Skup aut Wschowa

Skup aut Wschowa firma Auto-Kurek oferuje bardzo korzystne warunki skupu oraz szybki zakup każdego samochodu. Przyjmujemy samochody niesprawne, uszkodzone oraz w dobrym stanie technicznym. Interesują nas auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe i sportowe. Trafiają do nas pojazdy nietypowe oraz maszyny rolnicze. Prowadzimy skup aut za gotówkę od 300 do 200 000 złotych, wypłacaną tuż po podpisaniu umowy.

Auto skup 24h Wschowa

Auto Kurek – skup aut Wschowa oferuje swoje usługi całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Wszelkie formalności związane z zakupem samochodu używanego ograniczyliśmy do minimum. Jeśli Twój pojazd jest niesprawny i unieruchomiony przyjedziemy po niego bezpłatnie własnym środkiem transportu. Zadzwoń do nas, by uzgodnić szczegóły. Ustalimy najbliższy dogodny termin oględzin. Nasza infolinia dostępna jest codziennie przez całą dobę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Wschowa - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać swój samochód, zadzwoń do naszego skupu aut we Wschowie. Czekamy na telefon pod numerami: 660 637 702 lub 692 443 443 . Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Wycena samochodu

W ustalonym podczas rozmowy miejscu i terminie nasz pracownik przeprowadzi oględziny pojazdu i przedstawi propozycję wyceny. Specjalista zweryfikuje stan techniczny i wizualny Twojego samochodu. Na wycenę wpływa także marka, model, przebieg, wyposażenie oraz rocznik.


Kupno pojazdu

Każda transakcja w skupie aut we Wschowie jest finalizowana podpisaniem umowy kupna-sprzedaży oraz wypłatą ustalonej kwoty gotówki dla klienta. Na życzenie możemy dokonać przelewu na wskazany numer konta bankowego. Cała procedura w naszej firmie przebiega szybko i bez zbędnych formalności.

Formularz zgłoszeniowy

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • Profesjonalne podejście do każdego klienta,
  • rzetelna i sprawiedliwa ocena stanu technicznego pojazdu,
  • atrakcyjne ceny za sprzedaż każdego samochodu,
  • bezpłatny odbiór auta własnym środkiem transportu,
  • błyskawiczne transakcje, finalizowane w ciągu jednego dnia,
  • działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • skupujemy auta powypadkowe, jak i nieuszkodzone.
  skup aut Wschowa

  Auto Kurek – skup pojazdów Wschowa

  W skupie aut we Wschowie dbamy o to, by każda sprzedaż przebiegała szybko i bezproblemowo, a wycena dokonywana była w sposób rzetelny i sprawiedliwy. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni i zawsze staramy się uwzględniać wszystkie zalety danego samochodu. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym. Powypadkowe, uszkodzone, wyeksploatowane i przeznaczone do naprawy, a także pojazdy w pełni sprawne. Prowadzimy skup aut na części oraz oferujemy kasację pojazdów we Wschowie. W naszej firmie pozbędziesz się starego samochodu, który zajmuje cenne miejsce w garażu oraz generuje niepotrzebne koszty związane z OC. Jeśli chcesz uzyskać zastrzyk gotówki za swój samochód, skontaktuj się z naszym skupem aut.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy we Wschowie?

  Firma Auto Kurek prowadzi skup samochodów używanych we Wschowie w dowolnym stanie technicznym z roczników 1960–2014. Przyjmujemy sprawne i zadbane samochody, a także całkowicie uszkodzone, wyeksploatowane i do generalnego remontu. Jesteśmy zainteresowani pojazdami osobowymi, dostawczymi, jak i terenowymi czy sportowymi.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  • Dokument potwierdzający tożsamość,
  • dowód rejestracyjny lub oświadczenie w przypadku zniszczenia go, zagubienia czy zatrzymania,
  • karta pojazdu (jeśli została wydana)
  • opcjonalnie oświadczenie o zagubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych,
  • opcjonalnie zgoda współwłaściciela na samodzielnie podejmowanie decyzji w sprawie samochodu.

  Jak wyceniamy auta?

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę takie kwestie jak: stan techniczny i wizualny, przebieg, wyposażenie, popularność marki, oraz rocznik. Na tej podstawie zaproponujemy kwotę, która precyzyjnie odpowiada rzeczywistej wartości rynkowej danego samochodu.

  Skup aut Wschowa i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627