Skup aut Szprotawa

Firma Auto Kurek – skup samochodów używanych Szprotawa zaprasza wszystkie osoby chcące korzystnie sprzedać swoje auto. W naszym skupie przyjmujemy każdy samochód osobowy, sportowy, terenowy, ciężarowy i dostawczy. U nas sprzedasz autobus i ciągnik rolniczy. Nasz skup aut za gotówkę oferuje szybką wycenę i wypłatę gotówki niezwłocznie po podpisaniu umowy. U nas każdy klient może otrzymać zastrzyk gotówki w kwocie od 300 do 200 000 złotych.

Auto skup 24h Szprotawa

Auto-Kurek to profesjonalny skup aut w Szprotawie. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich zmotoryzowanych przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Oferujemy bezpłatny transport każdego pojazdu do siedziby naszej firmy. Gwarantujemy minimum formalności oraz sprawny przebieg całego procesu kupna samochodu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki temu na przestrzeni lat zdobyliśmy duże uznanie i renomę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Szprotawa - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt z naszą firmą

Pierwszym etapem współpracy jest skontaktowanie się z nami poprzez numery telefonu: 660 637 702 lub 692 443 443 bądź online za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy poprosimy Cię o podanie podstawowych informacji na temat Twojego samochodu. Wyznaczymy także miejsce oraz termin spotkania w celu dokonania wyceny.


Wycena samochodu

W wyznaczonym miejscu i terminie nasz specjalista przeprowadzi oględziny Twojego samochodu. Kontroli podlega stan techniczny i wizualny pojazdu, jego marka, rocznik oraz wyposażenie. Na tej podstawie dokonywana jest wstępna wycena.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, przechodzimy do ostatniego etapu naszej współpracy, czyli do podpisania umowy kupna-sprzedaży oraz wypłaty gotówki. Nasz skup aut udziela wszelkich informacji dotyczących dalszych kroków.

Formularz zgłoszeniowy

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • zredukowane do minimum formalności i całodobowa obsługa,
  • odbiór pojazdu od klienta własnym transportem,
  • skupujemy każdy samochód bez względu na stan techniczny,
  • gwarantujemy bardzo korzystne i sprawiedliwe wyceny,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • natychmiastowa wypłata gotówki lub wpłata na konto bankowe.
  skup aut Szprotawa

  Auto Kurek – skup pojazdów Szprotawa

  Firma Auto-Kurek to profesjonalny skup pojazdów w Szprotawie. Zapraszamy posiadaczy samochodów osobowych każdej marki. Skupujemy auta wyprodukowane w latach 1960-2014 bez względu na stan techniczny i wizualny. Skupowanie samochodów uszkodzonych przeznaczonych do naprawy i renowacji to nasza specjalność. W firmie Auto Kurek skupujemy auta na części. Prowadzimy także skup aut powypadkowych i po szkodzie całkowitej oraz oferujemy kasację samochodów w Szprotawie. Zapewniamy bardzo korzystne warunki cenowe oraz szybką i sprawną obsługę. Cennik skupu aut kształtuje się w przedziale od 300 do nawet 200 000 złotych w gotówce lub na konto. Przyjmujemy codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Szprotawie?

  Skup aut Szprotawa przyjmuje samochody osobowe, sportowe, terenowe, ciężarowe i dostawcze. Skupujemy maszyny rolnicze, naczepy samochodowe oraz autobusy. Trafiają do nas pojazdy sprawne i nieuszkodzone oraz unieruchomione i powypadkowe.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  Sprzedaż samochodu używanego w naszym skupie przebiega szybko i bez zbędnych formalności, jednak musisz posiadać przy sobie podstawowe dokumenty, takie jak: dowód tożsamości, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli występuje.

  Jak wyceniamy auta?

  Nasz skup aut Szprotawa to miejsce, w którym korzystnie sprzedaż swój samochód. Wyceny dokonujemy biorąc pod uwagę przede wszystkim zalety każdego pojazdu. Oprócz stanu wizualnego i technicznego ważne jest dla nas wyposażenie i rocznik Twojego samochodu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na wartość rynkową danego auta.

  Skup aut Szprotawa i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627