Skup aut Pruszków - skup samochodów używanych

Skup aut w każdym stanie

Chcąc sprzedać w krótkim czasie swój samochód, by dostać gotówkę lub też przelew od ręki, warto zainteresować się skupem aut. Skup aut Auto Kurek to miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, niezależnie od stanu, w jakim się on znajduje, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną.

Skup samochodów Pruszków – Auto Kurek

Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce, co jest niezwykle wygodne. Obsługujemy również Pruszków i okolice.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Pruszków - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja skupu aut z Pruszkowa i okolic?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym etapem jest kontakt z naszą firmą – telefoniczny (zalecane numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443 ) bądź za pośrednictwem stworzonego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy jeden z naszych konsultantów ustali z Państwem termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Później wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Końcowy etap to kupno pojazdu – cały proces przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Po zatwierdzeniu wszelkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór auta firmowym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za auto,
  • skupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Pruszków

  Skup aut w Pruszkowie – czym różni się od komisu samochodowego?

  Czasami zdarza się, że skup aut mylony jest z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności.

  Co również ważne, każdy mieszkaniec Pruszkowa, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

  skup aut Pruszków

  Skup aut. Pruszków – dlaczego warto skorzystać?

  Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

  Skup aut Pruszków i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627