Skup aut Kraków - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Krakowie możesz sprzedać każdy rodzaj samochodu w korzystnej cenie, bez pośredników ani wybrzydzania. Oferujemy zakup aut w cenie od 300 do 200 000 zł, zależnej od stanu i stopnia zużycia poszczególnych elementów takich aut jak osobowe oraz specjalistyczne. Warto wśród nich wymienić pojazdy ciężarowe oraz terenówki czy modele sportowe.

Nasz skup samochodów używanych w Krakowie jest nie bez powodu jednym z najpopularniejszych na rynku. Oferujemy dojazd naszym własnym transportem do domu klienta, jak również możliwość sprzedaży aut powypadkowych, wyeksploatowanych oraz spalonych i po powodzi. Należność wynikającą z wyceny wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta.

Kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem niezbędnym do rozpoczęcia współpracy z naszym skupem aut w Krakowie jest skontaktowanie się z pracownikami zatrudnionymi w Auto Kurek. Celem kontaktu jest ustalenie terminu oględzin samochodu oraz wszelkich szczegółów dotyczących pojazdu. Można to zrobić telefonicznie, e-mailowo lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu to najważniejszy etap transakcji. W ustalonym miejscu i określonej porze nasz pracownik dokona oględzin samochodu, poznając na jego temat wszystkie szczegóły. W trakcie inspekcji istotny będzie model pojazdu, jego marka, rocznik, przebieg, stan oraz wyposażenie. Na podstawie tych informacji pracownik wyceni samochód, biorąc przy tym pod uwagę wszystkie zalety, aby ostatecznie zaproponowana cena była korzystna dla klienta.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie przez klienta zaproponowanej ceny oraz podpisanie stosownych dokumentów. Po dopełnieniu formalności pracownik naszej firmy wypłaci należność w gotówce do ręki lub na wskazane konto bankowe. W tym momencie nastąpi również przeniesienie praw własności pojazdu i sfinalizowanie transakcji.

autozłomowanie aut - auto szrot Kraków

Dlaczego sprzedaż auta w auto skupie 24h Auto Kurek to znakomite rozwiązanie?

Spośród zalet naszego skupu pojazdów warto wymienić między innymi fakt, iż skupujemy nie tylko auta nowe i w doskonałym stanie, lecz także samochody używane i całkowicie zniszczone. To zaleta, która wyróżnia naszą markę na tle innych. Warto także zauważyć, że nasz cennik skupu aut jest nastawiony na pełne zadowolenie klientów, dlatego w wycenie każdego pojazdu ujmujemy także jego zalety, które mogą mieć pozytywny wpływ na jego cenę. Ponadto nasz skup aut w Krakowie i okolicach jest w pełni bezpieczny. Umowy są przejrzyste i dobrze skonstruowane, a nad każdą transakcją czuwają osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Czy nasz skup aut w Krakowie jest dobrą alternatywą dla tradycyjnej sprzedaży?

Wiele osób podczas sprzedaży własnego auta obawia się między innymi oszustw związanych z niebezpiecznymi klientami. Wielu z nich to osoby, które czyhają na niedopatrzenie wynikające z np. niedoczytania umowy. Dużym problemem jest także niepunktualność, która sprawia, że sprzedaż auta zajmuje znacznie dłużej niż powinna. Nasz skup aut 24h jest znakomitą alternatywą. Sprzedaż auta może nastąpić nawet w krótszym czasie niż 24 godziny od chwili skontaktowania się z naszą firmą, a po samochód możemy przyjechać praktycznie w każde miejsce w kraju – i to za darmo. Już dziś zadzwoń do obsługi naszego skupu aut 24h i wybierz dogodny dla siebie termin inspekcji i sprzedaży auta.

autozłomowanie aut - auto szrot Kraków

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W naszym auto skupie w Krakowie przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od modelu, rocznika, przebiegu, marki czy stanu. Skupujemy między innymi popularne auta osobowe, duże pojazdy terenowe czy modele unikatowe. Naszą domeną jest również skup aut na części, co dotyczy głównie samochodów powypadkowych i wyeksploatowanych.

Jak wyceniacie samochody?

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego wycena zawsze jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu, a także jego stanu. Podczas oględzin bierzemy pod uwagę zalety i wady, nie szukając słabych stron na siłę. Dzięki temu ustalona kwota jest zawsze korzystna dla obu stron. Wartość samochodu wzrasta wraz z ładnie zachowanym lakierem, niskim przebiegiem czy zadbanym wnętrzem.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

Oczywiście, że tak. Skupujemy każdy samochód, bez względu na jego stan techniczny czy wizualny. Dzięki temu możesz pozbyć się uszkodzonego lub wyeksploatowanego pojazdu, a otrzymane za niego środki mogą stanowić część wpłaty na nowe auto. Najczęściej skupujemy samochody nienadające się do dalszej jazdy, które są niesprawne, a ich naprawa jest zupełnie nieopłacalna.

Skup aut Kraków i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627