Skup aut Bydgoszcz - skup samochodów używanych

Auto Kurek oferuje Państwu skup aut w Bydgoszczy i w całym województwie kujawsko-pomorskim. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym, wyprodukowane w latach 1960–2020. Cena, którą możemy zaoferować za skup samochodów mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę zarówno samochody całe, jak i uszkodzone, auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz wiele innych rodzajów pojazdów.

Skup samochodów Bydgoszcz – Auto Kurek

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Oferujemy skup za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny auta. Samochody odbieramy własnym transportem z miasta Bydgoszcz 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny adekwatne do stanu każdego pojazdu!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Bydgoszcz - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni łatwej i natychmiastowej procedury skupu auta. Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby dokonać oględzin samochodu i wycenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą auta i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.

  skup aut bydgoszcz

  Skup aut – Bydgoszcz – najlepsza inwestycja

  Działamy między innymi na terenie miasta Bydgoszcz. Prowadzimy skup aut, dzięki czemu mogą Państwo w szybki sposób poprawić zasobność swojego portfela, a do tego zaoszczędzić sporo czasu. Oferujemy gotówkę, przelewamy też pieniądze na podane konto bankowe. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z atrakcyjnej ceny, którą proponujemy. Nieważny jest dla nas stan techniczny pojazdu, ważne aby ich produkcja przypadała na lata 1960–2014. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży i jesteśmy jednym z najbardziej rzetelnych i zaufanych odbiorcą Państwa aut. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Umawiamy się w określonym miejscu na odbiór auta i przekazujemy pieniądze w bezpiecznym miejscu.

  Korzystna oferta skupu każdego samochodu w Bydgoszczy

  Auto Kurek jest w stanie zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny za oddawany samochód. Działamy szybko, a poza tym jesteśmy niezwykle solidni. Każdy klient otrzymuje gotówkę niezwłocznie po ustaleniu ceny i zaakceptowaniu warunków. Udzielamy wszelkich informacji na temat transakcji. Nie zatajamy zasad, które funkcjonują w naszej branży. Stuprocentowo można nam zaufać i liczyć na duże wsparcie z naszej strony. Działamy na obszarze całego województwa kujawsko–pomorskiego, w tym w mieście Bydgoszcz. Można przekazać nam auta różnych marek, uszkodzone w rozmaitym stopniu. Przyjmiemy każde – osobowe, dostawcze, powypadkowe i wiele innych pojazdów. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, a my się do nich dostosujemy.

  Każdą osobę, którą interesuje nasz skup samochodów w mieście Bydgoszcz dokładnie poinformujemy o wszelkich formalnościach związanych z transakcją, a przede wszystkim ze sposobem przekazania i odebrania samochodu. Nie należy się o nic martwić. Wszystko ustalimy i doprowadzimy całą transakcję do końca. Cena najczęściej zostaje ustalana po oględzinach samochodu. Jesteśmy otwarci na rozmowę z klientem oraz wszelkie negocjacje. Zapewniamy, że działamy szybko i wygodnie. Mogą być Państwo przekonani o naszym profesjonalizmie i absolutnie niczego się nie obawiać. Dokonujemy rzetelnej wyceny każdego samochodu, wypłacamy pieniądze od ręki, załatwiamy wszelkie formalności, więc czego chcieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

  skup aut bydgoszcz

  W naszym skupie aut w Bydgoszczy możesz sprzedać swoje auto w każdym stanie technicznym oraz wizualnym i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 do nawet 200 000 zł. Skupujemy samochody osobowe oraz ciężarowe i specjalistyczne, takie jak terenówki czy auta sportowe, zarówno modele uszkodzone, jak i wizualnie i technicznie w stanie idealnym. W naszym skupie samochodów używanych w Bydgoszczy nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego zapewniamy najlepszą obsługę w kraju.

  W naszym skupie aut za gotówkę Auto Kurek możesz sprzedać auto każdego dnia, gdyż pracujemy w trybie 24-godzinnym przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy także firmą, która dba o swoich klientów jak żadna inna, dlatego wynagrodzenie z tytułu sprzedaży auta wypłacamy w formie gotówki. Już dziś zadzwoń lub napisz do naszego auto skupu 24h i umów się na osobiste oględziny sprzedawanego auta.

