Skup aut Krosno Odrzańskie

Chcesz pozbyć się swojego starego samochodu? Skup aut Krosno Odrzańskie zaprasza wszystkich zmotoryzowanych. Przyjmujemy samochody osobowe, sportowe, terenowe, a także dostawcze i autobusy. Nasza specjalność to skupowanie samochodów uszkodzonych, jak i w pełni sprawnych technicznie. Mamy bardzo korzystny cennik skupu aut. Oferujemy bardzo korzystne warunki. Za swój samochód możesz otrzymać od 300 do 200 000 złotych w gotówce.

Auto skup 24h Krosno Odrzańskie

Skup samochodów używanych Krosno Odrzańskie gwarantuje korzystne warunki wyceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wyróżnia nas rzetelność oraz szybkość transakcji. U nas możesz sprzedać swój samochód w każdy dzień. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpłatny odbiór samochodu własnym środkiem transportu. Oferta Auto-Kurek jest skierowana do klientów indywidualnych oraz właścicieli firm.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Krosno Odrzańskie - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 692 443 443 lub 660 637 702. Zgłoszenia można także wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Wycena samochodu

W ustalonym terminie nasz pracownik przeprowadzi szczegółowe oględziny pojazdu. Oceni między innymi stan techniczny oraz wizualny samochodu. Specjalista zwraca uwagę nie tylko na wady auta, ale przede wszystkim na jego zalety i na tej podstawie dokonuje wyceny.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota wyceny będzie dla klienta zadowalająca, przejdziemy do ostatniego etapu współpracy, czyli podpisania umowy oraz przekazania ustalonej kwoty gotówki. Na życzenie klienta możemy wykonać przelew na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • Wieloletnie doświadczenie w branży oraz profesjonalne podejście do klienta,
  • bezpłatny dojazd do klienta i odbiór samochodu własnym środkiem transportu,
  • zapewniamy błyskawiczny przebieg każdej transakcji,
  • oferujemy najkorzystniejsze warunki wyceny samochodów,
  • pieniądze za kupno przekazujemy niezwłocznie po podpisaniu umowy.
  skup aut Krosno Odrzańskie

  Auto Kurek – skup pojazdów Krosno Odrzańskie

  W skupie aut Krosno Odrzańskie dbamy o to, by każdy klient miał zapewnioną profesjonalną i kompleksową usługę. Ograniczamy do minimum formalności oraz gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Rozliczenie za skup pojazdów wypłacamy niezwłocznie po sfinalizowaniu transakcji. Skup samochodów używanych Krosno Odrzańskie przyjmuje każdy pojazd bez względu na stan techniczny i wizualny. Prowadzimy skup aut powypadkowych, uszkodzonych, a także starych i wyeksploatowanych. Oferujemy skup aut na części, które mogą być wykorzystane do naprawy samochodów. Firma Auto-Kurek oferuje także złomowanie aut w Krośnie Odrzańskim. Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja uzyskania sporej dawki gotówki za każdy samochód.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Krośnie Odrzańskim?

  Skup aut Krosno Odrzańskie przyjmuje każdy pojazd bez względu na rodzaj i stan techniczny. Interesują nas auta osobowe, terenowe, ciężarowe i dostawcze. Chętnie skupujemy samochody sportowe, a także nietypowe, takie jak autobusy, naczepy, czy pojazdy rolnicze. U nas sprzedasz stary, jak i całkiem nowy samochód.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  W Auto Kurek dbamy o minimum formalności, dlatego do sfinalizowania transakcji będziesz potrzebować zaledwie dwóch dokumentów: dowodu tożsamości oraz dowodu rejestracyjnego. Jeśli istnieje współwłaściciel, konieczna będzie jego pisemna zgoda. Możesz mieć przy sobie kartę pojazdu, lecz nie jest to konieczne.

  Jak wyceniamy auta?

  Każdy samochód używany oceniamy rzetelnie i sprawiedliwie, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług. Dlatego zwracamy uwagę na wszystkie plusy danego samochodu, aby dokonana wycena idealnie odzwierciedlała jego rzeczywistą wartość. Ważne są takie kwestie jak wyposażenie, przebieg, rocznik, oraz popularność marki.

  Skup aut Krosno Odrzańskie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627