Skup aut Słubice - skup samochodów używanych

Skup aut Słubice działa specjalnie dla Ciebie. Dzięki naszej usłudze masz możliwość sprzedać pojazd, którego prawdopodobnie nikt inny by nie kupił! To doskonała propozycja, jeśli posiadasz samochód bardzo zniszczony lub powypadkowy. Przyjmujemy bowiem auta w każdym stanie technicznym. Płacimy za nie od 300 do 200 000 złotych! Co więcej, możesz nam oddać auto dostawcze, terenowe, osobowe, ciężarowe, a nawet autobus. Postaw na skup aut za gotówkę!

Skup samochodów Słubice – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Słubicach to miejsce otwarte 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy więc o każdej porze do kontaktu telefonicznego i przyjazdu! Działamy na rynku od lat, wybierając naszą firmę, masz pewność wypłaty środków za auto. Na życzenie klienta oferujemy darmowy transport pojazdu, jeśli auto jest niesprawne.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Słubice - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy podany na stronie internetowej. Zamówisz wtedy nasze usługi, umówisz się na odpowiednią godzinę, aby przejść do oględzin samochodu. Dzwoniąc pod jeden z numerów: 692 443 443 lub 660 637 702, możesz uzyskać wszelkie informacje dotyczących współpracy z nami!


Oględziny pojazdu

Jest to etap, w którym uczciwie i dokładnie wycenimy Twój samochód. Weźmiemy pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak stan techniczny, wizualny, rok produkcji czy komplet dokumentacji i historię auta. Chcemy, aby wypłacona gotówka była jak najbardziej adekwatna do stanu pojazdu.


Kupno samochodu

Najprzyjemniejsza część naszej współpracy. Wszystko za sprawą niewielkiej ilości formalności, przez jakie musimy przejść. Wystarczy umowa kupna-sprzedaży, abyśmy wypłacili Ci gotówkę. Kiedy podpiszesz umowę, otrzymasz pieniądze do ręki lub na konto, jeśli tak będzie Ci wygodniej. My zabierzemy auto!

Formularz zgłoszeniowy


  Postaw na Auto Kurek z kilku powodów:

  • Szybka realizacja
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Natychmiastowa gotówka
  • Darmowy transport pojazdu na życzenie klienta
  • Skup aut w każdym stanie technicznym
  • Skup jest otwarty 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  skup aut Słubice

  Skup aut w Słubicach

  Postaw na firmę z zasadami. Wybierz Auto Kurek, skup aut w Słubicach, który działa od lat. Nasza oferta obejmuje zakup pojazdów w każdym stanie, bez względu na rodzaj auta. Dzięki temu masz szansę pozbyć się go z podjazdu czy garażu, jeśli nie jest już przez Ciebie użytkowany. To jednak nie wszystko, skup samochodów używanych w Słubicach to również doskonały sposób na dodatkową gotówkę. Co ważne, nasze usługi nie ograniczają się jedynie do zakupu aut używanych. Oferujemy także naszym klientom możliwość złomowania pojazdów. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Kupimy od Ciebie każdy pojazd. Punkt w Słubicach działa po to, aby zapewnić klientom możliwość sprzedaży auta w każdym stanie technicznym. Nie ma dla nas również znaczenia rodzaj pojazdu. Sprzedaj nam samochód osobowy, dostawczy, terenowy, ale również autobus czy ciężarówkę – jeśli takie posiadasz.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od stanu technicznego pojazdu. Warto jednak zaznaczyć, że mamy ustalone limity, zarówno ten górny, jak i dolny. Maksymalnie możesz u nas otrzymać nawet 200 000 złotych za swój pojazd. Z kolei, jeśli jest on bardzo zniszczony, nienadający się już do użytkowania, kwota ta spadnie do minimum 300 złotych!

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Cała transakcja potrwa dosłownie kilka godzin, jeśli zadzwonisz do nas i umówisz się na oględziny. Przyjedziemy w wyznaczonym czasie, obejrzymy auto, przedstawimy ofertę, a kiedy ją przyjmiesz, wypłacimy gotówkę lub dokonamy przelewu.

  Skup aut Słubice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627