Skup aut Wyszków - skup samochodów używanych

Auto Kurek to firma, która oferuje skup aut w Wyszkowie, który stanowi rewelacyjną alternatywę do sprzedaży pojazdu osobiście. Jesteśmy marką godną zaufania i zawsze oferujemy uczciwą cenę za sprzedawany samochód, a należność wypłacamy gotówkowo lub poprzez błyskawiczny przelew e-mail.

Skup samochodów Wyszków – Auto Kurek

W naszym skupie samochodów osobowych Wyszków kupujemy praktycznie każdy pojazd, od aut osobowych, poprzez ciężarowe, aż na specjalistycznych czy terenowych kończąc, wyprodukowane w latach między 1960 a 2014 i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Auto skup 24h Auto Kurek to firma, którą warto poznać z bliska i przyspieszyć sprzedaż pojazdu i uniknąć związanych z tym problemów.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Wyszków - zadzwoń 692 443 443

Na czym polega skup aut w Wyszkowie?


Kontakt telefoniczny

Cały proces zakupu auta przez naszą firmę zaczyna się od kontaktu z pracownikami. Można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym jest rozmowa przez telefon pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , drugim wysłanie do nas wiadomości e-mail na skrzynkę mailową, a trzecim skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. W trakcie tej rozmowy można będzie uzgodnić datę i godzinę spotkania.


Oględziny auta

Drugim krokiem do sprzedaży auta firmie Auto Kurek jest osobiste spotkanie. Pracownik będzie w stanie dokonać wówczas profesjonalnych oględzin i ocenić stan wizualny oraz mechaniczny sprzedawanego auta. Co ważne, patrzymy także na zalety, gdyż w przeciwieństwie do innych firm nasza cena jest zawsze uczciwa i adekwatna do stanu auta.


Kupno samochodu

Kupno samochodu jest ostatnim krokiem i polega na podpisaniu umowy kupna-sprzedaży oraz wypłata należnej gotówki sprzedającemu. Na życzenie oferujemy także przelew bankowy w błyskawicznym tempie. Co ważne, cały ten proces jest całkowicie darmowy dla klienta, który nie musi uiszczać żadnych kosztów związanych ze sprzedażą auta naszej firmie.

Formularz zgłoszeniowy


  Naszymi głównymi zaletami są:

  • uczciwa cena za sprzedawany pojazd
  • znakomita jakość obsługi klienta
  • błyskawiczna wypłata gotówki
  • dostępność naszych pracowników 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu
  • bezpieczeństwo transakcji
  • przyjazna atmosfera
  • skupujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu
  skup aut Wyszków

  Skup samochodów osobowych Wyszków Auto Kurek – pełne bezpieczeństwo transakcji

  W auto skup 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy pojazd wyprodukowany w latach 1960 – 2014 i w każdym stanie. Przyjmujemy auta w stanie idealnym oraz bardzo zniszczone i mocno wyeksploatowane, a nawet powypadkowe i nie nadające się do dalszego użytku. Wówczas zaproponujemy cenę za kilogram auta i dokonamy złomowania, wystawiając zaświadczenie o demontażu. Skupowanie samochodów używanych w Wyszkowie Auto Kurek to także firma, w której przykładamy dużą uwagę do jakości obsługi klienta, dlatego nasi pracownicy z chęcią pomogą na każdym etapie sprzedaży co pozwoli zrealizować transakcję w błyskawicznym wręcz tempie.

  skup aut Wyszków

  Skup aut Wyszków za gotówkę Auto Kurek – jak wypłacamy gotówkę?

  Najważniejsze dla wszystkich klientów jest to, jak wypłacamy należną gotówkę za kupowany pojazd. Należność w naszym skupie aut w Wyszkowie i okolicach można wypłacić na dwa sposoby – gotówkowo lub bezgotówkowo. W formie gotówkowej przekazujemy odliczoną kwotę sprzedającemu po zaakceptowaniu i podpisaniu umowy, co jest zdecydowanie najczęściej wybieraną formą przekazu należności. Drugim rodzajem jest natychmiastowy przelew bankowy, który robimy bez jakiejkolwiek zwłoki i zawsze terminowo. Co ważne, skup samochodów osobowych w Wyszkowie Auto Kurek to gwarant bezpieczeństwa i ochrony klienta podczas całego procesu. Dlatego zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail, formularz kontaktowy lub telefon i do uzgodnienia szczegółów.

  Skup aut Wyszków i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627