Złomowanie aut Tarnobrzeg - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie Auto Kurek możesz zezłomować praktycznie każdy samochód, zarówno model, który nie nadaje się do użytkowania, uległ wypadkowi lub jest wyeksploatowany, jak i egzemplarz w stanie idealnym. Za każdy model wypłacamy należność w gotówce adekwatną do masy auta na dzień ważenia. W naszej kasacji aut w Tarnobrzegu możesz zezłomować samochody osobowe o każdej wielkości, jak również modele ciężarowe oraz specjalistyczne takie jak terenówki czy auta sportowe.

W firmie Auto Kurek zajmującej się złomowaniem aut w Tarnobrzegu pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy oferują najlepsze warunki współpracy na całym rynku. Warto wiedzieć między innymi, że dojeżdżamy po każdy samochód naszym własnym transportem za darmo, a także sporządzamy korzystnie napisane umowy, które są przejrzyste i bardzo łatwe w zrozumieniu. Dlatego zadzwoń już dziś i umów się na oględziny.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Nasi konsultanci są dostępni 24/7 na infolinii pod numerem 692 443 443 i 660 637 702. Można zatem skontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW. Podczas rozmowy warto podać konkretny termin umówienia się na inspekcję oraz najważniejsze informacje dotyczące pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu zawsze przebiega szybko i sprawnie, a także w miłej atmosferze. Podczas inspekcji sprawdzamy komplet dokumentów, a także dokonujemy ważenia pojazdu i na tej podstawie proponujemy kwotę za złomowanie auta. Cena zawsze jest korzystna dla obu stron, a należność wypłacana jest w gotówce, do ręki.


Kupno samochodu

W celu sfinalizowania transakcji, po dokonaniu ważenia samochodu oraz zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty przychodzi czas na podpisanie stosownej umowy, a także unieważnienie dowodu rejestracyjnego i pozostałych dokumentów dotyczących złomowanego pojazdu. O tym działaniu należy poinformować Wydział Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Tarnobrzeg

  Dlaczego firma Auto Kurek jest warta uwagi?

  Warto wiedzieć, że kasacja aut to dla naszej firmy Auto Kurek codzienność, dzięki czemu mamy ogromną bazę klientów, którzy docenili nasze starania i korzystają z naszych usług już od wielu lat. Z naszych głównych zalet warto wyróżnić między innymi ogromne zaangażowanie. Co roku rozszerzamy naszą działalność o nowe usługi oraz o nowe miejsca, w których możemy je proponować najbardziej wymagającym klientom, a także wprowadzamy rozwiązania, które szybko stają się najpopularniejsze w całym regionie. Zajmujemy się nie tylko złomowaniem samochodów w Tarnobrzegu, lecz także ich skupem we wszystkich większych i mniejszych miastach całej Polski. Już dziś zadzwoń do nas lub napisz na adres e-mail i umów się na wizytę w naszej siedzibie bądź przekaż nam informację na temat innego dogodnego miejsca w całym mieście.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto kasacja w w Tarnobrzegu i okolicach prowadzona przez naszą firmę Auto Kurek przyjmuje każdy rodzaj samochodu niezależnie od jego stanu. Dzięki czemu można zezłomować modele praktycznie nowe, jak również powypadkowe i doszczętnie zniszczone na skutek powodzi, pożaru czy aktu wandalizmu. Możesz oddać na nasz auto złom pojazdy osobowe, ciężarowe, a także specjalistyczne – bez względu na rocznik, przebieg czy markę.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do złomowania samochodu w Tarnobrzegu niezbędny będzie dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli została wydana. Niekiedy w drodze wyjątku nasz pracownik może potrzebować dodatkowych dokumentów, jednak zawsze poinformuje o tym odpowiednio wcześniej.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Oczywiście, że tak. Klient otrzymuje zaproponowaną kwotę, która jest wypłacana do ręki lub na wskazane konto bankowe. Istotny jest jednak fakt, że w przypadku gdy masa auta jest niższa niż 90% jego wagi podanej w dowodzie rejestracyjnym, pobierzemy niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma, co bezpośrednio zmniejszy wypłatę.

  Złomowanie aut Tarnobrzeg i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Formularz zgłoszeniowy