Skup aut Legionowo - skup samochodów używanych

Jesteśmy doświadczonym skupem aut, który od samego początku cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące Legionowo, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Skup samochodów Legionowo – Auto Kurek

Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960-2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Skup aut Auto Kurek to oferta nie tylko dla osób zamieszkujących Legionowo, ale i całą Polskę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Legionowo - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każda osoba, która chce się pozbyć auta powinna skontaktować się z nami pod numerem tel. 692 443 443 lub 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Nasi specjaliści ustalą z Państwem termin darmowej wyceny.


Oględziny auta

Specjalista przyjedzie do Państwa i dokona oględzin pojazdu. Następnie na podstawie stanu technicznego, marki oraz rocznika dokona wyceny samochodu.


Kupno samochodu

To ostatni etap. Cała transakcja przebywa sprawnie oraz szybko. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji oraz zapłata za auto. Zawsze staramy się, aby ostatni krok transakcji był zwieńczeniem współpracy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualna wycena auta
  • skup wszystkich aut niezależnie od marki i stanu technicznego
  • minimum formalności
  • bezpłatny dojazd do klienta
  • odbiór samochodu przy pomocy własnego transportu
  • natychmiastowa płatność
  skup aut Legionowo

  Skup aut Legionowo – gwarancja bezpieczeństwa transakcji

  Na samym wstępie warto wiedzieć, że umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie aut od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Auto Kurek jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

  skup aut Leginowo

  Skup aut w Legionowie – nasi Klienci otrzymują gotówkę od ręki

  Skup aut to gwarancja otrzymania pieniędzy od ręki, co jest bardzo wygodne. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie. Warto również wiedzieć, że oferujemy możliwość wykonania przelewu, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci.

  Jesteśmy skupem aut, który od wielu lat obsługuje Klientów zamieszkujących m.in. Legionowo. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. To właśnie między innymi dlatego cieszymy się tak dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Jeżeli więc również i Państwo chcieliby sprzedać swój samochód za odpowiednią i niezaniżoną kwotę – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Skup aut Leginowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627