Złomowanie aut Lesko - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie Auto Kurek możesz skorzystać ze złomowania samochodów w Lesku. Współpraca z nami niesie za sobą wiele korzyści, gdyż możesz zezłomować praktycznie każdy rodzaj pojazdu. Przyjmujemy na auto złom modele osobowe, ciężarowe i dostawcze, a także autobusy i pojazdy specjalistyczne, niezależnie od ich stanu, rocznika czy modelu. Wypłacamy za nie należność adekwatną do ich masy w formie gotówki do ręki lub na konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta. Zapewniamy najlepsze warunki związane z kasacją i demontażem samochodów.

Nasza kasacja aut i złomowanie pojazdów w Lesku działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz skontaktować się z nami w dogodnym dla siebie momencie. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację każdej transakcji, a przy okazji zapewniamy terminowość i niezawodność, dzięki czemu oszczędzisz swój czas. Złomowanie samochodu z firmą Auto Kurek zawsze się opłaca – przekonaj się o tym już dziś i umów się na oględziny i sporządzenie umowy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Możesz się z nami skontaktować w dogodnym dla siebie terminie, wykorzystując w tym celu infolinię lub formularz kontaktowy dostępny na stronie. Po umówieniu się na oględziny nasz pracownik przyjedzie na wskazane miejsce i dokona fachowej inspekcji, a następnie przedstawi kolejne kroki transakcji.


Weryfikacja pojazdu

W trakcie weryfikacji pojazdu dokonujemy również jego wyceny, do której potrzebujemy jedynie podstawowych danych. W tym przypadku istotny jest stan oraz kompletność auta, po czym możemy przystąpić do kolejnych etapów transakcji.


Kupno samochodu

Aby sfinalizować transakcję, po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty wystarczy wypełnić umowę. Po jej podpisaniu nastąpi unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic, a nasz pracownik dopełni wszelkich formalności, w tym wystawi zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Dokument ten wystarczy dostarczyć do wydziału komunikacji w ciągu 30 dni od dnia dokonania złomowania. Ustaloną kwotę wypłacamy do ręki w dniu podpisania umowy.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Lesko

  Korzyści płynące ze współpracy z firmą Auto Kurek

  Złomowanie aut często wiąże się z dużym stresem dla właścicieli, a także ze stratą czasu. Spełniając oczekiwania naszych klientów, gwarantujemy pełną i kompleksową obsługę związaną z auto kasacją w Lesku i okolicach, dzięki czemu wszystkich formalności dopełnimy za Ciebie, a także odbierzemy wrak ze wskazanego miejsca. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przyspiesza całą transakcję. Gwarantujemy miłą atmosferę, fachową pomoc, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Oferowane wynagrodzenie jest zawsze adekwatne do stanu pojazdu, dzięki czemu z pewnością będzie dla Ciebie satysfakcjonujące.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Lesku to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i pieniądze. Skupujemy każdy samochód, niezależnie od jego modelu, marki, rocznika czy przebiegu. Również nieistotny jest stan auta, gdyż na nasz złom możesz oddać samochód praktycznie w idealnym stanie, jak również całkowicie zdezelowany, który nie nadaje się do dalszej jazdy.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Zgłoszenie złomowanego samochodu jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele czasu. Należy zacząć od wypełnienia i złożenia wniosku o wyrejestrowanie pojazdu w najbliższym Wydziale Komunikacji w przeciągu 30 dni od kasacji samochodu. Podczas składania wniosku należy mieć przy sobie zaświadczenie o złomowaniu otrzymane od naszej firmy, a także unieważniony dowód rejestracyjny i tablice.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Oczywiście, że tak. Za każdą kasację aut wpłacamy należność ustaloną podczas inspekcji samochodu, a konkretniej wynikającą z ważenia wraku. Jeśli aktualna masa samochodu jest niższa niż 90% jego wagi z dowodu rejestracyjnego, pobieramy niewielką opłatę od brakujących kilogramów i tym samym pomniejszamy ustaloną wcześniej wypłatę.

  Złomowanie aut Lesko i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.