Złomowanie aut Rzeszów - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Rzeszowie to dla naszej firmy Auto Kurek codzienność. Zajmujemy się kasacją samochodów już od wielu lat, dzięki czemu mamy obecnie największe doświadczenie, które pozwala nam na ofertę składającą się z wyselekcjonowanych usług. Do naszej auto kasacji w Rzeszowie i okolicach możesz dostarczyć każde auto we wszystkich rocznikach, zarówno uszkodzone, jak i praktycznie nowe i w idealnym stanie. Przyjmujemy pojazdy specjalistyczne, terenówki, samochody osobowe i wiele, wiele innych.

Kasacja aut przeprowadzana przez naszą firmę Auto Kurek to gwarancja najwyższej jakości usług. Pracujemy w trybie 24-godzinnym, dzięki czemu możesz umówić się z nami na inspekcję auta praktycznie o każdej porze, dysponujemy również własnym i bezpłatnym transportem. Możemy dzięki temu odebrać auto praktycznie z każdego miejsca w kraju i nie obciążać kosztami naszych klientów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą w pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować. Jest to możliwe na dwa sposoby. Uruchomiliśmy infolinię dostępną pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702, pod którymi możesz połączyć się z naszymi konsultantami, a osobom preferującym kontakt online proponujemy skontaktowanie się za pośrednictwem formularza na stronie WWW.


Weryfikacja pojazdu

Złomowanie samochodu bywa dość stresujące dla właścicieli pojazdów, jednak dokładamy wszelkich starań, aby ten stres zminimalizować. Jednym z etapów kasacji auta jest umówienie się z naszym pracownikiem na weryfikację pojazdu, a konkretniej na jego ważenie i sprawdzenie kompletności dokumentów, co pozwoli określić kwotę, którą możemy wypłacić klientowi do ręki lub na konto bankowe. Inspekcja zawsze przebiega szybko, sprawnie i w przyjaznej atmosferze.


Kupno samochodu

Kupno samochodu przez naszą firmę podczas kasacji auta to ostatni etap współpracy. Wystarczy dostarczyć pojazd do jednego z naszych punktów lub zgłosić się do nas, gdyż możemy zagwarantować odbiór auta ze wskazanego miejsca. W tym kroku unieważniamy również dowód rejestracyjny i tablice oraz podpisujemy stosowną umowę, a na koniec wypłacamy ustaloną wcześniej należność.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Rzeszów

  Dlaczego powinienieś skorzystać z usług złomowania aut z Rzeszowa i okolic od Auto Kurka?

  Nasza firma Auto Kurek nie bez powodu jest uznawana wśród wszystkich klientów za najlepszą w całym regionie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży, którzy mają ogromne doświadczenie w motoryzacji i potrafią pomóc w każdej kwestii związanej z obsługą złomowania aut. Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa naszych usług, dlatego wprowadziliśmy kilka rozwiązań mających za zadanie zwiększyć poziom ochrony naszych klientów. Należy do nich między innymi sposób wypłaty należności, który realizujemy za pomocą gotówki do ręki. Ponadto tworzymy przejrzyste umowy i podchodzimy profesjonalnie do każdej transakcji w naszej kasacji aut w Rzeszowie. Jeśli chcesz się umówić z naszą firmą, koniecznie do nas zadzwoń lub napisz już dziś, z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  Poznaj usługę skupu aut z Rzeszowa i okolic w firmie Auto Kurek

  Auto kasacja w Rzeszowie i okolicach to nasza codzienność już od wielu lat, jednak ze względu na ogromną popularność rozszerzyliśmy działalność o skup aut. Nasz skup samochodów używanych pozwala na błyskawiczną sprzedaż każdego samochodu w korzystnej cenie, którą wyznacza zawsze inspektor zajmujący się oceną danego egzemplarza. Podczas analizy auta nasz pracownik oceni jego stan mechaniczny i wizualny, po czym zaproponuje kwotę adekwatną do uzyskanej analizy. Po jej zaakceptowaniu przez klienta przekaże umowę kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie praw własności na naszą firmę i pełną kwotę w formie gotówki do ręki.

  autozłomowanie aut - auto szrot Rzeszów

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Z usług naszego szrotu w Rzeszowie może skorzystać każdy właściciel samochodu osobowego, ciężarowego czy terenowego. Model, rocznik, marka czy przebieg nie mają żadnego znaczenia, gdyż złomujemy wszystkie pojazdy, również te powypadkowe, po pożarze lub po powodzi. Właśnie dlatego współpraca z nami zawsze jest korzystnym rozwiązaniem.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Zgłoszenia złomowania pojazdu należy dokonać w najbliższym Wydziale Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji auta, wypełniając w tym celu stosowny wniosek. Należy mieć przy sobie unieważniony dowód, aby móc dokonać wszelkich formalności.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta w Auto Kurek?

  Każdy klient, który dokonuje złomowania samochodu, otrzymuje od nas kompletną dokumentację. Jest ona niezbędna do wyrejestrowania danego pojazdu w Wydziale Komunikacji.

  Złomowanie aut Rzeszów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.