Sprzedaż części

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży części samochodowych w Stobnie, Płowcach Drugich lub w Jaśle. Oferujemy szeroki wybór części do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, z pewnością znajdziesz u nas potrzebne komponenty. Nasza oferta obejmuje zarówno części używane, jak i nowe. Nasz doświadczony zespół służy fachowym doradztwem i pomocą w doborze odpowiednich części do Twojego samochodu. Zapraszamy do jednego z naszych punktów, gdzie z przyjemnością zapewnimy Ci kompleksową obsługę i wysokiej jakości produkty.

Wybierz jednen z naszych punktów sprzedaży

Sprzedaż części używanych

  • do wszystkich marek
  • do samochodów osobowych i dostawczych
  • wszystkie części wyselekcjonowane w naszej stacji do dalszej odsprzedaży przed zdemontowaniem są sprawdzane pod względem technicznym, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko sprzedaży niesprawnego towaru
  • na części udzielamy 14 dniowego okresu rękojmi
  • możecie państwo również u nas zakupić częśći nowe, akumulatory, oleje, filtry itd.

Sprzedaż wysyłkowa

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, współpracujemy z pocztą polską oraz firmą kurierską 'Siódemka’, dzięki czemu możecie pąństwo otrzymać zamówiony towar nawet w najdalszym krańcu polski w przeciągu 24h. W celu minimalizacji zwrotów towarów wynikających z braku możliwości obejrzenia zamawianej częśći i określenia jej stanu, istnieje możliwość wysyłania do państwa drogą elektroniczną zdjęć zamawianego towaru.

Sprzedaż internetowa

Nasza firma zajmuje się nie tylko kasacją pojazdów – prowadzimy także sprzedaż części używanych do samochodów. Od początku naszej obecności na rynku jesteśmy firmą godną zaufania i dbamy o to, by nasze usługi mogły sprostać największym wymaganiom klientów. Właśnie dlatego oferujemy wyłącznie wyselekcjonowane używane części samochodowe o pewnym i legalnym pochodzeniu. Części z demontażu aut są tańsze niż nowe, tym samym zdecydowanie obniżają koszty napraw. Ponadto, używane części do samochodów są sprawdzone podczas wieloletniej eksploatacji, a dodatku można je zregenerować tanim kosztem u specjalisty. Sprzedaż używanych części do samochodów ciężarowych i osobowych umożliwia naprawę najstarszych modeli. Często części zamienne do aut np. z 1970 roku nie są produkowane już od wielu lat, przez co nie znajdziemy ich na rynku zamiennym. Można je nabyć jedynie w Auto-Kurek. Prowadzimy sprzedaż części używanych samochodowych wszelkiego rodzaju – skontaktuj się z nami już dziś i zamów podzespoły do swojego pojazdu!