Skup aut Gubin

Auto Kurek to profesjonalny skup aut Gubin, w którym bardzo korzystnie sprzedasz swój używany samochód. Skupujemy auta sprawne i uszkodzone. Zapraszamy posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, terenowych i sportowych. Chętnie skupujemy autobusy, naczepy i ciągniki rolnicze. Oferujemy skup aut za gotówkę od 300 do 200 000 złotych. Zapewniamy najlepsze warunki, a nasz cennik skupu aut jest bezkonkurencyjny.

Auto skup 24h Gubin

Firma Auto-Kurek prowadzi skup aut od 1996 roku. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard obsług oraz błyskawiczny przebieg każdej transakcji. Ograniczyliśmy do minimum wszelkie formalności. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpłatny dojazd i odbiór samochodu w Gubinie i okolicach. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gubin - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz sprzedać u nas swój samochód skontaktuj się z nami telefonicznie lub online za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Zadzwoń do nas pod numer: 692 443 443 lub 660 637 702. Ustalimy najbliższy możliwy termin wizyty naszego specjalisty, który przeprowadzi oględziny Twojego auta.


Wycena samochodu

W ustalonym terminie wizyty nasz specjalista dokona szczegółowej oceny Twojego samochodu. Zwracamy uwagę przede wszystkim na jego zalety. Nasz pracownik sprawdzi stan techniczny i wizualny. Oględzinom podlega także marka, rocznik, przebieg oraz wyposażenie.


Kupno pojazdu

Po zakończeniu oględzin nasz pracownik dokona wyceny. Jeśli zaproponowana kwota będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do ostatniego etapu naszej współpracy, czyli podpisania umowy kupna-sprzedaży oraz wypłaty ustalonej kwoty w gotówce lub przelewem na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego klienta,
  • rzetelność i uczciwość podczas dokonywania wyceny,
  • bezpłatny dojazd do klienta i odbiór samochodu własnym środkiem transportu,
  • oferujemy swoje usługi codziennie przez 24 godziny na dobę,
  • gwarantujemy najkorzystniejsze warunki współpracy i natychmiastową wypłatę.
  skup aut Gubin

  Auto Kurek – skup pojazdów Gubin

  Skup aut Gubin to idealny sposób na uzyskanie sporej ilości gotówki w ciągu jednego dnia. Nasza specjalność to skupowanie samochodów uszkodzonych i powypadkowych, jednak trafiają do nas także w pełni sprawne pojazdy. Dbamy o to, by każda transakcja przebiegała szybko i sprawnie. Jedyne czego będziesz potrzebować by sprzedać swój samochód to dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli została wydana. Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży auta, zapraszamy do firmy Auto-Kurek. Prowadzimy także złomowanie aut w Gubinie. U nas sprzedasz samochód stary i wyeksploatowany. Pozyskujemy z nich wszystkie sprawne części, które mogą z powodzeniem służyć jeszcze przez wiele lat.

  Skup aut Gubin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627