Skup aut Gorzów Wielkopolski - skup samochodów używanych

Szukasz sprawdzonego skupu aut w Gorzowie Wielkopolskim? W takim razie postaw na miejsce, do którego przychodzą wszyscy! To skup aut używanych Auto Kurek! Sprzedasz nam każdy pojazd, ponieważ ani stan techniczny samochodu, ani jego wygląd nie wpływają na naszą decyzje o kupnie. Przyjmiemy zatem od Ciebie auto używane, bardzo zniszczone, pojazd terenowy, osobowy, dostawczy, a nawet ciężarowy i autobus. Za każdy oczywiście zapłacimy – otrzymasz od nas od 300 do nawet 200 000 złotych!

Skup samochodów Gorzów Wielkopolski – Auto Kurek

Skup aut za gotówkę działa na rynku od lat, doskonale wiemy, czego potrzebujesz! Zapewniamy nie tylko rzetelną wycenę auta i odpowiednią zapłatę za pojazd. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a także darmowy transport samochodu z Twojej posesji czy miejskiego parkingu. Sprawdź ofertę skupu samochodów używanych Gorzów Wielkopolski!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gorzów Wielkopolski - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz sprzedać samochód? W takim razie skontaktuj się z nami pod jednym z dwóch numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Zadzwoń, zanim zdecydujesz się na sprzedaż auta. Nie tylko umówimy się na oględziny, ale dodatkowo będziesz miał możliwość zapytania nas o wszystkie szczegóły dotyczące współpracy!


Oględziny pojazdu

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin, kiedy to obejrzymy Twój pojazd. Sprawdzimy jego stan techniczny, kompletną dokumentację i historie. Rzetelna wycena doprowadzi do odpowiedniej oferty, którą będziesz mógł przyjąć lub z niej zrezygnować.


Kupno samochodu

Ostatni etap to oczywiście zakup samochodu przez skup aut Auto Kurek. W tym celu będziemy potrzebowali Twojego podpisu na umowie kupna-sprzedaży. Prosta umowa, brak innych, zbędnych formalności! Kiedy ją podpiszesz, natychmiast przekażemy Ci gotówkę. Jeśli wolisz przelew, też jest taka możliwość.

Formularz zgłoszeniowy


  Jakie są zalety wyboru skupu aut Auto Kurek:

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Skup wszystkich samochodów używanych
  • Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny auta
  • Oferujemy darmowy transport pojazdu
  • Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Bezpłatnie dojeżdżamy do wszystkich klientów w celu oględzin auta
  skup aut Gorzów Wielkopolski

  Auto Kurek w Gorzowie Wielkopolskim – czy warto?

  Zastanawiasz się, czy skorzystać z usług skupu aut w Gorzowie Wielkopolskim? Cóż, decyzja należy do Ciebie, ale pozwól, że przedstawimy Ci kilka zalet takiego rozwiązania. Przede wszystkim w końcu pozbędziesz się nieużytkowanego samochodu, który jedynie zajmuje miejsce i przeszkadza, na przykład na podjeździe czy w garażu. Kolejnym powodem, dla którego powinieneś oddać nam takie auto, są oczywiście pieniądze. Kupimy samochód osobowy, dostawczy, a nawet autobus czy starą taksówkę. Skupujemy także auta nauki jazdy – jak widzisz, możesz nam sprzedać każdy pojazd.

  skup aut Gorzów Wielkopolski

  Minimum formalności w skupie aut w Gorzowie Wielkopolskim

  Jedyne, na co musisz się przygotować, to podpisanie umowy kupna-sprzedaży z naszą firmą. Tak naprawdę to tyle! Skup aut w Gorzowie Wielkopolskim to brak zbędnych formalności. Wystarczy chęć oddania nam auta i Twój podpis – możesz mieć pewność, że trafi ono w dobre ręce! Jak już zdążyłeś się dowiedzieć, wysokość kwoty za sprzedaż będzie uwarunkowana stanem technicznym pojazdu. Wiesz także jednak, że nie zapłacimy mniej niż 300 złotych i to za doszczętnie zniszczony egzemplarz! Co więcej, oferujemy także usługi kasacji pojazdów. To darmowa usługa, skup aut w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach nie tylko nie pobiera opłat za złomowanie, ale dodatkowo płaci za każdy kilogram po kasacji!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Gorzowie Wielkopolskim?

  W Gorzowie Wielkopolskim kupimy od Ciebie każde auto. Może być to całkiem nowe auto lub zupełnie stare. Masz osobówkę? Przywieź ją do nas! Jeśli jesteś właścicielem auta terenowego, dostawczego bądź ciężarowego – również możesz je nam dostarczyć. Dla nas nie ma znaczenia rodzaj kupowanego pojazdu, przyjmiemy nawet autobus.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  W kilku prostych krokach. Pierwszym z nich będzie podjechanie do nas na oględziny auta. Możesz się także z nami umówić i wtedy to my podjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres za darmo! Przejdziemy do wyceny pojazdu, przedstawimy ofertę, a kiedy ją zaakceptujesz, dopełnimy formalności. Otrzymasz od nas od 300 do nawet 200 000 złotych!

  Jak wyceniacie samochody?

  W trakcie wyceny bierzemy pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim stan techniczny pojazdu, ale również jego stan wizualny czy rok produkcji. Wszystko to ma znaczenie podczas wyceny, także dokumentacja i historia, którą będziemy chcieli sprawdzić.

  Skup aut Gorzów Wielkopolski i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627