Skup aut Węgrów

W naszym skupie aut w Węgrowie można sprzedać samochody używane – zarówno te w idealnym stanie technicznym, jak i te, które wymagają dużej i rozległej, kosztownej naprawy. Przyjmujemy auta osobowe, terenowe, sportowe, ciężarowe i autobusy, i płacimy za nie (w zależności od stanu i kompletności) od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup samochodów używanych w Węgrowie nie bez powodu stanowi doskonałą alternatywę dla sprzedaży prywatnej.

Skup samochodów Węgrów – Auto Kurek

Nasz skup aut za gotówkę ma wiele zalet, przez które stanowi obecnie coraz lepszy wybór niż sprzedaż prywatna. Przede wszystkim mamy własny transport, którym możemy odbierać również samochody powypadkowe i zaniedbane, dysponujemy wcześniej przygotowanymi umowami, a całą należność wypłacamy w formie gotówki do ręki w chwili podpisywania umowy.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Węgrów - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z naszą firmą, wystarczy zadzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 lub też przesłać wiadomość za pośrednictwem znajdującego się na stronie formularza kontaktowego. Podając wszystkie dane nasi pracownicy będą mogli ustalić miejsce oględzin pojazdu oraz przekazać szczegółowe informacje na temat dalszych etapów współpracy.

Oględziny auta

Podczas oględzin samochodu nasz pracownik w ustalonym wcześniej z klientem miejscu sprawdza stan techniczny i wizualny auta, a następnie na podstawie zebranych danych może zaproponować cenę. Wycena jest zawsze uczciwa i adekwatna do stanu pojazdu. Mogą pozytywnie na nią wpłynąć wszelkie zalety danego samochodu, np. niski przebieg czy wyposażenie dodatkowe.

Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej przez nas ceny przychodzi czas na podpisanie stosownych dokumentów, które są przygotowane przez specjalistów. Na ich podstawie zostanie przeniesione prawo własności auta, a cała procedura przebiega szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży jesteśmy w stanie natychmiast wypłacić gotówkę na miejscu spotkania.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • minimum formalności,
  • pełen profesjonalizm,
  • uczciwa wycena,
  • niezwłoczna wypłata gotówki,
  • funkcjonowanie firmy 24h na dobę,
  • bezpieczeństwo każdej transakcji.
  skup aut Węgrów

  Dlaczego współpraca z naszym skupem pojazdów się opłaca?

  Nasz auto skup 24h jest na rynku jednym z najbardziej rozpoznawalnych i fakt ten nie wynika znikąd. Przede wszystkim od lat uznajemy rozwój za najważniejszą kwestię, która pomaga nam poprawiać nasze usługi z roku na rok i zwiększać liczbę obsługiwanych aktywnie miejsc. Dysponujemy wszelkimi wymaganymi certyfikatami oraz zezwoleniami, dzięki którym skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych jest dla naszej marki codziennością i zapewnieniem pełnego, formalnego bezpieczeństwa. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Doskonale wiemy, że dla wielu osób skup aut w Węgrowie i okolicach może wiązać się ze sporymi obawami. Chętnie je rozwiejemy telefonicznie i mailowo.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup aut w Węgrowie skupuje samochody w dowolnym stanie technicznym i wizualnym, dzięki czemu możesz szybko sprzedać swój pojazd, bez komplikacji czy straty czasu na niezdecydowanych klientów. Jesteśmy zainteresowani modelami osobowymi, dostawczymi, terenowymi oraz o dowolnym przeznaczeniu.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

  Do sprzedaży samochodu niezbędny będzie dowód osobisty (bądź inny dokument potwierdzający tożsamość), dowód rejestracyjny bądź specjalne oświadczenie o jego braku i powodzie zaistniałej sytuacji, karta pojazdu (jeśli została wydana). Reszta dokumentów ustalana jest w zależności od danego przypadku, a o wszystkich formalnościach informują nasi konsultanci.

  Jak wyceniacie samochody?

  Za skupowane samochody oferujemy kwoty w przedziale od 300 złotych do 200 000 zł, w zależności od stanu technicznego i wizualnego, marki, modelu, rocznika, przebiegu czy dodatkowego wyposażenia. Staramy się wziąć pod uwagę wszystkie zalety, które korzystnie wpływają na wycenę.

  Skup aut Węgrów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627