Skup aut Kraków - skup samochodów używanych

W naszym skupie samochodów używanych w Krakowie możesz sprzedać każdy rodzaj samochodu w korzystnej cenie, bez pośredników ani wybrzydzania. Oferujemy zakup aut w cenie od 300 do 200 000 zł, zależnej od stanu i stopnia zużycia poszczególnych elementów takich aut jak osobowe oraz specjalistyczne. Warto wśród nich wymienić pojazdy ciężarowe oraz terenówki czy modele sportowe.

Auto szrot Kraków – skup aut – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Krakowie jest nie bez powodu jednym z najpopularniejszych na rynku. Oferujemy dojazd naszym własnym transportem do domu klienta, jak również możliwość sprzedaży aut powypadkowych, wyeksploatowanych oraz spalonych i po powodzi. Należność wynikającą z wyceny wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta. Dzięki nam można bezpiecznie sprzedać auto i bez większego problemu uzyskać z tego tytułu korzystne wynagrodzenie.

Kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem niezbędnym do rozpoczęcia współpracy z naszym skupem aut w Krakowie jest skontaktowanie się z pracownikami zatrudnionymi w Auto Kurek. Celem kontaktu jest ustalenie terminu oględzin samochodu oraz wszelkich szczegółów dotyczących pojazdu. Można to zrobić telefonicznie, e-mailowo lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, gdyż nasz skup aut osobowych i dostawczych oferuje wiele możliwości kontaktu.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu to najważniejszy etap transakcji, w którym szczególnie istotne jest nasze wieloletnie doświadczenie. W ustalonym miejscu i określonej porze nasz pracownik dokona oględzin samochodu, poznając na jego temat wszystkie szczegóły. W trakcie inspekcji istotny będzie model pojazdu, jego marka, rocznik, przebieg, stan oraz wyposażenie. Na podstawie tych informacji pracownik wyceni samochód, biorąc przy tym pod uwagę wszystkie zalety, aby ostatecznie zaproponowana cena była korzystna dla klienta. Oczywiście przyjmujemy samochody także doszczętnie zniszczone i stare auta, które nie nadają się do dalszej eksploatacji lub naprawy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie przez klienta zaproponowanej ceny oraz podpisanie stosownych dokumentów. Po dopełnieniu formalności pracownik naszej firmy wypłaci należność w gotówce do ręki lub na wskazane konto bankowe. O wyborze formy przekazania należności decyduje właściciel pojazdu. W tym momencie nastąpi również przeniesienie praw własności pojazdu i sfinalizowanie transakcji, a więc także ostateczna sprzedaż samochodu.

Formularz zgłoszeniowy

autozłomowanie aut - auto szrot Kraków

Skup aut używanych Kraków – dlaczego to najlepsze rozwiązanie?

Spośród zalet naszego skupu pojazdów i całej naszej oferty warto wymienić między innymi fakt, iż skupujemy nie tylko pojazdy nowe i w doskonałym stanie technicznym lecz także samochody używane i całkowicie zniszczone na terenie Krakowa. To zaleta, która wyróżnia naszą markę na tle innych, podobnie jak własny transport (auto bezpłatnie odbieramy z miejsca jego składowania). Warto także zauważyć, że nasz cennik skupu aut jest nastawiony na pełne zadowolenie klientów, dlatego w wycenie każdego pojazdu ujmujemy także jego zalety, które mogą mieć pozytywny wpływ na jego cenę. Zapewniamy zatem rzetelną wycenę, zawsze zgodną ze stanem rzeczywistym. Ponadto nasz skup aut w Krakowie i okolicach jest w pełni bezpieczny. Umowy są przejrzyste i dobrze skonstruowane, a nad każdą transakcją czuwają osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Profesjonalny i rzetelny skup samochodów uszkodzonych – Kraków

Wiele osób podczas sprzedaży własnego auta w każdym stanie technicznym obawia się między innymi oszustw związanych z niebezpiecznymi klientami. Wielu z nich to osoby, które czyhają na niedopatrzenie wynikające z np. niedoczytania umowy. Dużym problemem jest także niepunktualność, która sprawia, że sprzedaż auta na portalach ogłoszeniowych zajmuje znacznie dłużej niż powinna. Nasz skup aut 24h jest znakomitą alternatywą. Sprzedaż auta może nastąpić nawet w krótszym czasie niż 24 godziny od chwili skontaktowania się z naszą firmą, a po samochód możemy przyjechać praktycznie w każde miejsce w kraju – i to za darmo. Już dziś zadzwoń do obsługi naszego skupu aut 24h i wybierz dogodny dla siebie termin inspekcji i sprzedaży auta.

autozłomowanie aut - auto szrot Kraków

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W naszym auto skupie w Krakowie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od modelu, rocznika, przebiegu, marki czy stanu. Skupujemy między innymi popularne auta osobowe, duże pojazdy terenowe czy modele unikatowe. Naszą domeną jest również skup aut na części, co dotyczy głównie samochodów powypadkowych i wyeksploatowanych.

Jak wyceniacie samochody?

