazdów na straty. Wiele firm może unikać skupowania pojazdów gabarytowych, autobusów czy samochodów pochodzących z Afryki. Dla nas to nie ma żadnego znaczenia. Jako skup aut realizujemy różne przedsięwzięcia, w tym także odkupowanie pojazdów mechanicznych kompletnie nie nadających się do jazdy. Nasz dział firmowy zajmujący się skupem przeprowadza działania związane z wyceną i przyjmowaniem:

 • uszkodzonych pojazdów,
 • aut luksusowych,
 • starych pojazdów,
 • aut flotowych (pofirmowych),
 • pojazdów powypadkowych,
 • aut dostawczych,
 • niedużych busów,
 • autobusów, w tym także piętrowych,
 • naczep samochodowych,
 • samochodów sprowadzanych z Anglii,
 • aut pochodzących z Afryki,
 • ciągników rolniczych.

Jak precyzyjnie określić wartość skupowanego pojazdu  ?

Wyróżnikiem naszej firmy jest całodobowe działanie. Nie ograniczamy się jedynie do dni roboczych, ale pracujemy w naszej bydgoskiej siedzibie każdego dnia. Posiadamy rozbudowaną kadrę pracowniczą, która jest w stanie odpowiedzieć na Twoje zapytanie dotyczące wyceny lub chęci umówienia oględzin. Przyjeżdżamy w ustalone miejsce własnym transportem, dzięki czemu zamawiający nie musi się martwić o koszty związane z odholowaniem swojego pojazdu do naszego skupu samochodów . Aby zwiększyć precyzję naszej wyceny i przyspieszyć cały proces, polecamy aby w wiadomości mailowej lub SMS-owej zawrzeć najważniejsze informacje dotyczące danego pojazdu. Warto określić typ samochodu, jego markę, wagę, stan oraz rocznik. Chodzi o to, abyśmy mogli się dobrze przygotować do ewentualnego odebrania samochodu z danej lokalizacji. Pomoże to również naszym specjalistom w określeniu konkretnej ceny za pojazd, a następnie sporządzenie szkicu umowy sprzedaży.

W razie wątpliwości i dodatkowych pytań zachęcamy do ich zadawania przez kilka możliwych dróg komunikacyjnych: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy online. W przypadku skorzystania z formularzu wyceny auta, przygotowaliśmy wygodną rubrykę z miejscami do wpisywania danych. Jako osoba, która chce pozbyć się posiadanego auta, możesz wybrać właśnie ten sposób kontaktu z nami – to najbardziej efektywna forma, ponieważ w formularzu znajdzie się już komplet wszystkim pożądanych informacji o pojeździe. Możesz np. określić, czy samochód jest zarejestrowany w Polsce, czy był zakupiony w polskim salonie oraz czy miał wcześniej jakiś incydent drogowy. W naszej wycenie uwzględniamy również to, czy auto było garażowane, serwisowane w ASO oraz czy ma udokumentowany przebieg.

Jak skupujemy auta w Bydgoszczy i innych miejscach w Polsce?

Proces skupowania aut w naszej firmie jest bardzo prosty i szybki. Oto, jak wygląda on krok po kroku. Po pierwsze skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić do nas lub wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Następnie musisz poczekać, aby nasi specjaliści ocenili cenę. Otrzymasz wstępną wycenę drogą mailową lub telefoniczną. Będziemy także chcieli się z Tobą umówić na oględziny samochodu. Jeśli jesteś zainteresowany dalszymi rozmowami, przejdziemy do kolejnego kroku. Podczas kolejnego etapu sprzedaży nasz specjalista dokładnie obejrzy Twój samochód. W trakcie oględzin sprawdzimy stan techniczny pojazdu i uzupełnimy informacje o jego stanie. Wszystkie dane zostaną udokumentowane, tak aby cały proces był w pełni klarowny. Następnie otrzymasz ofertę zakupu. Po dokładnych oględzinach przedstawimy Ci naszą ofertę zakupu. Jeśli Ci się ona spodoba, możemy od razu podpisać umowę i przekazać Ci pieniądze za samochód. Od Ciebie zależy, czy będziesz chciał rozejrzeć się za innym pojazdem, który jest dostępny w naszej flocie. Możesz także odebrać gotówkę i dokumenty, na czym kończy się nasza współpraca.

