Skup Aut Wrocław

Będący jednym z największych polskich miast Wrocław może poszczycić się tym, że jego drogi przemierzają codziennie tysiące luksusowych samochodów. Z drugiej jednak strony równie łatwo między nimi przemykają także pojazdy w zdecydowanie gorszym stanie, nierzadko powypadkowe.

Nie jest to zdecydowanie korzystne dla tak pięknego zakątka naszego kraju, ale wielu kierowców, choć na pewno bardzo chciałoby, nie może sobie pozwolić na zmianę maszyny z różnych względów. Tym najczęstszym jest trudność w znalezieniu kupca ich wysłużonych czterokołowców. Firma Auto Kurek, chcąc pomóc swoim klientom w pozbyciu się używanych samochodów osobowych, proponuje odwiedzić nasz skup aut we Wrocławiu.

Skup Aut Wrocław
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (dostępne numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443) bądź przy pomocy opracowanego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. Wówczas nasz konsultant wskaże termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny auta i wycenia go na podstawie marki, stanu technicznego oraz rocznika.


Kupno samochodu

Końcowy krok to zakup auta – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu wszystkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy wszystkie samochody (bez względu na stan techniczny i markę).
samochody osobowe

Czekamy na ciebie 24h na dobę, przez cały tydzień

Dla nas nie stanowi problemu nabycie nawet poważnie uszkodzonego pojazdu, ponieważ wiemy, jak można wykorzystać nawet te, które pozornie nie przedstawiają żadnej wartości. W naszych oczach potrafią znaleźć samochody pochodzące z różnych krajów i o szerokim zastosowaniu. Ciężarówki, ciągniki siodłowe, auta osobowe – one wszystkie mają szansę zostać przez nas zakupionymi, dlatego na pewno warto skontaktować się z nami choćby jedynie w celu umożliwienia naszym specjalistom dokonania fachowego oglądu pojazdu.

Dokonujemy go zarówno pod adresem wskazanym przez klienta, jak i w punktach firmy Auto Kurek, które mieszczą się w różnych regionach Polski. Skup aut za gotówkę jest jednym z nich. Funkcjonuje on praktycznie bez przerwy, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę. Osoby chcące skorzystać z naszych usług mogą zatem uczynić to w dowolnej chwili i wybranej przez siebie formie. Chętnie odpowiadamy na telefony oraz maile, a także prowadzimy rozmowy twarzą w twarz z klientami, chcąc w ten sposób zbudować relację, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Właściciel samochodu przeznaczonego na sprzedaż, który zechce odwiedzić nasz skup aut, może być pewien, iż stan jego maszyny zostanie bardzo wnikliwie przeanalizowany przez specjalnie wyznaczonych do tego specjalistów, posiadających bogate doświadczenie oraz imponującą wiedzę. Na ich podstawie zostanie następnie wystosowana oferta, którą klient może zaakceptować, negocjować bądź odrzucić. Z racji tego, że oferujemy atrakcyjne sumy pieniężne tylko nieliczni decydują się skorzystać z trzeciej z wyżej wymienionych możliwości.

Skup samochodów osobowych we Wrocławiu

Klienci często pytają nas, które auta opłaca się najbardziej sprzedawać korzystając ze skupu aut. Wówczas odpowiadamy im, że im większy samochód osobowy, tym lepiej dla jego właściciela, ponieważ wiele zależy od jego wagi. Każdy dodatkowy kilogram podnosi jego wartość. Można się więc łatwo domyślić, iż to ciężarówki i ciągniki potrafią znacznie przyczynić się do wzrostu grubości portfela oddających je w nasze ręce osób. Szczególną uwagę kierujemy jednak w stronę ogólnego stanu pojazdu, który bywa, najzwięźlej mówiąc, różny.

Trafiają do nas zarówno wciąż znakomicie wyglądające maszyny, jak i te, dla których skup to dosłownie jedyne adekwatne miejsce. Zaletą naszej działalności jest jednak to, że i one są nam potrzebne, dlatego jesteśmy skłonni zaoferować ich posiadaczom zdecydowanie większe pieniądze niż inne firmy, zajmujące się tym samym, co Auto Kurek. Klienci cenią sobie naszą uczciwość oraz chęć pomagania im w pozbyciu się zbędnych, niemożliwych do sprzedania w innych miejscach samochodów różnych marek. Można śmiało powiedzieć, że często stanowimy dla nich ostatnią deskę ratunku.

Dzięki takiemu podejściu do ufających nam osób wciąż zyskujemy pochwały i wyrazy sympatii, które najbardziej przekonują nas o tym, że Auto Kurek to zdecydowanie wyróżniająca się na rodzimym rynku firma. Codzienną motywację do działania czerpiemy od naszych klientów, odwiedzających nas licznie każdego dnia i z najróżniejszymi autami. Ich pozyskiwanie zmusza nas do nieustannego poszerzania własnej wiedzy i udoskonalania oferty, by mogła ona w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców, których oczekiwania wciąż wzrastają.

Formularz zgłoszeniowy