Skup aut Rzeszów - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Rzeszowie każdy zainteresowany może sprzedać swój samochód. Skupujemy auta zupełnie wyeksploatowane i zniszczone, po powodzi lub pożarach czy aktach wandalizmu, jak również samochodu praktycznie nowe. Co więcej, w naszym skupie samochodów używanych w Rzeszowie sprzedasz auta w każdym roczniku, zarówno te nieprodukowane już od lat, jak i modele, które niedawno pojawiły się na rynku motoryzacyjnym. Za poszczególne modele płacimy od 300 do 200 000 zł.

Ogromną zaletą naszego auto skupu 24h jest fakt, iż jako jedyna firma oferująca skup aut działamy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oznacza to, iż możesz sprzedać swój samochód w naszym skupie aut za gotówkę o dowolnej porze. Co więcej, możemy dojechać na miejsce naszym własnym transportem i odebrać sprzedawany samochód bez dodatkowych kosztów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji skupu auta z Rzeszowa i okolic


Kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od kontaktu z naszą firmą. Zadzwoń na jeden z podanych numerów telefonu i przekaż nam wszelkie informacje na temat sprzedawanego auta. Istotna jest jego marka, model, rocznik oraz silnik. Wówczas wraz z pracownikiem skupu aut w Rzeszowie Auto Kurek możesz wybrać dogodny termin inspekcji auta oraz dogodne miejsce – odbieramy samochody i dokonujemy inspekcji praktycznie w każdym miejscu w kraju.


Weryfikacja pojazdu

Pracownik naszego skupu pojazdów pojawi się w wyznaczonym miejscu i czasie, po czym od razu przejdzie do inspekcji auta. Podczas analizy zostanie sprawdzony zarówno stan techniczny samochodu, w tym sprawność układu hamulcowego czy napędowego, jak również stan wizualny. Co ważne jednak, w naszym skupie aut za gotówkę zwracamy uwagę nie tylko na wady auta, lecz także na jego zalety, np. niski przebieg lub oryginalny lakier.


Kupno samochodu

W ostatnim kroku nasz pracownik zaproponuje cenę za samochód. Jeśli zostanie ona zaakceptowana przez sprzedającego, pracownik przekaże do podpisania korzystną umowę, po której podpisaniu wypłaci należność w gotówce do ręki. Wówczas nastąpi przeniesienie praw własności pojazdu na naszą firmę i zarazem także sfinalizowanie transakcji.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Rzeszów

  Czy skorzystanie z naszego skupu aut w Rzeszowie jest proste?

  Zdecydowanie tak! Jako jedyny skup pojazdów w kraju oferujemy pełną pomoc na każdym etapie transakcji z naszą firmą. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości podczas rozmowy telefonicznej lub w wiadomości e-mail. Nasz skup aut istnieje na rynku już od wielu lat, zapewniając klientom najlepszą obsługę w kraju i zarazem największe bezpieczeństwo podczas każdej transakcji. Przykładamy wagę do tego, aby każda sprzedaż w naszym skupie pojazdów chroniła dobro klienta i była dobrze oceniana już po fakcie. Dla wielu osób sprzedaż auta jest stresująca, dlatego jesteśmy zaangażowani w to, aby w naszej firmie wywoływała go jak najmniej.

  Dlaczego lepiej sprzedać auto w naszym skupie aut z Rzeszowa i okolic za gotówkę?

  Sprzedaż samochodu jest dla wielu osób bardzo stresująca. Niepunktualni klienci czasami są niebezpieczni i namawiają na sprzedaż auta w cenie, która w wielu przypadkach jest na granicy opłacalności. W naszym skupie aut w Rzeszowie sprzedaż auta jest prosta, szybka i przyjemna. Cała transakcja trwa jedynie kilka godzin, podczas których dokonujemy wyceny samochodu oraz podpisujemy umowę i przekazujemy pieniądze w formie gotówki do ręki. To znacznie szybszy proces niż w przypadku prywatnej sprzedaży auta za pomocą środków masowego przekazu, w internecie lub w mediach społecznościowych czy w specjalistycznych czasopismach. Nasz skup pojazdów jest obecnie znacznie częściej wybierany niż tradycyjna sprzedaż w różnych mediach szczególnie przez osoby, które cenią swój wolny czas i preferują krótki czas realizacji i znakomite warunki cenowe.

  autozłomowanie aut - auto szrot Rzeszów

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Rzeszowie?

  W naszym skupie samochodów używanych w Rzeszowie możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd. Skupujemy między innymi standardowe auta osobowe, w tym małe auta miejskie oraz duże samochody typu SUV, jak również pojazdy specjalistyczne, np. ciężarówki oraz autobusy. Naszą domeną jest także skup aut na części, np. aut zniszczonych i wyeksploatowanych.

  Jak wyceniamy samochody?

  W naszym skupie aut cennik jest ustalany indywidualnie na podstawie osobistych oględzin naszego pracownika. Podczas inspekcji poddamy analizie praktycznie każdy element danego auta, w tym jego stronę mechaniczną oraz wizualną. Co ważne jednak, w przeciwieństwie do innych auto skupów 24h zwracamy uwagę nie tylko na wady auta, lecz także na jego zalety. Pozytywny wpływ na cenę będzie mieć między innymi dobry stan lakieru czy niski przebieg.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  W naszym skupie aut za gotówkę możesz sprzedać nie tylko doskonale utrzymany pojazd, lecz także samochód zupełnie niesprawny, wyeksploatowany lub zaniedbany czy też po aktach wandalizmu. Wystarczy, aby chociaż w części nadawał się do dalszej odsprzedaży. Oznacza to, iż w naszym skupie aut powypadkowych można sprzedać każde auto, które odmówiło posłuszeństwa.

  Skup aut Rzeszów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627