Skup aut Brwinów

Skup aut Brwinów z dojazdem do klienta. Firma Auto Kurek prowadzi kompleksowe usługi skupu samochodów używanych w Brwinowie i okolicach. Oferujemy błyskawiczną i bardzo korzystną wycenę. Nasz cennik skupu aut jest niezwykle atrakcyjny dla każdego klienta. Za swój samochód możesz otrzymać wynagrodzenie od 300 do 200 000 złotych. Prowadzimy skup pojazdów uszkodzonych oraz całkowicie sprawnych.

Auto skup 24h Brwinów

Firma Auto Kurek oferuje swoje usługi całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpłatną wycenę i dojazd do klienta. Każdy pojazd odbieramy własnym środkiem transportu. Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz ciągniki rolnicze. Błyskawiczna transakcja, minimum formalności oraz wypłata gotówki do ręki natychmiast po podpisaniu umowy. Zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych oraz firmy działające na terenie Brwinowa i okolic.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt z naszą firmą

Jeśli chcesz korzystnie sprzedać swój samochód, skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 . Nasza centrala czynna jest całodobowo. Możesz także wysłać zgłoszenie online za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Informację zwrotną otrzymasz na podany adres e-mail.


Wycena samochodu

Następnie nasz skup pojazdów dokonuje szczegółowego przeglądu stanu technicznego i wizualnego Twojego samochodu. Oględziny przeprowadza nasz pracownik w siedzibie naszej firmy lub pod wskazanym przez Ciebie adresem. Na podstawie wszystkich zebranych informacji dokonujemy wstępnej wyceny.


Kupno samochodu

Jeśli zaproponowana cena spełni Twoje oczekiwania, przechodzimy do formalności, które ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy podpisać przygotowaną przez nas umowę kupna-sprzedaży i natychmiastowo otrzymasz ustaloną kwotę w formie gotówki lub przelewem na wskazany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Brwinów

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Wieloletnie doświadczenie w skupowaniu samochodów używanych
  • indywidualne podejście do wyceny każdego samochodu
  • błyskawiczne przeprowadzenie wszelkich formalności
  • natychmiastowa wypłata ustalonej kwoty
  • darmowy odbiór pojazdów
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na stan techniczny
  • bezpłatny dojazd do klienta z terenu Brwinowa i okolic

  Auto Kurek – skup pojazdów Brwinów

  Nasz skup samochodów używanych w Brwinowie oferuje najlepsze ceny za każdy odkupiony pojazd. Przyjmujemy auta przeznaczone do naprawy oraz w pełni sprawne. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Chętnie skupujemy auta na części oraz pojazdy nietypowe, maszyny rolnicze, naczepy samochodowe i autobusy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z przebiegu transakcji. Oferujemy skup aut za gotówkę wypłacaną od razu po podpisaniu umowy. Nie musisz się martwić o transport niesprawnego samochodu do naszej firmy. Zajmiemy się tym osobiście i całkowicie bezpłatnie. Skupowanie samochodów uszkodzonych to nie jedyna nasza specjalność. Oferujemy także kasację aut w Brwinowie oraz sprzedaż oryginalnych części samochodowych.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Brwinowie?

  Skup aut Brwinów przyjmuje każdy samochód osobowy, terenowy, sportowy, ciężarowy i dostawczy, a także maszyny rolnicze, naczepy samochodowe i autobusy. Skupujemy samochody uszkodzone oraz w dobrym stanie technicznym. Interesują nas auta wyprodukowane w latach 1960 – 2014. Chętnie kupimy pojazd unieruchomiony, który odbierzemy własnym środkiem transportu.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  Przy sprzedaży samochodu w naszym skupie aut w Brwinowie niezbędne są takie dokumenty jak: dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli została wydana). W niektórych sytuacjach potrzebna będzie pisemna zgoda współwłaściciela oraz zaświadczenie o zgubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych.

  Jak wyceniamy auta?

  Wycena każdego samochodu dokonywana jest na podstawie kilku kryteriów, takich jak: stan techniczny, stan wizualny, rocznik oraz marka. W przypadku starszych i mocno uszkodzonych pojazdów bierzemy pod uwagę także wagę. Skupiamy się nie tylko na wadach, ale także na zaletach pojazdu. Wynagrodzenie może wynieść od 300 do 200 000 złotych.

  Skup aut Brwinów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627