Skup aut Tarczyn

Skup aut w Tarczynie oferuje bardzo korzystne warunki współpracy oraz błyskawiczne przeprowadzenie każdej transakcji. Firma Auto-Kurek od 1996 roku zajmuje się skupem aut za gotówkę, która może wynieść od 300 do 200 000 złotych. Skupujemy samochody uszkodzone oraz w pełni sprawne technicznie. Interesują nas auta osobowe, ciężarowe oraz autobusy i ciągniki rolnicze. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Auto skup 24h Tarczyn

Skup samochodów używanych w Tarczynie obsługuje swoich klientów całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpłatny dojazd, wycenę i transport pojazdu do naszej firmy. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadamy bardzo atrakcyjny cennik skupu aut oraz załatwiamy wszelkie formalności prawne. Nie czekaj i sprzedaj nam swój samochód. Czekamy na Ciebie codziennie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt z naszą firmą

Wstępnym etapem każdej transakcji jest kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Nasza infolinia czynna jest całodobowo. Zadzwoń pod numer telefonu: 660 637 702 lub 692 443 443 . Podczas rozmowy ustalimy dogodny termin spotkania.


Wycena samochodu

W ustalonym terminie nasz pracownik zjawi się pod wskazanym adresem i dokona oględzin pojazdu. Wyceny dokonujemy na podstawie analizy stanu technicznego, wizualnego, a także popularności marki oraz rocznika. Wszystkie te kwestie wpływają na końcową wycenę. Sprzedając samochód w naszym skupie aut w Tarczynie, masz pewność, że zaproponowana kwota będzie satysfakcjonująca.


Kupno samochodu

Po dokonaniu wyceny i zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty przystępujemy do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum, dlatego od razu po złożeniu podpisu otrzymasz od nas wynagrodzenie w formie gotówki lub wpłaty na konto.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Tarczyn

  Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Indywidualna wycena auta na podstawie dopasowanych do klienta kryteriów
  • załatwiamy wszelkie formalności związane ze sprzedażą samochodu
  • skupujemy każdy pojazd i odbieramy do własnym środkiem transportu
  • zapewniamy bezpłatny dojazd i wycenę pojazdu
  • obsługujemy klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

  Auto Kurek – skup pojazdów Tarczyn

  Skup aut Tarczyn to najlepsze miejsce do sprzedania używanego samochodu osobowego, ciężarowego i dostawczego. Auto Kurek prowadzi skup pojazdów rolniczych, naczep samochodowych oraz autobusów. Oferujemy skup aut za gotówkę wypłacaną natychmiast po podpisaniu umowy. Skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na stan techniczny i wizualny. Umawiamy się na spotkanie w dogodnym dla klienta terminie. Wyceniając auto, bierzemy pod uwagę wszystkie jego zalety. Skup aut w Tarczynie to świetny sposób na uzyskanie sporej kwoty w ciągu jednego dnia. Skupowaniem samochodów uszkodzonych, używanych, powypadkowych i całych zajmujemy się od wielu lat. Nasza działalność obejmuje także kasację aut w Tarczynie oraz sprzedaż części zamiennych.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Tarczynie?

  Skup samochodów używanych w Tarczynie przyjmuje każdy pojazd bez względu na rodzaj, markę czy rocznik. Skupujemy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, maszyny rolnicze, autobusy oraz naczepy. Do naszej firmy trafiają także luksusowe modele aut, a także samochody sportowe i terenowe. Skup aut Tarczyn to miejsce, w którym sprzedasz każdy samochód.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut w Tarczynie trwa bardzo krótko dzięki minimum formalności. Będziesz potrzebować jedynie kilku dokumentów, takich jak: dowód tożsamości, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeżeli została wydana. Jeśli samochód posiada współwłaściciela, będziemy potrzebować jego pisemnej zgody.

  Jak wyceniamy auta?

  Wyceniając samochód w skupie aut w Tarczynie, bierzemy pod uwagę następujące kryteria: stan techniczny, stan wizualny, popularność marki, rocznik oraz przebieg i wyposażenie. Na wycenę starszych i mocno uszkodzonych aut wpływa także ich waga. Ustaloną kwotę wynagrodzenie otrzymasz natychmiast po zakończeniu transakcji.

  Skup aut Tarczyn i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627