Złomowanie aut woj. świętokrzyskie - demontaż i kasacja samochodów

Masz niesprawny samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy czy autobus? Tych pojazdów nie da się naprawić? W takim razie pozbądź się ich z pomocą naszego auto szrotu Auto-Kurek! Skupiamy się na kompleksowym złomowaniu aut w Świętokrzyskim. Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie – mogą to być auta powypadkowe, zniszczone w pożarze lub zdezelowane, dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia!

Auto kasacja Świętokrzyskie i okolice to usługa świadczona przez nas od lat. Zapewniamy pełen profesjonalizm, minimum formalności i odpowiednie wynagrodzenie za każdy kilogram masy wraku. Co ważne, na życzenie klientów przyjeżdżamy własnym transportem i za darmo odbieramy pojazd z podwórka czy garażu! Cena złomowania samochodu będzie uzależniona od jego wagi i ustalana po kasacji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Chcesz skorzystać z naszych usług? Najpierw skontaktuj się z nami, wypełniając formularz na stronie, lub dzwoniąc pod jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Podczas rozmowy ustalimy termin i miejsce oddania nam niesprawnego auta.


Złomowanie pojazdu

Złomowanie pojazdów to drugi etap naszej współpracy. Skupimy się wtedy na rozbiórce auta ze sprawnych części, które otrzymają drugie życie. Usuniemy także niebezpieczne płyny eksploatacyjne i oddamy je do rafinerii.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap to dokończenie formalności i wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu auta. Zapłacimy Ci wtedy również za każdy kilogram wraku w gotówce lub przelewem na konto. Cennik złomowania samochodu jest bardzo korzystny.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.
  • Natychmiast wypłacamy gotówkę za każdy kilogram wraku.
  • Złomujemy samochody przez 24 godziny na dobę.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu.
  • Działamy na rynku od lat.
  • Dysponujemy własnym transportem.
  • Za darmo odbieramy niesprawne auta od klientów.
złomowanie aut świętokrzyskie

Ekologiczna kasacja samochodów w świętokrzyskim

Auto złom Auto-Kurek działa w Świętokrzyskim od lat, zachęcamy wszystkich mieszkańców tego województwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług kasacji pojazdów. Skupiamy się na złomowaniu aut osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny i wizualny samochodu, każdy z nich trafi w ręce naszych specjalistów. Przeprowadzimy demontaż samochodu – wszelkie części, które są sprawne lub nadają się do regeneracji, wdrożymy do naszej oferty, gdzie będą czekać na nowego właściciela. Płyny eksploatacyjne oddamy do rafinerii, a tapicerkę, podsufitkę, fotele czy elementy z tworzywa sztucznego do zakładów przetwórczych. Chcemy, aby każda z części mogła zostać wykorzystana ponownie! Złomowanie aut w świętokrzyskim to odpowiedzialne zadanie, dlatego warto zlecić je profesjonalistom. Zapraszamy do nas! Zaznaczamy także, że na terenie województwa świętokrzyskiego oferujemy skup aut używanych.

Złomowanie aut woj. świętokrzyskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy