Złomowanie aut Jasło - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Jaśle dzięki naszej firmie Auto Kurek jeszcze nigdy nie było tak szybkie, proste i bezpieczne. Jako jedna z niewielu firm zajmujących się złomowaniem aut przyjmujemy do kasacji praktycznie każdy rodzaj samochodu zarówno auta używane i pochodzące sprzed wielu dekad, jak i egzemplarze, które są w perfekcyjnym stanie wizualnym i technicznym.

Nasz auto złom jest jednym z najlepiej ocenianych na całym rynku motoryzacyjnym. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy zaoferować odbiór auta przeznaczonego do złomowania w Jaśle praktycznie w każdym miejscu tego miasta, dzięki czemu nie musisz nim do nas dojeżdżać. Oznacza to, że możesz w naszej firmie zezłomować także auto powypadkowe, którym nie da się dojechać do naszego punktu obsługi.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja złomowania auta z Jasła i okolic?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą Auto Kurek jest skontaktowanie się z naszymi pracownikami. Można to zrobić na dwa sposoby – dzwoniąc na infolinię lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie. Podczas rozmowy wystarczy umówić się na oględziny samochodu w dowolnym miejscu w dogodnym dla siebie terminie.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu to szybki proces, który jest niezbędny do sfinalizowania transakcji. Podczas inspekcji nasz pracownik sprawdza komplet dokumentów dotyczących pojazdu, a także dokonuje ważenia samochodu, na podstawie czego ustalana jest wypłacana kwota.


Kupno samochodu

Ostatni etap to podpisanie stosownej umowy, unieważnienie dokumentów dotyczących samochodu, a także wypłata należnej kwoty, która jest zawsze korzystna dla obu stron. Może być pomniejszona w przypadku, gdy masa samochodu jest niższa niż 90% podanej w dowodzie rejestracyjnym.

Formularz zgłoszeniowy

  autozłomowanie aut - auto szrot Jasło

  Dlaczego warto skorzystać z oferty złomowania aut z Jasła od Auto Kurek?

  Auto złom Auto Kurek nie bez powodu jest jednym z najlepiej ocenianych w całym regionie. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest między innymi doskonałe podejście naszych pracowników do każdego klienta, a także bogata oferta usług związanych ze złomowaniem i skupem aut. Możesz u nas dokonać kasacji. Należność wynikającą ze zważenia pojazdu wypłacamy zawsze standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem bankowym na wyraźne życzenie danego klienta. Co więcej, dbamy o to, aby każdy nasz klient czuł się indywidualnie obsłużony i bezpieczny, dlatego zapewniamy pełną ochronę na czas każdej transakcji. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy odebrać pojazd z każdego miejsca w kraju, a ponadto przyjmujemy na nasz auto złom zarówno samochody w doskonałym stanie, jak i te mocno zużyte oraz zdezelowane i po przejściach. Koniecznie przejrzyj naszą całą ofertę i zadzwoń do nas już dziś, umów swoją wizytę w dogodnym dla siebie terminie w naszym punkcie lub w miejscu wybranym przez samego siebie.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom? Auto Szrot Jaslo

  Na nasz auto szrot w Jaśle przyjmujemy każdy rodzaj i model pojazdu, co jest bardzo korzystne dla naszych klientów. Możesz oddać na złom samochód osobowy, ciężarowy czy specjalistyczny – niezależnie od jego stanu technicznego i wizualnego.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do sfinalizowania transakcji wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty niezbędny do podpisania umowy, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli została wydana wcześniej.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w Wydziale Komunikacji. Odwiedzając to miejsce, wystarczy wypełnić stosowny wniosek i mieć przy sobie wydane przez nas podczas złomowania dokumenty takie jak zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny i karta pojazdu (jeśli występuje).

  Złomowanie aut Jasło i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.