Skup aut Wrocław - skup samochodów używanych

W skupie aut we Wrocławiu Auto Kurek możesz sprzedać swój samochód w czasie krótszym niż jeden dzień! Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz autobusy i samochody specjalistyczne takie jak terenówki lub auta sportowe i płacimy za nie kwotę od 300 do 200 000 zł. W skupie samochodów używanych we Wrocławiu Auto Kurek przyjmujemy nie tylko auta w doskonałym stanie, lecz także samochody uszkodzone lub nadające się wyłącznie na części.

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest łatwość sprzedaży – po umówieniu się na dogodny termin cała transakcja odbędzie się na jednym spotkaniu. Pracujemy w trybie 24-godzinnym przez 7 dni w tygodniu, dlatego w naszym auto skupie 24h możesz sprzedać auto o każdej porze dnia i nocy, uzyskując w ten sposób wynagrodzenie adekwatne do stanu auta oraz jego marki. Zadzwoń do nas koniecznie lub napisz wiadomość e-mail. Z chęcią odpiszemy i udzielimy wszelkich informacji na temat skupowania samochodów uszkodzonych i sprawnych przez firmę Auto Kurek.

kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (dostępne numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443) bądź przy pomocy opracowanego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. Wówczas nasz konsultant wskaże termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny auta i wycenia go na podstawie marki, stanu technicznego oraz rocznika.


Kupno samochodu

Końcowy krok to zakup auta – cały proces przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu wszystkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy wszystkie samochody (bez względu na stan techniczny i markę).
samochody osobowe

Czekamy na ciebie 24h na dobę, przez cały tydzień

Dla nas nie stanowi problemu nabycie nawet poważnie uszkodzonego pojazdu, ponieważ wiemy, jak można wykorzystać nawet te, które pozornie nie przedstawiają żadnej wartości. W naszych oczach potrafią znaleźć samochody pochodzące z różnych krajów i o szerokim zastosowaniu. Ciężarówki, ciągniki siodłowe, auta osobowe – one wszystkie mają szansę zostać przez nas zakupionymi, dlatego na pewno warto skontaktować się z nami choćby jedynie w celu umożliwienia naszym specjalistom dokonania fachowego oglądu pojazdu.

Dokonujemy go zarówno pod adresem wskazanym przez klienta, jak i w punktach firmy Auto Kurek, które mieszczą się w różnych regionach Polski. Skup aut za gotówkę jest jednym z nich. Funkcjonuje on praktycznie bez przerwy, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę. Osoby chcące skorzystać z naszych usług mogą zatem uczynić to w dowolnej chwili i wybranej przez siebie formie. Chętnie odpowiadamy na telefony oraz maile, a także prowadzimy rozmowy twarzą w twarz z klientami, chcąc w ten sposób zbudować relację, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Właściciel samochodu przeznaczonego na sprzedaż, który zechce odwiedzić nasz skup aut, może być pewien, iż stan jego maszyny zostanie bardzo wnikliwie przeanalizowany przez specjalnie wyznaczonych do tego specjalistów, posiadających bogate doświadczenie oraz imponującą wiedzę. Na ich podstawie zostanie następnie wystosowana oferta, którą klient może zaakceptować, negocjować bądź odrzucić. Z racji tego, że oferujemy atrakcyjne sumy pieniężne tylko nieliczni decydują się skorzystać z trzeciej z wyżej wymienionych możliwości.

Skup samochodów osobowych we Wrocławiu

Klienci często pytają nas, które auta opłaca się najbardziej sprzedawać korzystając ze skupu aut. Wówczas odpowiadamy im, że im większy samochód osobowy, tym lepiej dla jego właściciela, ponieważ wiele zależy od jego wagi. Każdy dodatkowy kilogram podnosi jego wartość. Można się więc łatwo domyślić, iż to ciężarówki i ciągniki potrafią znacznie przyczynić się do wzrostu grubości portfela oddających je w nasze ręce osób. Szczególną uwagę kierujemy jednak w stronę ogólnego stanu pojazdu, który bywa, najzwięźlej mówiąc, różny.

