Skup samochodów ciężarowych DAF

Skup samochodów ciężarowych DAF, prowadzony przez firmę Auto Kurek, to doskonała okazja dla wszystkich posiadaczy tego typu maszyn na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Jeżeli więc jesteś właścicielem opisywanego pojazdu i – ze znanych tylko sobie przyczyn – chcesz jak najprędzej go sprzedać, chętnie wystosujemy odpowiednią ofertę. Z racji tego, że płacimy za każdy kilogram składający się na masę danego dwuśladowca, możesz być pewien otrzymania sporej ilości pieniędzy. Wiadomo bowiem, że ciężarówki DAF ważą bardzo dużo, co działa na Twoją korzyść. Chętnie skupujemy także samochody powypadkowe, dlatego tym bardziej zapraszamy do kontaktu.

Samochody ciężarowe DAF
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


    biały samochód ciężarowy

    Wysokiej klasy specjaliści w skupie Auto Kurek

    Na klientów czekamy codziennie, przez 24h na dobę. Nasz skup aut za gotówkę charakteryzuje się przede wszystkim tym, iż tworzą go prawdziwi pasjonaci motoryzacji, potrafiący obiektywnie wycenić dany pojazd. W stosunku do osób powierzających nam swoje samochody wykazujemy pełną uczciwość, która przejawia się m.in. tym, że każdego klienta traktujemy w indywidualny sposób, pozwalając mu tym samym zarobić możliwie najwięcej na sprzedaży auta.

    Każda kolejna ciężarówka DAF, która trafia w nasze ręce, jest zawsze wnikliwie analizowana, lecz proces ten nie trwa zbyt długo i wszelkie formalności związane z dokonywaniem transakcji mogą zostać sfinalizowane jednego dnia. Warto również zaznaczyć, że często odbywa się to w mieszkaniu sprzedającego pojazd, gdyż jesteśmy w stanie dojechać praktycznie do każdego zakątka Polski, by następnie samodzielnie przetransportować maszynę.

    Zachęcamy jednak przy tym także do osobistego odwiedzenia skupu samochodów ciężarowych firmy Auto Kurek, w którym czekają wysokiej klasy specjaliści, zawsze chętni do nabycia kolejnych używanych samochodów. Naszym zainteresowaniem cieszą się różne modele, niezależnie od ich przeznaczenia, przebiegu czy stopnia szkód, które odniosły w wypadku, jeśli rzeczywiście miał on kiedykolwiek miejsce.