Skup aut Milicz - skup samochodów używanych

Nasza firma auto skup 24h Auto Kurek jest znana i ceniona w całej Polsce, nie tylko za pozytywne podejście do klienta, lecz także za wysoką cenę skupowanych pojazdów. Skupujemy praktycznie wszystkie pojazdy – od aut uszkodzonych i nie nadających się do dalszej naprawy, aż po modele pedantycznie utrzymane i kolekcjonerskie. W skupie samochodów osobowych w Miliczu przyjmujemy auta wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Milicz – Auto Kurek

Zapewniamy bardzo szybką obsługę, praktycznie natychmiastową sprzedaż i atrakcyjną wycenę pojazdu, adekwatną do jego stanu, marki oraz popularności. Odwiedź koniecznie nasz skup aut w Miliczu Auto Kurek i sprzedaj nam swoje auto – zrobisz to szybko i bez najmniejszych problemów w przeciągu kilku dni od czasu pierwszego kontaktu z naszą firmą.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Milicz - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji jest bardzo prosty


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem do sprzedaży auta naszej firmie jest kontakt z pracownikiem. Można tego dokonać na trzy sposoby: dzwoniąc pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , wysyłając do nas wiadomość e-mail na skrzynkę mailową, jak i skorzystać z intuicyjnego i prostego w obsłudze formularza kontaktowego dostępnego na naszej stornie www.


Oględziny auta

W trakcie rozmowy lub kontaktu uzgodnimy między innymi datę i miejsce oględzin Twojego auta. Pracownik zjawi się w uzgodnionym terminie i dokona inspekcji samochodu, w tym oceny wizualnego stanu wizualnego oraz technicznego. Wówczas zaproponuje także cenę – przeważnie taką, która doskonale odzwierciedla stan Twojego auta.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny, pracownik przygotuje umowę kupna-sprzedaży i wypłaci należne wynagrodzenie na jeden z dwóch sposobów. Sprzedający może wybrać wypłatę należności w gotówce do ręki lub błyskawiczny przelew bankowy. Do sporządzenia umowy będą potrzebne głównie podstawowe dokumenty.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze podstawowe zalety i zarazem wyróżniki to:

  • indywidualne podejście do klienta
  • szybka realizacja zakupu
  • atrakcyjna cena za pojazd
  • całodobowa pomoc pracownika
  • priorytetowe traktowanie
  • własny transport
  • brak kosztów dla sprzedającego.
  skup aut Milicz

  Jakie auta skupujemy w firmie Auto Kurek?

  W skupie aut Milicz za gotówkę skupujemy praktycznie każde auto. Przyjmujemy modele powypadkowe i zniszczone (oferujemy za nie przeważnie cenę za kilogram złomu), a także egzemplarze doskonale utrzymane i kolekcjonerskie. Skupujemy samochody osobowe, w tym małe auta miejskie lub kombi, a także duże SUV’y i pojazdy specjalistyczne, np. terenówki. Nasz skup samochodów osobowych w Miliczu zachwyca również priorytetową obsługą klienta i szybką realizacją transakcji, jak i proklienckim nastawieniem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia auto skupu 24h Auto Kurek i do sprzedaży nam swojego auta.

  Skup aut Milicz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627