Skup aut Jelenia Góra - skup samochodów używanych

W branży handlowo-motoryzacyjnej działamy już od wielu lat jako firma Auto Kurek. Nasz skup aut Jelenia Góra to przede wszystkim maksimum bezpieczeństwa oraz sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą pojazdu mechanicznego. Skupowanie samochodów uszkodzonych odbywa się na takich samych zasadach, jak tych sprawnych. Po kontakcie z klientem umawiamy się na spotkanie i dokonujemy rzetelnej wyceny. Jako skup aut za gotówkę bierzemy pod uwagę zarówno samochody osobowe, terenowe, SUV-y, sportowe, jak i te ciężarowe. Za poszczególne modele w zależności od stanu technicznego płacimy od 300 do 200 000 złotych.

Skup samochodów Jelenia Góra – Auto Kurek

Skup aut za gotówkę, który prowadzimy działa całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni dla wszystkich klientów, którzy chcą pozbyć się niechcianego samochodu po przejściach lub po wypadku komunikacyjnym. Jako skup samochodów używanych Jelenia Góra dokonujemy odbioru pojazdu we wskazanym przez klienta miejscu na terenie danego miasta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup samochodów używanych Auto Kurek – jak sprzedać pojazd?

Decydując się na korzystanie z usług naszego skupu aut Jelenia Góra, warto wiedzieć, jak dokładnie wygląda proces sprzedaży pojazdu. Z nami jest to bardzo proste, gdyż całą procedurę zamykamy w trzech krokach. Co ciekawe, załatwienie niezbędnych formalności i podpisanie umowy kupna-sprzedaży może trwać nawet 1 dzień roboczy. Jako auto skup 24h doskonale wiemy, czego oczekują nasi klienci, dlatego świadczymy kompleksowe usługi w zakresie skupowania samochodów uszkodzonych i sprawnych.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem aut za gotówkę kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem 692 443 443 lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy dostępny na stronie Internetowej. Dzięki temu można szybko skontaktować się z naszymi specjalistami i poznać cennik skupu aut, który prowadzimy.


Oględziny auta

Po omówieniu szczegółów z klientem umawiamy się na oględziny pojazdów wraz z wyceną, którą wykonują nasi wykwalifikowani specjaliści. Jako skup samochodów używanych Jelenia Góra z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy rzetelną wycenę i proponujemy realną kwotę zakupu pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatni etap, który związany jest ze współpracą z naszym skupem aut Jelenia Góra to podpisanie umowy-sprzedaży. Tuż po uzupełnieniu dokumentacji wypłacamy środki za sprzedaż pojazdu w gotówce lub bezpośrednio na wskazane przez klienta konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego Auto Kurek to dobry wybór?

  Nasz skup pojazdów Auto Kurek ma wiele atutów. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

  • możliwość sprzedaży każdego samochodu;
  • minimum formalności;
  • rzetelna i uczciwa wycena pojazdów;
  • opcja odbioru samochodu od klienta własnym transportem całkowicie ZA DARMO.

  Skup samochodów używanych Jelenia Góra – dostęp całą dobę 7 dni w tygodniu

  Jako skup aut Jelenia Góra z wieloletnim doświadczeniem dajemy naszym klientom gwarancję, że zarówno wycena, jak i proces kupna pojazdu odbywa się zgodnie z prawem oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Co ciekawe, nasz skup pojazdów pozwala wszystkim klientom na skorzystanie z usługi złomowania/kasacji pojazdów wraz z wydaniem stosownego oświadczenia, aby takowy pojazd wyrejestrować z użycia. Gwarantujemy odbiór samochodu z dowolnie wskazanego przez klienta miejsca. Jako skup aut Jelenia Góra i okolice realizujemy rzetelne wyceny i oferujemy możliwie najlepsze ceny rynkowe za skup samochodów uszkodzonych i sprawnych.