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego wycena zawsze jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu, a także jego stanu. Podczas oględzin bierzemy pod uwagę zalety i wady, nie szukając słabych stron na siłę. Dzięki temu ustalona kwota jest zawsze korzystna dla obu stron. Wartość samochodu wzrasta wraz z ładnie zachowanym lakierem, niskim przebiegiem czy zadbanym wnętrzem.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

Oczywiście, że tak. Skupujemy każdy samochód, bez względu na jego stan techniczny czy wizualny. Dzięki temu możesz pozbyć się uszkodzonego lub wyeksploatowanego pojazdu, a otrzymane za niego środki mogą stanowić część wpłaty na nowe auto. Najczęściej skupujemy samochody nienadające się do dalszej jazdy, które są niesprawne, a ich naprawa jest zupełnie nieopłacalna.

Gdzie działamy?

Nasza firma Auto Kurek działa na terenie całego kraju. Pojazdy przeznaczone do sprzedaży odbieramy własnym transportem przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Można je także dostarczyć samodzielnie na miejsce inspekcji. W skupie aut Auto Kurek w Krakowie gwarantujemy błyskawiczną obsługę i priorytetowe traktowanie już od chwili kontaktu z naszymi asystentami.

Ile płacimy za samochody?

W naszym skupie aut w Krakowie nie mamy standardowego cennika – cenę każdego egzemplarza ustalamy indywidualnie na podstawie inspekcji przeprowadzonej przez naszego wykwalifikowanego pracownika. Na cenę pojazdu w skupie aut Kraków ma wpływ przede wszystkim jego stan techniczny i wizualny, marka, silnik, rocznik i wiele innych czynników. Nasi pracownicy to osoby z ogromnym doświadczeniem, dlatego zapewniamy uczciwą i rzeczową wycenę.

Mam do sprzedania auto niesprawne. Gdzie je sprzedać?

W skupie aut Kraków Auto Kurek można z łatwością sprzedać każdy samochód, bez względu na jego markę, stan techniczny czy rodzaj. Przyjmujemy zarówno pojazdy sprawne i w stanie fabrycznym, jak i samochody, które lata świetności mają już dawno za sobą, w tym modele nadające się do naprawy, zdezelowane, wyeksploatowane i zaniedbane. Nie bez powodu jesteśmy najpopularniejszym skupem aut w Krakowie. Można u nas sprzedać także pojazdy specjalistyczne i ciężarowe.

Skup samochodów różnych marek – atrakcyjne ceny skupu

Skup samochodów Kraków to miejsce, gdzie oddasz swój samochód bez względu na markę, model, kolor czy gabaryty. Dzięki temu nie musisz martwić się tym, że masz nietypowy pojazd, którego nikt nie chce – sprzedaj go nam, chętnie Ci za niego zapłacimy. Chcemy zaznaczyć, że będzie to uczciwa kwota, bo skup samochodów odbywa się po wcześniejszych oględzinach auta przez naszych specjalistów. W ten sposób nie musisz obawiać się, że zapłacimy mniej, niż pojazd jest wart. Auta skupujemy po ustaleniu kwoty i zaoferowaniu Ci jej, oczywiście Ty musisz ją przyjąć. Jeśli to zrobisz, przejdziemy do formalności, a więc między innymi do podpisania umowy kupna-sprzedaży, bo jako legalny skup aut możemy takie dokumenty wystawiać. Pracownicy Auto Kurek w Krakowie czekają na Ciebie, nie zawiedź nas i jeszcze dziś skontaktuj się w celu umówienia terminu i miejsca oględzin samochodu! Jeśli chcesz, możesz swoim autem przyjechać na nasz auto szrot, tam także obejrzymy i wycenimy Twój używany samochód.

Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Kraków

Gdy już sprzedaż samochód, musisz udać się do Wydziału Komunikacji, a także powiadomić towarzystwo ubezpieczeniowe o zbyciu pojazdu. Co ważne, ubezpieczalnie często specjalizują się w świadczeniu usług drogą elektroniczną, dzięki czemu wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na stronie firmy i gotowe. Będziesz tam oczywiście musiał podać dane osobowe, wszystkie informacje o aucie, w tym VIN czy numer polisy, ale na pewno sobie z tym poradzisz. Pamiętaj, że masz jedynie 14 dni od sprzedaży auta na to, aby zgłosić ten fakt do towarzystwa ubezpieczeniowego. Do Wydziału Komunikacji z kolei będziesz potrzebował umowy kupna-sprzedaży, a także zaświadczenia o zbyciu auta. To drugie możesz pobrać ze strony urzędu, wypełnić w domu i wziąć ze sobą, ale na miejscu także są tego typu druki do wypełnienia. Nie zapomnij również zabrać swojego dowodu osobistego lub paszportu. Pamiętaj, że masz obowiązek zgłosić zbycie pojazdu, co więcej, musisz to zrobić w ciągu 30 dni od sprzedaży, w przeciwnym razie możesz się spodziewać kar finansowych. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego klienta, możesz liczyć na umowę kupna-sprzedaży, a także na wszelkie porady dotyczące dalszych formalności po sprzedaży auta, gdy zakończysz z nami współpracę. Pamiętaj, przyjmiemy każde auto, bez względu na to, kto je wyprodukował! Jeśli chcesz sprzedać nieużywany pojazd lub potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki, nasi pracownicy czekają w naszej firmie. Płacimy gotówką, ale ustaloną kwotę możemy wpłacić na Twoje konto!

Skup aut Kraków i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627