Skup aut Nowy Sącz - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Nowym Sączu możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, bez względu na jego wiek, stan, markę czy popularność. Za każdy egzemplarz sprzedawanego nam auta płacimy w formie gotówki od 300 do 200 000 zł. W skupie samochodów używanych w Nowym Sączu możesz sprzedać auto osobowe, miejskie lub SUV, a także pojazdy ciężarowe, dostawcze, autobusy i wiele innych.

Oferujemy skup aut za gotówkę na najlepszych warunkach w kraju. Nasi specjaliści są dostępni do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz sprzedać samochód w naszym auto skupie 24h w dogodnym dla siebie momencie. Zapewniamy pomoc na każdym etapie sprzedaży oraz bezpłatny odbiór samochodu w każdym uzgodnionym wcześniej miejscu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z oferty naszego skupu pojazdów Auto Kurek, należy się z nami skontaktować i uzgodnić odpowiedni termin oraz miejsce inspekcji. Nasz pracownik może dojechać na miejsce wybrane przez Ciebie bądź możesz podstawić samochód do naszego punktu. Podczas rozmowy telefonicznej warto przekazać asystentowi jak najwięcej istotnych informacji na temat samochodu, np. jego markę, model, rocznik czy silnik.


Weryfikacja pojazdu

Pracownik naszego skupu pojazdów Auto Kurek pojawi się w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym od razu przejdzie do procesu inspekcji samochodu. W ramach analizy zostanie sprawdzony stan techniczny auta, w tym wszelkie układy i pojedyncze elementy, jak i stan wizualny. Sprawdzona zostanie między innymi powłoka lakiernicza, oryginalność szyb czy pojedynczych elementów blacharskich.


Kupno samochodu

Po analizie nasz pracownik przedstawi ofertę cenową skupu aut w Nowym Sączu Auto Kurek. Po jej zaakceptowaniu przez sprzedającego pracownik przekazuje do podpisania przejrzystą i bardzo prostą umowę kupna-sprzedaży, po czym wypłaca należność w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Nowy Sącz

  Dlaczego warto skorzystać z naszego skupu samochodów używanych w Nowym Sączu?

  Sprzedaż auta prywatnie za pośrednictwem portali ogłoszeniowych czy specjalistycznej prasy nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Wielu potencjalnie zainteresowanych kupujących to osoby, którym nie wolno zaufać. Mogą sztucznie obniżać cenę bądź zastraszać, a nawet wymuszać sprzedaż bez względu na wszystko. Nasz skup aut w Nowym Sączu to znakomita alternatywa. Auto w firmie Auto Kurek można sprzedać już w przeciągu jednej doby, jeśli tylko nasi pracownicy będą w stanie dokonać natychmiastowej analizy auta. Gotówkę przekazujemy zawsze standardowo do ręki, bez pośredników i próby zbijania ceny w trakcie wypłaty, a także zawsze sporządzamy bardzo korzystne umowy, w których zawarte są wszystkie zapiski chroniące między innymi naszego klienta.

  Dlaczego skup aut w Nowym Sączu i okolicach Auto Kurek jest najpopularniejszy w regionie?

  Nasza firma Auto Kurek dzięki wieloletniej obecności na rynku zyskała ogromną bazę w pełni zadowolonych klientów, którzy doceniają między innymi nasz profesjonalizm. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży motoryzacyjnej, którzy dysponują ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Skup aut w Nowym Sączu Auto Kurek świadczy także usługę złomowania i kasacji pojazdów, dzięki czemu docieramy do wszystkich osób zainteresowanych zarówno sprzedażą, jak i złomowaniem swojego auta. Przykładamy ogromną wagę również do bezpieczeństwa. Wszystkie umowy są korzystne dla obu stron i nie zawierają żadnych nielegalnych paragrafów, a cała transakcja trwa dosłownie kilka chwil.

  autozłomowanie aut - auto szrot Nowy Sącz

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie samochodów uszkodzonych i sprawnych Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy samochód. Klienci mogą sprzedać u nas auto osobowe, zarówno małe i miejskie, jak i duże w typie SUV, a także samochody specjalistyczne, terenowe, sportowe i ciężarowe, a nawet autobusy. Skupujemy auta w każdym stanie. Mogą to być pojazdy zniszczone i wyeksploatowane lub powypadkowe, jak i praktycznie nowe w stanie idealnym.

  Jak wyceniacie samochody?

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pracownik naszego skupu aut w Nowym Sączu dba o to, aby każda wycena była w pełni korzystna dla klienta i była przez niego pozytywnie oceniana. Co więcej, dbamy także o to, aby uwzględniała nie tylko wady, lecz także zalety danego samochodu. Wiele innych skupów aut projektuje cennik w taki sposób, aby uwzględniał jedynie słabe strony danego pojazdu, u nas jest odwrotnie.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Oczywiście! Zajmujemy się także skupem aut na części, czyli dokonujemy zakupu aut niesprawnych, które nie mogą zostać już naprawione. Mogą być powypadkowe lub wyeksploatowane do granic ich możliwości, lecz wówczas minimum niektóre z ich części muszą nadawać się do dalszej odsprzedaży. Zachęcamy do kontaktu z naszym skupem pojazdów już dziś!

  Skup aut Nowy Sącz i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627