Skup aut Bogatynia

W naszym skupie aut w Bogatyni możesz sprzedać praktycznie każdy samochód – zarówno ten nowy i nieużywany, jak i wyeksploatowany, mający lata świetności już dawno za sobą. Na skup aut za gotówkę przyjmujemy auta miejskie, specjalistyczne – terenówki i sportowe, jak i autobusy, modele dostawcze i ciężarówki. Za dany egzemplarz, zależnie od jego stanu i kompletności, nasz auto skup 24h wypłaca od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Bogatynia – Auto Kurek

Skup samochodów używanych w Bogatyni Auto Kurek to odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów. Widać to znakomicie przede wszystkim po tym, że oferujemy korzystny i atrakcyjny cennik skupu aut, a pojazdy zniszczone możemy odebrać z miejsca ich magazynowania naszym własnym transportem. Zawsze w naszym skupie samochodów używanych w Bogatyni należność wypłacamy w chwili podpisywania umowy w formie gotówkowej.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Rozpoczęcie współpracy z naszym auto skupem 24h należy zacząć od kontaktu z pracownikiem Auto Kurek. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub przekazać nam wiadomość mailową. Pracownik, po zapoznaniu się ze sprawą, skontaktuje się ze zbywcą, z którym może ustalić miejsce analizy auta oraz jego sprzedaży. Zajmujemy się skupem samochodów uszkodzonych, dlatego możesz ustalić dojazd naszego pracownika na miejsce wybrane przez siebie.


Oględziny auta

Drugim etapem współpracy z naszym skupem pojazdów jest przeprowadzenie analizy danego samochodu pod kątem jego stanu technicznego i wizualnego. Nasi profesjonalni rzeczoznawcy ocenią kompletność dokumentów, jakość lakieru oraz stan wszystkich układów w pojeździe. W rezultacie nasz skup aut w Bogatyni i okolicach może zawsze zaproponować korzystną cenę zakupu, gdyż bierzemy podczas wyceny pod uwagę nie tylko wady, lecz także niewątpliwe zalety danego modelu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy z naszym skupem aut w Bogatyni jest jego sprzedaż. Po zaakceptowaniu ceny podanej przez naszego pracownika wystarczy podpisać korzystną i bezpieczną umowę przeniesienia własności. Wtedy też wypłacimy ustaloną wcześniej należność w formie gotówkowej, a także przekażemy wszystkie informacje na temat dalszych kroków związanych z odwiedzeniem np. niektórych urzędów.

Formularz zgłoszeniowy


  laweta z uszkodzonymi autami

  Czy skup aut w Bogatyni Auto Kurek to dobra alternatywa sprzedaży prywatnej?

  Skupowanie samochodów uszkodzonych to proces, który nasza firma Auto Kurek realizuje nieprzerwanie od chwili pojawienia się na rynku. W rezultacie posiadamy na ten temat ogromną wiedzę, którą możemy wykorzystać do stałej poprawy jakości naszych usług. W skupie aut na części Auto Kurek możesz z łatwością sprzedać każdy samochód – również ten, który w portalach ogłoszeniowych nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Z tego też powodu firma Auto Kurek stanowi doskonałą alternatywę dla sprzedaży prywatnej w ogólnodostępnych mediach – jest od niej znacznie szybsza i bezpieczniejsza. Skontaktuj się koniecznie z naszym skupem aut powypadkowych i ustal dogodny dla siebie termin oględzin, a w razie pytań zadaj je naszym konsultantom.

  FAQ

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta w firmie Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Bogatyni sprzedaż samochodu jest bardzo prosta, aby jednak tak się stało, należy zadbać o jak największą liczbę dostarczonych dokumentów. Wymagany jest między innymi dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta pojazdu lub oświadczenie o jej braku, a czasami także dokumenty dodatkowe, które wynikają z konkretnej sytuacji. Dla przykładu niezbędna może się okazać zgoda drugiego właściciela na dysponowanie pojazdem lub też poprzednia umowa kupna-sprzedaży.

  Czy sprzedaż auta firmie Auto Kurek to dobry wybór?

  Zdecydowanie tak! Niewiele osób ma świadomość tego, że skup samochodów używanych w Bogatyni Auto Kurek to rozwiązanie znacznie lepsze niż prywatne zbycie auta na portalach aukcyjnych czy w czasopismach motoryzacyjnych. Fakt ten nie powinien dziwić – auto możemy kupić już w ciągu jednego dnia roboczego i wypłacić cenę wynikającą za oględzin dosłownie w chwili podpisania umowy, jeszcze na miejscu analizy.

  Jakie auta skupujemy w firmie Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Bogatyni i okolicach każdy może sprzedać dosłownie wszystkie auta – zarówno te modele, które lata świetności, mają już dawno za sobą, jak i warianty, które wyglądają, jakby opuścił fabrykę raptem kilka dni wcześniej. Przyjmujemy na auto skup 24h samochody miejskie i niewielkie, jak i duże SUVy, terenówki czy samochody sportowe.

  Skup aut Bogatynia i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627