Złomowanie autobusów

Jako doświadczone przedsiębiorstwo, świadczące różnego rodzaju usługi związane z szeroko pojętą motoryzacją, potrafimy szybko orzec, czy części danego pojazdu mogą zostać wykorzystane w innych, czy nawet takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Złomowanie autobusów za gotówkę to bowiem proces, który nie zawsze przebiega jednakowo. Wszystko zależy od stanu maszyny nam dostarczonej, a ten bywa czasami zaskakująco dobry, co pozwala wykorzystać jego poszczególne podzespoły w innych czterokołowcach.

Kasacja autobusów natomiast dotyczy zazwyczaj jedynie tych, które uczestniczyły w bardzo poważnych wypadkach i żadna z ich części nie nadaje się do sprzedaży. Nieważne jednak, w jakim stanie dany dwuśladowiec zostanie nam dostarczony, klient na pewno otrzyma za niego pewną sumę pieniędzy. Skup aut to doskonałe rozwiązanie na pozbycie się nie tylko niepotrzebnego samochodu, ale też uzyskanie dodatkowego przychodu, który śmiało można wykorzystać na pokrycie kosztów zakupu nowszego modelu, bardziej cenionej marki.

Osoby korzystające z usług firmy Auto Kurek mogą przekonać się osobiście, iż dla nas nie ma pojazdów całkowicie pozbawionych wartości. Nabycie każdego z nich traktujemy jako sprawę priorytetową, dlatego oferujemy wysokie stawki, a skup samochodów, który prowadzimy, charakteryzuje także szereg innych zalet. Jedną z nich jest fakt, iż działa on 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia, dlatego nie musisz obawiać się, że przyjeżdżając do nas, zastaniesz zamknięte drzwi.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  Złomowanie autobusów – odwiedź nas zanim będzie za późno…

  Mimo iż czasy się zmieniają i nietrudno zauważyć wszechobecny postęp, na drogach wciąż można spotkać wiele używanych pojazdów. Nic w tym dziwnego, gdyż nie każdego stać na zakup auta prosto z salonu. Dotyczy to również właścicieli przedsiębiorstw autobusowych, którzy – chcąc nie chcąc – pozwalają prowadzić je swoim kierowcom. Czy jednak warto ryzykować, że takie praktyki pewnego dnia doprowadzą do nieszczęścia?

  My – jako Auto Kurek – twierdzimy, iż odpowiedź na wyżej postawione pytanie jest jednoznaczna i brzmi: nie! Lepiej pozbyć się nie w pełni sprawnego autobusu, kiedy jeszcze nie spowodował żadnego wypadku, niż drżeć o to, czy dojedzie do wyznaczonego punktu. W przypadku takiego pojazdu jego ostatnim przystankiem powinien być skup aut i następne zezłomowanie go. A już na pewno w sytuacji, gdy istnieje możliwość uczynienia tego w profesjonalny sposób, przynoszący klientowi profit.

  złomowanie autobusów
  złomowisko

  Kasacja i złomowanie autobusów – Auto-Kurek zaprasza

  Zachęcamy zatem wszystkich posiadaczy uszkodzonych lub niepotrzebnych im autobusów do skorzystania z naszych usług, stojących, jak zawsze, na bardzo wysokim poziomie. Przekonały się o tym już tysiące klientów. Jeśli chcesz być jednym z nich, skontaktuj się z nami w dowolny dla siebie sposób i pokaż nam swój pojazd, a my doradzimy, co należy z nim zrobić, aby było to dla Ciebie jak najbardziej opłacalne.