Skup aut Międzyrzecz - skup samochodów używanych

Zapraszamy do naszego skupu aut w Międzyrzeczu Auto Kurek wszystkich zainteresowanych sprzedażą swojego auta. Przyjmujemy samochody praktycznie nowe i w perfekcyjnym stanie technicznym, jak i samochody całkowicie zniszczone i powypadkowe i wypłacamy za nie należność w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. W naszym skupie aut za gotówkę możesz sprzedać samochód osobowy, terenówkę, sportowy lub ciężarowy czy dostawczy.

Skup samochodów Międzyrzecz – Auto Kurek

Warto wiedzieć, że nasz skup samochodów używanych w Międzyrzeczu jest dostępny do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i ma wiele zalet. Warto wśród nich wymienić możliwość sprzedaży auta w jeden dzień, darmowy transport samochodu po jego zakupie przez naszą firmę oraz wypłatę należności w formie gotówki do ręki podczas podpisywania umowy.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Międzyrzecz - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca zawsze rozpoczyna się od kontaktu z pracownikiem, z którym należy umówić się na weryfikację pojazdu. Podczas wstępnej rozmowy warto przekazać wszelkie szczegóły dotyczące samochodu. Kontakt z naszym skupem aut używanych w Międzyrzeczu możliwy jest na trzy sposoby – drogą telefoniczną, e-mailową lub poprzez wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy dostępny na firmowej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Weryfikacja pojazdu to kolejny etap współpracy z naszą firmą. Oględzin dokonuje wyspecjalizowany pracownik, który dokładnie sprawdza pojazd i na podstawie otrzymanych danych wycenia go. Dodatkowo podczas analizy weryfikowana jest kompletność dokumentów oraz ich oryginalność.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem współpracy jest podpisanie niezbędnej dokumentacji, przekazanie dokumentów dotyczących samochodu, w tym również karty pojazdu jeśli taka została wydana, a na koniec wypłata gotówki. Można także umówić się na przekazanie kwoty przelewem bankowym, który możemy zlecić na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • formalności ograniczone do minimum,
   • bezpłatny dojazd do klienta na wskazany adres,
   • natychmiastowa wypłata gotówki,
   • uczciwa wycena, adekwatna do stanu pojazdu,
   • indywidualne podejście do każdego klienta.
  skup aut Międzyrzecz

  Dlaczego współpraca z nami się opłaca?

  Prywatna sprzedaż samochodu np. w mediach społecznościowych, w gazetach lub na portalach aukcyjnych zawsze wiąże się z pewnymi nieprzyjemnościami. Mogą to być niebezpieczni lub niemili klienci, strata czasu czy też spotkanie się z wieloma próbami oszustw ze strony złodziei. Aby uniknąć tego typu kłopotów, warto sprzedać swój pojazd w naszym auto skupie 24h. Zapewniamy błyskawiczną realizację – możesz sprzedać nam auto już w ciągu jednego dnia od wykonania do nas telefonu, a także korzystną wycenę, która zawsze jest adekwatna do stanu egzemplarza Twojego auta. Ponadto cenimy sobie przyjazną atmosferę, dlatego również bardzo chętnie pomożemy na każdym etapie współpracy i udzielimy wielu wyczerpujących informacji na temat wymogów formalnych i nie tylko.

  skup aut Międzyrzecz

  Co bierzemy pod uwagę podczas oceny auta?

  Nasz pracownik, który dokonuje oględzin Twojego samochodu, ocenia jego stan techniczny i wizualny, w tym każdy element, który może mieć wpływ na ostateczną cenę za dany egzemplarz. Wiele skupów pojazdów działających nieuczciwie zwraca uwagę jedynie na wady danego auta specjalnie po to, aby zmniejszyć jego cenę. My robimy odwrotnie, zawsze zwracamy uwagę także na zalety, które mogą w efekcie nieco podwyższyć cenę końcową. Co to oznacza? Że skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych w firmie Auto Kurek jest zawsze sprawiedliwe względem danego auta, a na jego wartość może wpłynąć np. dobrze utrzymany lakier, bogate wyposażenie fabryczne, niski przebieg, dobre opony czy alufelgi w dużym rozmiarze i nie tylko. Pracownik chętnie także oceni wnętrze – bardzo często to właśnie ono świadczy o dobrym stanie danego egzemplarza.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut używanych w Międzyrzeczu możesz z łatwością sprzedać swój samochód, bez względu na jego stan techniczny czy wizualny. Chętnie przyjmujemy wszystkie rodzaje pojazdów, w tym modele osobowe, ciężarowe, terenowe czy o specjalistycznym przeznaczeniu. Ponadto możesz nam sprzedać samochód w pełni sprawny lub uszkodzony.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochód płacimy cenę, która mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Jest ona uzależniona od stanu, rocznika, modelu, marki, przebiegu czy wyposażenia. Wszystkie informacje dotyczące pojazdu zbieramy podczas weryfikacji. Oględziny odbywają się na miejscu wskazanym przez klienta i są przeprowadzane przez jednego z naszych fachowców, który ma doświadczenie w weryfikacji pojazdów.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Nasz skup aut używanych przyjmie od Ciebie każdy rodzaj samochodu, dzięki czemu nasi klienci mogą szybko i sprawnie pozbyć się również uszkodzonych pojazdów, które jedynie generują koszty, a nie nadają się do dalszej jazdy. Zatem jeśli chcesz sprzedać auto, które uległo wypadkowi, poważnej awarii lub zostało zalane koniecznie skontaktuj się z nami już dziś w celu jego weryfikacji. Zaproponowana cena z pewnością będzie satysfakcjonująca i korzystna dla obu stron umowy.

  Skup aut Międzyrzecz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627