Sprzedaż części

Sprzedaż części używanych

  • do wszystkich marek
  • do samochodów osobowych i dostawczych
  • wszystkie części wyselekcjonowane w naszej stacji do dalszej odsprzedaży przed zdemontowaniem są sprawdzane pod względem technicznym, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko sprzedaży niesprawnego towaru
  • na części udzielamy 14 dniowego okresu rękojmi
  • możecie państwo również u nas zakupić częśći nowe, akumulatory, oleje, filtry itd.

Zapytania o dostępność danych części prosimy kierować na nr 728 321 225
lub e-mail:sklep-elektro@wp.pl

Zapraszamy!

Odbiór osobisty


Częśći możecie państwo osobiście odebrać w naszej firmie: Płowce II 31a, 88-200 Radziejów(droga nr 62).

Sprzedaż wysyłkowa


Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, współpracujemy z pocztą polską oraz firmą kurierską 'Siódemka’, dzięki czemu możecie pąństwo otrzymać zamówiony towar nawet w najdalszym krańcu polski w przeciągu 24h.
W celu minimalizacji zwrotów towarów wynikających z braku możliwości obejrzenia zamawianej częśći i określenia jej stanu, istnieje możliwość wysyłania do państwa drogą elektroniczną zdjęć zamawianego towaru.

Sprzedaż internetowa


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aukcjami allegro:
Części z demontażu
Zobacz ostatnio zezłomowane samochody w galerii zdjęć.

Nasza firma zajmuje się nie tylko kasacją pojazdów – prowadzimy także sprzedaż części używanych do samochodów. Od początku naszej obecności na rynku jesteśmy firmą godną zaufania i dbamy o to, by nasze usługi mogły sprostać największym wymaganiom klientów. Właśnie dlatego oferujemy wyłącznie wyselekcjonowane używane części samochodowe o pewnym i legalnym pochodzeniu. Części z demontażu aut są tańsze niż nowe, tym samym zdecydowanie obniżają koszty napraw. Ponadto, używane części do samochodów są sprawdzone podczas wieloletniej eksploatacji, a dodatku można je zregenerować tanim kosztem u specjalisty. Sprzedaż używanych części do samochodów ciężarowych i osobowych umożliwia naprawę najstarszych modeli. Często części zamienne do aut np. z 1970 roku nie są produkowane już od wielu lat, przez co nie znajdziemy ich na rynku zamiennym. Można je nabyć jedynie w Auto-Kurek. Prowadzimy sprzedaż części używanych samochodowych wszelkiego rodzaju – skontaktuj się z nami już dziś i zamów podzespoły do swojego pojazdu!