Skup samochodów za gotówkę Syców

Auto skup 24h Auto Kurek to firma, która od lat specjalizuje się w skupowaniu każdego rodzaju pojazdu niezależnie od jego stanu. Dokonujemy profesjonalnej analizy i oględzin samochodu i oferujemy zawsze uczciwą cenę. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup aut Syców skupuje samochody osobowe i ciężarowe, a także terenowe. Zatem jeśli poszukujesz firmy godnej zaufania to koniecznie skorzystaj z usług skupu aut Syców i okolice Auto Kurek, a z pewnością się nie zawiedziesz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja z firmą Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować. Można tego dokonać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z infolinii dostępnej pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Drugim rozwiązaniem jest wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, a trzecim wysłanie e-maila.


Oględziny auta

Następnie przychodzi czas na oględziny pojazdu. Nasz pracownik zjawia się w umówionym miejscu o określonej porze i starannie analizuje samochód, biorąc pod uwagę każdy szczegół. Zwraca baczną uwagę na stan techniczny i wizualny, a także skupia się na niestandardowym wyposażeniu, dzięki czemu wycena zawsze jest bardzo atrakcyjna i korzystna.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej wspólnej transakcji jest podpisane umowy kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie prawa własności pojazdu na firmę Auto Kurek. Po złożeniu na niej podpisu wypłacamy od razu gotówkę bądź przelewamy należność na konto. Dzięki temu proces jest bardzo szybki i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, np. załadunku pojazdu, gdyż wszystko pozostaje w naszym zakresie.

Poznaj mocne strony firmy Auto Kurek:

  • terminowość,
  • atrakcyjną wycenę,
  • minimalną ilość formalności,
  • bezpieczeństwo,
  • kontakt przez całą dobę,
  • profesjonalną pomoc na każdym etapie transakcji,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • szerokie grono zadowolonych klientów.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Dlaczego warto wybrać skup samochodów osobowych Syców?

Wiele osób zamierzających sprzedać swój samochód w pierwszej kolejności fotografują swój pojazd, a następnie zdjęcia wraz z opisem umieszczają na ogłoszeniu motoryzacyjnym, najczęściej wybierając w tym celu najpopularniejsze serwisy. Jednak to wiąże się z kontaktem z wieloma klientami, którzy często tylko chwilowo są zainteresowani ofertą, a efekcie okazuje się, że tylko zawracają głowę. Z nami jest zupełnie inaczej. Korzystając z oferty firmy Auto Kurem skupowanie samochodów używanych w Sycowie za gotówkę jest nie tylko znacznie bardziej opłacalne, ale także sprawniejsze. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i rozpocznij współpracę z auto skup 24h Auto Kurek.

Skup aut Syców i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627