Skup aut Bydgoszcz - skup samochodów używanych

Auto Kurek oferuje Państwu skup aut w Bydgoszczy i w całym województwie kujawsko-pomorskim. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym, wyprodukowane w latach 1960–2020. Cena, którą możemy zaoferować za skup samochodów mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę zarówno samochody całe, jak i uszkodzone, auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz wiele innych rodzajów pojazdów.

Skup samochodów Bydgoszcz – Auto Kurek

Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Oferujemy skup za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny auta. Samochody odbieramy własnym transportem z miasta Bydgoszcz 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny adekwatne do stanu każdego pojazdu!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Bydgoszcz - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni łatwej i natychmiastowej procedury skupu auta. Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany stosowny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby dokonać oględzin samochodu i wycenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą auta i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup aut bydgoszcz

Skup aut – Bydgoszcz – najlepsza inwestycja

Działamy między innymi na terenie miasta Bydgoszcz. Prowadzimy skup aut, dzięki czemu mogą Państwo w szybki sposób poprawić zasobność swojego portfela, a do tego zaoszczędzić sporo czasu. Oferujemy gotówkę, przelewamy też pieniądze na podane konto bankowe. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z atrakcyjnej ceny, którą proponujemy. Nieważny jest dla nas stan techniczny pojazdu, ważne aby ich produkcja przypadała na lata 1960–2014. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży i jesteśmy jednym z najbardziej rzetelnych i zaufanych odbiorcą Państwa aut. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Umawiamy się w określonym miejscu na odbiór auta i przekazujemy pieniądze w bezpiecznym miejscu.

Korzystna oferta skupu każdego samochodu w Bydgoszczy

Auto Kurek jest w stanie zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny za oddawany samochód. Działamy szybko, a poza tym jesteśmy niezwykle solidni. Każdy klient otrzymuje gotówkę niezwłocznie po ustaleniu ceny i zaakceptowaniu warunków. Udzielamy wszelkich informacji na temat transakcji. Nie zatajamy zasad, które funkcjonują w naszej branży. Stuprocentowo można nam zaufać i liczyć na duże wsparcie z naszej strony. Działamy na obszarze całego województwa kujawsko–pomorskiego, w tym w mieście Bydgoszcz. Można przekazać nam auta różnych marek, uszkodzone w rozmaitym stopniu. Przyjmiemy każde – osobowe, dostawcze, powypadkowe i wiele innych pojazdów. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, a my się do nich dostosujemy.

Każdą osobę, którą interesuje nasz skup samochodów w mieście Bydgoszcz dokładnie poinformujemy o wszelkich formalnościach związanych z transakcją, a przede wszystkim ze sposobem przekazania i odebrania samochodu. Nie należy się o nic martwić. Wszystko ustalimy i doprowadzimy całą transakcję do końca. Cena najczęściej zostaje ustalana po oględzinach samochodu. Jesteśmy otwarci na rozmowę z klientem oraz wszelkie negocjacje. Zapewniamy, że działamy szybko i wygodnie. Mogą być Państwo przekonani o naszym profesjonalizmie i absolutnie niczego się nie obawiać. Dokonujemy rzetelnej wyceny każdego samochodu, wypłacamy pieniądze od ręki, załatwiamy wszelkie formalności, więc czego chcieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

skup aut bydgoszcz

W naszym skupie aut w Bydgoszczy możesz sprzedać swoje auto w każdym stanie technicznym oraz wizualnym i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 do nawet 200 000 zł. Skupujemy samochody osobowe oraz ciężarowe i specjalistyczne, takie jak terenówki czy auta sportowe, zarówno modele uszkodzone, jak i wizualnie i technicznie w stanie idealnym. W naszym skupie samochodów używanych w Bydgoszczy nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego zapewniamy najlepszą obsługę w kraju.

W naszym skupie aut za gotówkę Auto Kurek możesz sprzedać auto każdego dnia, gdyż pracujemy w trybie 24-godzinnym przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy także firmą, która dba o swoich klientów jak żadna inna, dlatego wynagrodzenie z tytułu sprzedaży auta wypłacamy w formie gotówki. Już dziś zadzwoń lub napisz do naszego auto skupu 24h i umów się na osobiste oględziny sprzedawanego auta.

Skup aut – formalności po sprzedaży auta

Zdecydowałeś się wybrać nasz skup pojazdów? Otrzymałeś więc umowę kupna-sprzedaży. W takim razie czas na kolejne formalności, ale już bez naszego udziału. Przede wszystkim w terminie do 30 dni od sprzedaży auta poinformuj o tym fakcie Wydział Komunikacji. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą niezbędne dokumenty, takie jak wspomniana umowa, ale również dowód osobisty i dowód rejestracyjny, nie zapomnij o karcie pojazdu, jeśli taka istnieje. Co więcej, miej przy sobie zaświadczenie o zbyciu pojazdu; jeśli nie wypełnisz go wcześniej, zrobisz to już w Wydziale. To jednak nie koniec, pamiętaj, że masz 14 dni na zgłoszenie faktu sprzedaży pojazdu towarzystwu ubezpieczeniowemu. W tym celu wejdź na ich stronę i tam wypełnij formularz, nie potrwa to długo, dane, jakie będą od Ciebie potrzebować, należą do podstawowych. Tak naprawdę to wszystko – jak widzisz, decydując się na skorzystanie z naszego skupu samochodów, możesz liczyć na minimum formalności w trakcie współpracy, jak również po niej! Dlatego też zachęcamy Cię do kontaktu i czekamy na Ciebie w Bydgoszczy!

FAQ

Jakie auta skupujemy w Bydgoszczy?

W naszym skupie aut w Bydgoszczy możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, niezależnie od jego stanu. Przyjmujemy małe i duże auta osobowe, samochody dostawcze oraz ciężarowe, a także autobusy oraz pojazdy specjalistyczne, np. terenówki. W naszym skupie aut w Bydgoszczy i okolicach możesz sprzedać auto w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, jak również modele, które wymagają większej naprawy.

Ile płacimy za samochody?

Każdy samochód w naszym skupie pojazdów wyceniamy na podstawie inspekcji przeprowadzanej przez specjalistów z firmy Auto Kurek. Dokonują oni wnikliwej analizy wszystkich elementów mechanicznych i układów, np. silnika, skrzyni biegów czy układu zawieszenia, sprawdzą również stan wizualny auta. Ocenią wówczas jakość lakieru czy liczbę ewentualnych zarysowań i obić. Po analizie pracownik przekaże informację na temat proponowanej przez nas ceny za dane auto.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Nasz skup aut w Bydgoszczy jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz się z nami umówić o każdej porze dnia i nocy. Skontaktuj się z nami telefonicznie i przekaż nam wszelkie informacje na temat Twojego auta oraz ustal miejsce i godzinę spotkania – może być nawet w ten sam dzień. Pracownik po dotarciu na miejsce dokona analizy Twojego auta i zaproponuje odpowiednią cenę. Po podpisaniu wcześniej przygotowanej umowy przekaże całą gotówkę prosto do rąk sprzedającego. Nasz skup samochodów używanych w Bydgoszczy to zatem najlepszy wybór dla osób, które cenią swój czas.

Skup aut Bydgoszcz i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627