Trafiają do nas zarówno wciąż znakomicie wyglądające maszyny, jak i te, dla których skup to dosłownie jedyne adekwatne miejsce. Zaletą naszej działalności jest jednak to, że i one są nam potrzebne, dlatego jesteśmy skłonni zaoferować ich posiadaczom zdecydowanie większe pieniądze niż inne firmy, zajmujące się tym samym, co Auto Kurek. Klienci cenią sobie naszą uczciwość oraz chęć pomagania im w pozbyciu się zbędnych, niemożliwych do sprzedania w innych miejscach samochodów różnych marek. Można śmiało powiedzieć, że często stanowimy dla nich ostatnią deskę ratunku.

Dzięki takiemu podejściu do ufających nam osób wciąż zyskujemy pochwały i wyrazy sympatii, które najbardziej przekonują nas o tym, że Auto Kurek to zdecydowanie wyróżniająca się na rodzimym rynku firma. Codzienną motywację do działania czerpiemy od naszych klientów, odwiedzających nas licznie każdego dnia i z najróżniejszymi autami. Ich pozyskiwanie zmusza nas do nieustannego poszerzania własnej wiedzy i udoskonalania oferty, by mogła ona w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców, których oczekiwania wciąż wzrastają.

Dlaczego warto skorzystać z firmy Auto Kurek?

Nasz skup aut we Wrocławiu i okolicach Auto Kurek to znakomita alternatywa sprzedaży prywatnej. Po umówieniu się na odpowiedni termin wystarczy zaakceptować cenę przekazaną przez naszego pracownika, podpisać przejrzystą umowę kupna-sprzedaży pojazdu i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie, które jako najbezpieczniejsza firma na rynku wypłacamy w formie gotówki bezpośrednio do ręki. Nasz cennik skupu aut również należy do korzystnych. Pracownik podczas oględzin auta zwróci uwagę nie tylko na jego wady, np. wysoki przebieg lub zły stan wnętrza, lecz także na zalety. Warto wśród nich wymienić popularną markę i model czy doskonały stan wizualny. Nasz skup pojazdów jest także znacznie bezpieczniejszy niż tradycyjna sprzedaż pojazdu w mediach. Często klienci potencjalnie zainteresowani autem mogą okazać się niebezpieczni, mogą być nachalni lub groźni, co sprawia, że wielu sprzedających samochód ulega presji i pozbywa się go za bezcen. W naszej firmie taka sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami już dziś!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W naszym skupie aut we Wrocławiu sprzedasz każdy rodzaj samochodu. Skupujemy auta w doskonałym stanie wizualnym i technicznym, które nie wymagają żadnego wkładu finansowego, jak również pojazdy wymagające natychmiastowej naprawy. Skupujemy auta osobowe zarówno małe, jak i duże w typie SUV, a także ciężarówki, auta dostawcze i specjalistyczne, których używa się wyłącznie w określonych przypadkach, np. terenówki.

Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

Całą transakcję sprzedaży auta możesz przeprowadzić nawet w jeden dzień! Wystarczy się z nami skontaktować poprzez numer telefonu dostępny na naszej stronie lub za pomocą e-maila i przedstawić nam wszelkie najistotniejsze szczegóły na temat auta. Nasz pracownik zjawi się w ustalonym miejscu o danej porze, po czym przejdzie do wyceny samochodu i wypłaci należność w formie gotówki bezpośrednio do rąk.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

Oczywiście! Prowadzimy także skup aut powypadkowych. Każde niesprawne auto wyceniamy w identyczny sposób jak sprawne, nie traktujemy takich aut gorzej i staramy się, aby wycena była rzetelna i satysfakcjonująca dla obu stron.

Skup aut Wrocław i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627