Złomowanie aut Dębica - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie Auto Kurek możesz zezłomować praktycznie każdy samochód bez względu na jego stan, rocznik oraz model i jednostkę silnikową. Za złomowany pojazd wypłacamy należność, której wysokość zależy głównie od jego wagi, zwracamy również ogromną uwagę na to, aby oferowane przez naszą firmę złomowanie aut w Dębicy było przystępne dla wszystkich, dlatego z chęcią pomagamy na każdym etapie.

Auto szrot Dębica – skup aut – Auto Kurek

Złomowanie pojazdów to dla nas codzienność i obsłużyliśmy dotychczas tysiące w pełni zadowolonych klientów. Zapewniamy własny transport na terenie całego miasta, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej usługi kasacji aut również wtedy, gdy nie masz możliwości dojazdu do naszej siedziby. Zadzwoń do nas już dziś i umów się na dogodny termin i dogodne miejsce.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług naszego auto szrotu Auto Kurek, wystarczy skontaktować się z nami na dwa sposoby. Można wybrać drogę telefoniczną bądź wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy lub wymiany wiadomości online warto podać jak najwięcej informacji dotyczących samochodu, a także umówić się z naszym pracownikiem na oględziny.


Weryfikacja pojazdu

Kolejnym etapem weryfikacji samochodu podczas kasacji pojazdów w Dębicy jest dokonanie inspekcji, w trakcie której najistotniejsze jest zważenie wraku oraz ocenienie kompletności dokumentacji związanej z samochodem. W tym czasie wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty, dowód rejestracyjny, a także komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela).


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem transakcji jest podpisanie stosownej umowy oraz tym samym przeniesienie własności na naszą firmę Auto Kurek i zarazem unieważnienie dowodu rejestracyjnego i pozostałych dokumentów związanych z pojazdem. Następnie przechodząc do finalizacji, zostanie wypłacona należność wynikająca z wagi auta, a także zostaną przekazane dalsze instrukcje postępowania.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy – Auto Kurek

  Auto szrot Auto Kurek nie bez powodu jest oceniany jako jeden z najlepszych w danym regionie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży, którzy doskonale znają jej specyfikę oraz wszelkie aspekty prawno-techniczne. Przykładamy dużą wagę między innymi do zapewnienia stuprocentowego bezpieczeństwa każdej transakcji, dlatego należność zawsze wypłacamy w formie gotówki do ręki lub w formie przelewu bankowego na wyraźne życzenie klienta. Obecnie nasz auto złom znajduje się praktycznie w każdym większym mieście w kraju. Zadzwoń do nas koniecznie i umów się na wizytę lub przekaż nam preferowane miejsce.

  skup aut Sieradz

  Szrot Dębica Auto Kurek – wybierz szybkie i bezpieczne złomowanie auta

  W naszym szrocie w Dębicy wyznajemy zasadę, że to klient jest najważniejszy, dlatego chętnie pomagamy na każdym etapie złomowania i udzielamy wielu informacji na temat dalszych kroków. Doskonale wiemy, że proces złomowania jest dla większości zmotoryzowanych rzadką sytuacją, z którą nie mają do czynienia na co dzień. Osoby zajmujące się zawodowo handlowaniem bądź naprawą pojazdów znają wszystkie etapy złomowania, podczas gdy większość kierowców ze szrotem nie miała nigdy wcześniej styczności. W szrocie w Dębicy nie uznajemy półśrodków, dlatego nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez praktycznie całą dobę i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze złomowaniem w auto szrocie Dębica Auto Kurek.

  Czy złomowanie w szrocie w Dębicy Auto Kurek jest problematyczne?

  Zdecydowanie nie. Cały proces złomowania w naszym szrocie w Dębicy jest bardzo krótki i z reguły nie zajmuje więcej niż jeden dzień. Złomowanie samochodu to przede wszystkim znakomity sposób uniknięcia opłat związanych z ubezpieczeniem OC, gdyż niedopuszczalna jest nawet krótkotrwała przerwa w polisie – za nawet kilkudniowy brak ciągłości można dostać grzywnę wynoszącą kilka tysięcy złotych. Zapraszamy do naszego auto szrotu w Dębicy już dziś i zapoznania się z wszystkimi usługami.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom w Dębicy?

  W naszej kasacji pojazdów w Dębicy możesz oddać na złom praktycznie każdy samochód, niezależnie od modelu czy przeznaczenia. Nieistotny jest również stan, co oznacza, że przyjmujemy pojazdy całkowicie zdezelowane i uszkodzone, które nie nadają się do naprawy czy dalszej jazdy. Dokonujemy kasacji aut osobowych, ciężarowych, terenowych, a także sportowych.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Oczywiście, że tak. Należność jest adekwatna do wagi wraku, jeśli jednak waga wynosi mniej niż 90% podanej w dowodzie rejestracyjnym, pomniejszymy wypłatę o każdy brakujący kilogram.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  W naszym auto szrocie w Dębicy dopełniamy wszelkich formalności, dlatego nasze transakcje są transparentne i w pełni bezpieczne. Po dokonaniu kasacji samochodu otrzymasz wszelkie niezbędne dokumenty, które są potrzebne w dalszym procesie związanym z poprawnym wyrejestrowaniem samochodu w Wydziale Komunikacji.

  Złomowanie aut Dębica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.