Skup aut Nasielsk - skup samochodów używanych

W auto skupie 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy pojazd i w każdym typie – od modeli w doskonałym stanie, aż po egzemplarze powypadkowe i nie nadające się do dalszego użytkowania. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach 1960 – 2014 i oferujemy za nie cenę od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Nasielsk – Auto Kurek

Zaletą skupu aut w Nasielsku i okolicach Auto Kurek jest także profesjonalna pomoc podczas całego procesu sprzedaży, jak i dostępność naszych pracowników 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ponadto nasz skup samochodów osobowych Nasielsk zapewnia także atrakcyjną cenę za dane auto i podczas jego wyceny zwracamy uwagę nie tylko na wady, jak większość konkurencyjnych marek, lecz także na zalety.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Nasielsk - zadzwoń 692 443 443

Poznaj cały przebieg skupu aut w Nasielsku


Kontakt telefoniczny

Nasi pracownicy pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 udzielą wszelkich szczegółowych informacji na temat prowadzonej przez nas działalności, a także umówią się na osobiste oględziny sprzedawanego pojazdu. Skontaktować się można z nami również poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, jak i przez adres e-mail. Zapewniamy szybką odpowiedź.


Oględziny auta

Po dotarciu naszego pracownika w umówione miejsce o wskazanej wcześniej porze, dojdzie do procesu oględzin auta. Pracownik oceni stan pojazdu, w tym jego część zewnętrzną oraz kabinę, jak i podzespoły mechaniczne, takie jak silnik czy elementy konstrukcyjne. Co ciekawe, nasz pracownik zwróci baczną uwagę na zalety auta, takie jak dobry stan techniczny lub wizualny.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest zakup samochodu przez naszą firmę. Podczas oględzin auta klient pozna atrakcyjną cenę za swój samochód, po czym dojdzie do podpisania umowy kupna-sprzedaży i w efekcie do wypłaty gotówki za sprzedawany pojazd.

Formularz zgłoszeniowy


  Naszymi głównymi zaletami są:

  • bezpłatna usługa wyceny, dojazdu oraz odbioru auta i jego załadunek
  • błyskawiczne odpowiedzi na zadane pytania
  • wysoka jakość obsługi
  • oferowana cena za pojazd będzie adekwatna do stanu auta
  • skupujemy praktycznie każdy model auta w każdym stanie
  • jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • traktujemy klientów równo niezależnie od ceny kupowanego pojazdu
  skup aut Nasielsk

  Skup aut Nasielsk Auto Kurek jako alternatywa ogłoszeń motoryzacyjnych

  Naszą zaletą jest błyskawiczny zakup samochodu, który jest znacznie krótszy niż czas niezbędny do sprzedaży pojazdu prywatnie. Auto skup 24h stanowi właśnie dzięki temu doskonały zamiennik do typowych ogłoszeń internetowych lub w prasie. Co więcej, skupowanie samochodów używanych w Nasielsku przez firmę Auto Kurek jest także zupełnie bezstresowy i przebiega od początku do końca w bardzo przyjemnej atmosferze. Warto także wiedzieć, że skup aut Nasielsk za gotówkę Auto Kurek jest firmą godną zaufania i bardzo bezpieczną, dzięki temu proces sprzedaży auta w naszej firmie nie jest obarczony żadnym ryzykiem czy jakimikolwiek niedopowiedzeniami.

  skup aut Nasielsk

  Jak wypłacamy gotówkę w firmie Auto Kurek?

  Skup aut Nasielsk i okolice Auto Kurek to marka, która zwraca ogromną uwagę na sposób wypłaty należności za sprzedawany pojazd. Preferujemy rozliczenie gotówkowe przekazywane “do ręki” podczas spisywania umowy. Dzięki temu klienci mogą od razu dysponować pieniędzmi i czują się bardzo bezpiecznie mając w kieszeni należną im gotówkę. Dla klientów, którzy wolą rozliczenie bezgotówkowe, oferujemy także przelew bankowy, który w auto skupie 24h Auto Kurek jest realizowany dosłownie błyskawicznie. Pieniądze docierają do klienta już po kilku godzinach, bez żadnych opóźnień. Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do skupu aut w Nasielsku Auto Kurek. Zapewniamy doskonałą obsługę i rewelacyjną cenę za skupowane pojazdy.

  Skup aut Nasielsk i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627