Złomowanie aut Krosno - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie Auto Kurek w Krośnie możesz zezłomować pojazd i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie adekwatne między innymi do jego realnej masy. Przyjmujmy na złom każdy rodzaj samochodu – zarówno auta osobowe, jak i modele terenowe, sportowe czy ciężarowe, a wśród nich także autobusy oraz samochody dostawcze. Co więcej, na złom można oddać zarówno auto praktycznie nowe, jak i pojazd powypadkowy lub spalony czy zalany, bez możliwości jego dalszej naprawy.

Nasza kasacja pojazdów w Krośnie ma wiele zalet, dzięki którym jest najpopularniejsza w całym regionie. Złomowanie samochodów Auto Kurek charakteryzuje się między innymi doskonałym podejściem do klienta, gdyż każda transakcja jest przeprowadzana w miłej i przyjaznej atmosferze. Ponadto pracujemy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Stawiamy na duże bezpieczeństwo każdej transakcji, dlatego należność wypłacamy w formie gotówkowej lub bezgotówkowej na wyraźne życzenie klienta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Nasi konsultanci są dostępni 24/7 pod numerem telefonu 692 443 443 i 660 637 702. Można się z nimi skontaktować również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na konkretną porę i w dogodnym miejscu, gdzie odbędą się oględziny samochodu przeprowadzone przez naszego pracownika.


Weryfikacja pojazdu

Podczas weryfikacji sprawdzamy komplet dokumentów, a także dokonujemy ważenia samochodu i na tej podstawie oferujemy należność za złomowanie auta. Podczas tego etapu niezbędny jest dowód osobisty, dowód rejestracyjny i komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela).


Kupno samochodu

Możesz dostarczyć nam samochód bądź ustalić jego odbiór przez naszych pracowników. W celu sfinansowania transakcji firma Auto Kurek dokona unieważnienia dowodu rejestracyjnego i tablic, dzięki czemu wszelkich formalności dopełnimy za Ciebie. Po tych krokach wystawimy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, które wystarczy dostarczyć do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni wraz z innymi dokumentami. Ustaloną kwotę wypłacamy do ręki lub na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Krosno

  Dlaczego warto współpracować z firmą Auto Kurek?

  Współpraca ze złomowaniem samochodów w Krośnie prowadzonym przez naszą firmę Auto Kurek niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim mamy wszelkie pozwolenia na działanie w tej branży, dzięki czemu jesteśmy godni zaufania. Ponadto wyróżniamy się terminowością i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a natychmiastowa wycena i wypłata należności pozwala znacznie zaoszczędzić cenny czas. Umożliwiamy odbiór złomowanego samochodu naszym transportem, co jest bardzo wygodnym i komfortowym rozwiązaniem. Dodatkowo doskonale zdajemy sobie sprawę, że demontaż i kasacja samochodów jest dla większości osób trudnym wyzwaniem, dlatego spełniając oczekiwania naszych klientów gwarantujemy niezawodność oraz dopełnienie wszystkich formalności, dzięki czemu cała transakcja przebiega szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto kasacja w Krośnie i okolicach prowadzona przez naszą firmę Auto Kurek przyjmuje samochody w każdym stanie, zarówno te praktycznie nowe, jak i powypadkowe i doszczętnie zniszczone. Możesz oddać na nasz auto złom pojazdy osobowe, ciężarowe, a także specjalistyczne – bez względu na rocznik, przebieg czy markę.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do złomowania auta w Krośnie wystarczy mieć przy sobie komplet niezbędnych dokumentów, wśród których powinien znaleźć się dowód osobisty i dowód rejestracyjny, a także komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela). Czasami w drodze wyjątku może zajść potrzeba dostarczenia innych dokumentów, lecz takie szczegóły są ustalane jeszcze przed sfinalizowaniem transakcji.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Cena za wrak liczona jest od kilograma wagi, a ustalona należność jest wypłacana do ręki lub na wskazane przez klienta konto bankowe. Jednak istotny jest fakt, że w przypadku gdy masa auta jest niższa niż 90% jego wagi wpisanej do dowodu rejestracyjnego, pobierzemy niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma, co bezpośrednio zmniejszy wypłatę.

  Złomowanie aut Krosno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.