  Skup aut – formalności po sprzedaży auta

  Zdecydowałeś się wybrać nasz skup pojazdów? Otrzymałeś więc umowę kupna-sprzedaży. W takim razie czas na kolejne formalności, ale już bez naszego udziału. Przede wszystkim w terminie do 30 dni od sprzedaży auta poinformuj o tym fakcie Wydział Komunikacji. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą niezbędne dokumenty, takie jak wspomniana umowa, ale również dowód osobisty i dowód rejestracyjny, nie zapomnij o karcie pojazdu, jeśli taka istnieje. Co więcej, miej przy sobie zaświadczenie o zbyciu pojazdu; jeśli nie wypełnisz go wcześniej, zrobisz to już w Wydziale. To jednak nie koniec, pamiętaj, że masz 14 dni na zgłoszenie faktu sprzedaży pojazdu towarzystwu ubezpieczeniowemu. W tym celu wejdź na ich stronę i tam wypełnij formularz, nie potrwa to długo, dane, jakie będą od Ciebie potrzebować, należą do podstawowych. Tak naprawdę to wszystko – jak widzisz, decydując się na skorzystanie z naszego skupu samochodów, możesz liczyć na minimum formalności w trakcie współpracy, jak również po niej! Dlatego też zachęcamy Cię do kontaktu i czekamy na Ciebie w Bydgoszczy!

  Jesteśmy profesjonalną i godną zaufania polską firmą, zajmującą się skupem aut w Bydgoszczy. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam podchodzić do naszej pracy z pełnym zaangażowaniem,  a wszystko, co robimy, robimy skutecznie, opłacalnie i przede wszystkim szybko. Zajmujemy się skupem samochodów oraz autobusów wszelkiej jakości, nie jest ważne, w jakim stanie jest pojazd, skupujemy wszystko od ręki i dajemy najwięcej gotówki w Polsce, nie wymagając niepotrzebnych i zbędnych formalności.

  Skupujemy wszystkie marki pojazdów z całej Polski, przy czym skup aut dotyczy wszystkich pojazdów oraz modeli i roczników, które wyprodukowane zostały między 1960 a 2019 rokiem. Skorzystanie z usług naszej firmy to dobry wybór dla każdej osoby, która chce sprzedać swój stary samochód, a nie chce tracić czasu na samodzielną sprzedaż i na związane z tym trudności. To także dobra alternatywa dla każdego, kto chce pozbyć się starego pojazdu, nawet takiego, który już nie jeździ. Nie wymagamy od klienta dostawy pojazdu, wszystkim zajmujemy się my, zarówno skupem, jak i transportem samochodu.

  Mamy wszelkie wymagane zezwolenia na kasację oraz złomowanie pojazdów, a nasza firma jest całkowicie legalna. W ramach naszego auto-serwisu klienci mogą skorzystać z wielu profesjonalnych usług, takich jak wymiana opon, pompowanie azotem, lakierowanie felg, jak i sezonowe przechowywanie zarówno opon, jak i kół w depozycie. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę, a nasze usługi są znane i cenione w całej Polsce, w wielu województwach.

  Dlaczego warto postawić na nasz skup aut w mieście Bydgoszcz ?

  Przede wszystkim dlatego, że jest to opłacalna inwestycja, płacimy za pojazd od razu gotówką, albo za pośrednictwem przelewu bankowego, zgodnie z życzeniem klienta. Oferujemy wysokie ceny za sprzedaż pojazdów, które wahają się od 300 do nawet 200 tysięcy złotych. Druga bardzo ważna kwestia to oszczędność czasu, który zyskujesz, a który normalnie musiałbyś przeznaczyć na sprzedaż auta, negocjacje, jak i reklamowanie sprzedawanego pojazdu. U nas załatwisz wszystko od ręki, szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. W swoim działaniu stawiamy ponadto na dbałość o ekologię, co oznacza, że oddając pojazd w naszym skupie, przyczyniasz się dodatkowo do ochrony środowiska, części z kasacji pojazdów przerabiane są bowiem i na nowo mogą służyć na różnorakie sposoby. Takie jak między innymi przerabianie opon na proszek do budowy asfaltów lub przetopienie niektórych metalowych części, które następnie mogą stać się paliwem alternatywnym.  Wpisując w  wyszukiwarkę Skup aut Bydgoszcz z pewnością nas znajdziesz. Sprawdź sam.

  Jak wygląda taki skup aut i jak się za to zabrać?