  Części samochodowe na każdą kieszeń w Auto Kurek

  Posiadamy szeroki asortyment części samochodowych dopasowanych do każdego pojazdu. Jako skup samochodów używanych Jelenia Góra przyjmujemy nie tylko pojazdy powypadkowe, ale też auta luksusowe, za które płacimy odpowiednio wysokie ceny nawet do 200 000 złotych. Wybieramy zawsze tylko takie części, które pozyskaliśmy w ramach skupu aut Jelenia Góra. Wszystkie sprzedawane przez nas elementy są sprawne, a na ich sprawdzenie udzielamy aż 2-tygodniowego okresu rękojmi. Zarówno skup aut Jelenia Góra i okolice, jak i części samochodowych w naszej firmie jest całkowicie bezpieczny. Z naszymi klientami dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności i gwarantujemy szybką wypłatę środków w gotówce lub bezpośrednio na wskazany numer konta bankowego.

  Skup aut Jelenia Góra

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy przede wszystkim samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz terenowe. Jako skup samochodów używanych Jelenia Góra przyjmujemy zarówno pojazdy uszkodzone po wypadkach komunikacyjnych, jak i te sprawne. Każdy samochód wyceniamy indywidualnie, oferując możliwie najlepszą cenę skupu aut za gotówkę.

  Ile płacimy za samochody?

  Oferujemy kwoty od 300 do 200 000 złotych za skup aut w Jeleniej Górze. Gwarantujemy, że wykonywane wyceny są w 100% rzetelne i odzwierciedlają rzeczywisty stan techniczny i wizualny pojazdu. Wpływ na wycenę ma głównie stan techniczny, rocznik, marka, klasa samochodu oraz jego typ.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Aby skontaktować się z naszym skupem samochodów używanych Jelenia Góra, wystarczy zadzwonić na infolinię pod numerem 692 443 443 lub wypełnić i wysłać formularz kontaktowy dostępny na stronie www.

  Czy sprzedaż auta w naszym skupie to dobre rozwiązanie?

  Nasz skup aut w Jeleniej Górze to znakomite rozwiązanie dla większości współczesnych klientów. Fakt ten nie powinien jednak dziwić – to stosunkowo nowe rozwiązanie, które różni się od standardowej sprzedaży możliwością uzyskania wynagrodzenia już w ciągu 1 dnia od chwili pierwszego kontaktu. Skorzystanie ze skupu aut w Jeleniej Górze jest także bezpieczne, legalne i w pełni odpowiadające oczekiwaniom współczesnych właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów.

  Gdzie działa nasza firma Auto Kurek?

  Nasz skup aut w Jeleniej Górze działa nie tylko na tym obszarze, lecz tak naprawdę w dosłownie całym kraju – nie tylko w dużych miastach, lecz także małych miejscowościach. To zasługa faktu, że do odbioru pojazdów wykorzystujemy nasz własny transport, którym możemy dotrzeć w zasadzie wszędzie. Pojazdy odbieramy z miejsca ich składowania przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu bez dodatkowych opłat.

  Ile czasu zajmuje sprzedaż samochodu naszej firmie?

  Sprzedaż pojazdu w naszym skupie aut w Jeleniej Górze trwa z reguły 1 dzień od chwili przeprowadzenia oględzin lub skontaktowania się z naszymi konsultantami. Oczywiście zakładając, że jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce jeszcze tego samego dnia. Aby przyspieszyć proces sprzedaży, warto przygotować wcześniej wszystkie istotne dokumenty i przekazać nam podczas rozmowy jak najwięcej szczegółów na temat sprzedawanego auta.

  Jak działa nasz skup pojazdów?

  Nasz skup aut w Jeleniej Górze działa na nieskomplikowanej zasadzie. Przede wszystkim wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo bądź też wysłać nam wiadomość z formularza kontaktowego. Po ustaleniu odpowiedniego terminu i miejsca przeprowadzenia oględzin nasz pracownik przeprowadzi analizę auta i przekaże cenę, którą będziemy w stanie zapłacić za dany pojazd. Po jej zaakceptowaniu wystarczy podpisać korzystną umowę kupna-sprzedaży, po czym nasz pracownik wypłaci całą należność w formie gotówki do ręki.

  Skup aut Jelenia Góra i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627