Nasza firma prowadzi skup aut w mieście , a dokładnie w niedalekiej odległości od tego ośrodka miejskiego. Zajmujemy się także szeregiem innych działań, w tym sprzedażą aut używanych oraz skupowaniem części samochodowych i silników. Dzięki naszej usłudze możesz szybko poprawić swój budżet oraz zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ o wszystkie formalności zadbamy samodzielnie. Nasze atrakcyjne ceny są bardzo cenione przez naszych klientów, ponieważ każda wycena tworzona jest oddzielnie. Nie mamy sztywnych ram, jeśli chodzi o proponowany cennik. Co więcej, nie ma dla nas znaczenia stan techniczny pojazdu, ważne jest jedynie aby jego produkcja miała miejsce w latach 1960-2014. Dysponujemy dużym doświadczeniem w branży i jesteśmy uważani za jednego z najbardziej rzetelnych i godnych zaufania odbiorców samochodów. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Spotykamy się w uzgodnionym miejscu, aby odebrać auto i przekazać pieniądze w bezpieczny sposób. O profesjonalizmie naszych usług świadczą licznie wystawione opinie, które sukcesywnie gromadzimy. Część naszych realizacji można obejrzeć w zakładce galeria. Znajdują się tam fotografie posiadanych samochodów i miejsc, w których prowadzimy naszą działalność.

Skup aut , czyli działanie zgodne z zasadami ekologii

Każdego roku po polskich drogach porusza się coraz więcej samochodów. Ich liczba sukcesywnie rośnie, a co za tym idzie, zwiększa się ilość samochodów niezdatnych do użytku. Ich naprawa może być niekiedy nieopłacalna, a pozostawianie zepsutego samochodu pod domem, blokiem czy na parkingu będzie w wielu przypadkach dużym obciążeniem dla środowiska. Nasz skup aut w Bydgoszczy jest racjonalnym wyjściem z takiej sytuacji. Poszczególne auta są poddawane recyklingowi lub są w inny sposób wykorzystywane w zgodzie z środowiskiem naturalnym. Wykorzystujemy posiadane pojazdy do różnych celów, w tym również przetwarzamy je na surowce wtórne. Ze względu na to, iż posiadamy rozbudowaną bazę warsztatową – możemy przeznaczać poszczególne samochody do remontu. Pozwala to na ograniczenie produkcji nowych egzemplarzy i zużycia zasobów naturalnych potrzebnych do ich wytworzenia. Zapraszamy do współpracy i darmowej wyceny, którą można uzyskać w kilkadziesiąt minut. Odwiedź poszczególne zakładki dostępne na niniejszej stronie online. Dowiesz się tam więcej o metodach, w jakich realizujemy krajowy skup pojazdów.

Ostatnio dodane wpisy
Co zrobić z uszkodzonym autem
Co zrobić z uszkodzonym autem

Uszkodzony pojazd- Co można w takim wypadku zrobić?

Awaria silnika, czy też niesprawny układ hamulcowy, to dosyć poważne awarie. Najczęściej są one spowodowanie w wyniku wypadków drogowych. Tego rodzaju problemy mogą być przede wszystkim bardzo kosztowne w naprawie. Oczywiście można się przemęczyć i w takim przypadku zlecić naprawę w warsztacie samochodowym. Natomiast jeśli jednak pojazd jest starszym modelem i ma również bardzo duży przebieg, to naprawy są nieopłacalne. Warto zaznaczyć, że są jednak inne sposoby na poradzenie sobie z problemem, jak uszkodzony samochód. (więcej…)
Jesteś z Torunia ? Kiedy oddać auto na skup?
Jesteś z Torunia ? Kiedy oddać auto na skup?
Kiedy chcesz pozbyć się swojego wysłużonego lub stosunkowo nowego samochodu, który nie jest Ci już potrzebny, masz kilka możliwości do wyboru. Jedną z nich jest odsprzedaż samochodu firmom (takim jak auto-kurek.pl), które się w tym specjalizują. Czy jest to opłacalne? Dużo zależy od marki samochodu, roku produkcji oraz stanu technicznego? Kiedy warto oddać auto na skup? Odpowiedzi na powyższe pytania szukaj w naszym artykule! (więcej…)
Skup aut czy komis samochodowy ?
Skup aut czy komis samochodowy ?
Decyzja między skupem a komisem samochodowym zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji osoby sprzedającej samochód. Skup aut to miejsce, w którym można sprzedać swój samochód za gotówkę. Zazwyczaj skupy oferują szybką transakcję i są w stanie zapłacić więcej niż komis samochodowy, ponieważ nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem i reklamą samochodu. (więcej…)