Skup aut Dobczyce - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Dobczycach możesz sprzedać każdy pojazd i uzyskać z tego tytułu kwotę w wysokości od 300 do 200 000 zł. Skupujemy auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak również egzemplarze powypadkowe, zniszczone, po powodzi lub pożarach. Co więcej, nasz skup samochodów używanych w Dobczycach jest także miejscem sprzedaży aut ciężarowych oraz specjalistycznych, np. terenówek czy aut sportowych.

Podstawową zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest między innymi fakt, iż pracujemy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można się z nami umówić na inspekcję auta o każdej porze. Dysponujemy także własnym transportem, tym samym możemy odebrać auto przeznaczone do sprzedaży z każdego miejsca w Dobczycach.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług należy najpierw skontaktować się z pracownikiem Auto Kurek. Można to zrobić na dwa sposoby – telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Podczas rozmowy z konsultantem warto podać wszelkie szczegóły na temat samochodu, a także umówić się w dogodnym dla siebie terminie na oględziny pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu to zdecydowanie najważniejszy etap naszej współpracy, podczas którego pracownik przyjeżdża na wskazane miejsce i bada samochód pod kątem technicznym, sprawdzając przy tym jego stan wizualny. Wszystkie szczegóły mogą pozytywnie wpłynąć na ostateczną zaletę, dlatego też mają znaczenie. Istotna na tym etapie będzie sprawność układów i elementów mechanicznych, a także stan lakieru i dodatkowe wyposażenie.


Kupno samochodu

Po dogłębnych analizach przychodzi czas na ostateczną wycenę samochodu i tym samym finalizację transakcji. W tym celu należy podpisać stosowną umowę kupna-sprzedaży, a także dopełnić pozostałe formalności, o których szczegółowo poinformuje nasz pracownik. Należność zostanie przekazana gotówkowo do ręki bądź na konto bankowe, gdy klient wyrazi taką chęć.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Dobczyce

  Dlaczego warto sprzedać samochodów w naszym skupie aut w Dobczycach i okolicach?

  Zajmujemy się skupowaniem samochodów uszkodzonych i sprawnych już od wielu lat, podczas których uzyskaliśmy największe doświadczenie w branży wśród naszej konkurencji. Dzięki temu stanowimy znakomitą alternatywę sprzedaży auta w tradycyjnych środkach masowego przekazu. Nasz skup aut powypadkowych jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób zainteresowanych sprzedażą swojego auta. Nie kwestionujemy rodzaju jego stanu wizualnego ani technicznego, dlatego możesz u nas sprzedać każdy model samochodu, bez obaw o niekorzystną atmosferę i złe samopoczucie podczas sprzedaży. Pracownicy naszego skupu pojazdów dbają o bezpieczeństwo podczas transakcji, dlatego należność zawsze wypłacamy w formie gotówki do ręki (na życzenie przelewem bankowym), a przejrzyste umowy sporządzamy w taki sposób, aby zabezpieczyć obie strony transakcji. Wśród naszych usług znajdziesz także złomowanie.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  A naszym auto skupie w Dobczycach skupujemy każdy rodzaj samochodu, w tym dostawcze, osobowe, sportowe, terenowe i specjalistyczne. Bez względu na ich stan, rocznik, model, markę czy przebieg, dzięki czemu możesz sprzedać nam praktycznie nowy pojazd, jak również wyeksploatowany samochód, który nie nadaje się do dalszej jazdy ani naprawy.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochód, w zależności od jego modelu i stanu, oferujemy cenę w przedziale od 300 do 200 000 zł. Na ostateczną kwotę ma wpływ kondycja samochodu, a także jego rocznik czy dodatkowe wyposażenie, które może podwyższyć cenę oferowaną przez naszą firmę. Nigdy nie doszukujemy się wad na siłę, co często robią niezdecydowani kupcy znalezieni przez portale ogłoszeniowe.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Oczywiście, że tak. W naszym auto skupie 24h przyjmujemy samochody powypadkowe, po zalaniu, po pożarze, a także po aktach wandalizmu. Ponadto skupujemy pojazdy zupełnie uszkodzone, niesprawne i nienadające się do dalszej eksploatacji. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się starego auta i w zamian kupić nowy model.

  Skup aut Dobczyce i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627