  Nie ma nic prostszego niż transakcja sprzedaży pojazdu w naszym skupie. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer telefonu, bądź skontaktujesz się z nami za pośrednictwem internetu, wypełniając formularz dostępny na naszej stronie. Kolejny krok to ustalenie daty wizyty pracownika, który spotka się z Tobą w celu wyceny pojazdu, który chcesz sprzedać. Wycena jest całkowicie darmowa, co oznacza, że za pierwsze spotkanie z naszym pracownikiem nie zapłacisz ani złotówki, Następnie cena, jaka zostanie Ci zaoferowana za sprzedaż pojazdu, będzie ściśle uzależniona od jego rocznika, modelu oraz stanu technicznego. Umowa o sprzedaży jest wypełniania na miejscu i od ręki, a w przypadku zezłomowania pojazdu, wydane zostaje Ci niezbędne zaświadczenie o jego demontażu. Co jest również bardzo istotne, zwłaszcza w sytuacji, gdy chcesz pozbyć się pojazdu, który nie jest w stanie poruszać się na drodze, nie musisz martwić się o koszt jego transportu. Wszystkim zajmiemy się my i dodatkowo pokryjemy wszelkie niezbędne koszty z tego wynikające. Gotówkę za sprzedaż pojazdu otrzymasz bezzwłocznie do ręki lub za pomocą przelewu bankowego. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu, nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami.  Nasz Skup aut  w Bydgoszczy i okolicach to najlepszy wybór, jeżeli zależy Ci na czasie i profesjonalnej obsłudze. Skontaktuj się już dziś!

   

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Bydgoszczy?

  W naszym skupie aut w Bydgoszczy możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, niezależnie od jego stanu. Przyjmujemy małe i duże auta osobowe, samochody dostawcze oraz ciężarowe, a także autobusy oraz pojazdy specjalistyczne, np. terenówki. W naszym skupie aut w Bydgoszczy i okolicach możesz sprzedać auto w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, jak również modele, które wymagają większej naprawy.

  Ile płacimy za samochody?

  Każdy samochód w naszym skupie pojazdów wyceniamy na podstawie inspekcji przeprowadzanej przez specjalistów z firmy Auto Kurek. Dokonują oni wnikliwej analizy wszystkich elementów mechanicznych i układów, np. silnika, skrzyni biegów czy układu zawieszenia, sprawdzą również stan wizualny auta. Ocenią wówczas jakość lakieru czy liczbę ewentualnych zarysowań i obić. Po analizie pracownik przekaże informację na temat proponowanej przez nas ceny za dane auto.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Nasz skup aut w Bydgoszczy jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz się z nami umówić o każdej porze dnia i nocy. Skontaktuj się z nami telefonicznie i przekaż nam wszelkie informacje na temat Twojego auta oraz ustal miejsce i godzinę spotkania – może być nawet w ten sam dzień. Pracownik po dotarciu na miejsce dokona analizy Twojego auta i zaproponuje odpowiednią cenę. Po podpisaniu wcześniej przygotowanej umowy przekaże całą gotówkę prosto do rąk sprzedającego. Nasz skup samochodów używanych w Bydgoszczy to zatem najlepszy wybór dla osób, które cenią swój czas.

  Czy warto sprzedać auto w naszej firmie Auto Kurek?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut w Bydgoszczy to doskonałe rozwiązanie z kilku względów. Przede wszystkim cały proces nie powinien zająć więcej niż jeden dzień od chwili skontaktowania się z naszą firmą. Ponadto stanowimy gwarancję bezpiecznie przeprowadzonej transakcji, gdyż dysponujemy umowami zaprojektowanymi przez najlepszych specjalistów z uwzględnieniem ochrony naszych klientów, a wypłatę przekazujemy w formie gotówki do ręki.

  Jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą?

  Aby sprzedać pojazd w naszym skupie samochodów w Bydgoszczy, należy przede wszystkim przygotować cały komplet najważniejszych dokumentów. Dzięki temu czas sprzedaży danego auta skraca się do niezbędnego minimum. Wśród tych najważniejszych należy wymienić przede wszystkim dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, oczywiście jeśli ta została wydana. Niezbędne będą także dodatkowe dokumenty, np. upoważnienie do dysponowania samochodem przez wspólnika czy też wpis KRS. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Czy można w naszej firmie sprzedać auto niesprawne?

  Zdecydowanie tak. W naszym skupie aut w Bydgoszczy można sprzedać nie tylko samochody sprawne i w dobrym stanie wizualnym i technicznym, lecz także pojazdy, które wymagają kosztownej naprawy. Można nam sprzedać samochód powypadkowy, po stłuczce, gradobiciu i po wielu innych przypadkach.

  Jak się skontaktować z naszymi pracownikami?

  W naszym skupie samochodów w Bydgoszczy pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy z chęcią pomogą na każdym etapie sprzedaży nam danego samochodu. W celu uzgodnienia dobrego terminu wizyty naszego pracownika w celu oględzin auta wystarczy do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail bądź też skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

  Skup aut Bydgoszcz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627