Skup samochodów ciężarowych Scania

Indywidualne podejście do klienta

Prowadzimy skup i kasację aut na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i z powodzeniem obsługujemy transakcje klientów reprezentujących firmy, jak i klientów indywidualnych. W Auto Kurek oferujemy Państwu m.in. skup samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych marki Scania. Dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni ze sprzedaży i finalizacji transakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaproponować jak najbardziej korzystne warunki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, by każdy klient czuł się dobrze, a zaproponowana oferta, by była dopasowana do stanu technicznego auta, dlatego indywidualnie wyceniamy samochody przy każdym zleceniu. Gwarantujemy, że skup samochodów ciężarowych Scania w naszej firmie będzie najlepszym sposobem na pozbycie się starego auta.

skup samochodów ciężarowych scania
kontakt telefoniczny
pomarańczowa scania

Skup ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych Scania

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla klientów o wysokich wymaganiach. W naszej firmie przywiązujemy wagę do obu kwestii. Dobrze obsłużony klient przynosi nam satysfakcję z wykonywanej pracy. Mamy szeroką ofertę, ale przede wszystkim skupiamy się na skupie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, aut osobowych i dostawczych. Marka i rok produkcji nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy zainteresowani każdym pojazdem, nawet jeśli jest powypadkowy.

Prowadzimy skup samochodów ciężarowych Scania w Polsce

W celu ułatwienia procedury skupu samochodów na terenie całego kraju przygotowaliśmy szereg udogodnień. Klient zgłaszając chęć sprzedaży auta otrzymuje informację zwrotną na temat terminu odbioru pojazdu z dowolnie wskazanego miejsca. Proponujemy darmową lawetę i atrakcyjne ceny skupu. Mamy nadzieję, że konkurencyjna oferta będzie dla Państwa motywacją do skorzystania z naszych usług oraz polecenia nas wśród rodziny i znajomym.

żółta scania z cysterną

Formularz zgłoszeniowy