Skup aut Tarnów - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Tarnowie możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, zarówno ten całkowicie uszkodzony i wyeksploatowany, jak i egzemplarz w doskonałym stanie. Skupujemy także auta powypadkowe i po powodzi oraz pożarach, jak również pojazdy specjalistyczne, a wśród nich pojazdy dostawcze czy ciężarowe. W naszym skupie samochodów używanych w Tarnowie płacimy za nie od 300 do 200 000 zł zależnie od stanu i popularności.

Wśród wielu zalet naszego auto skupu 24h warto wymienić między innymi dojazd do klienta w ustalone miejsce o określonej porze. Umożliwia to również sprzedaż uszkodzonego auta, którym nie można dojechać do naszego punktu. Co więcej, pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji skupu auta z Tarnowa i okolic


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest kontakt telefoniczny pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystanie z formularza kontaktowego online znajdującego się na stronie internetowej, który jest szybki i łatwy w wypełnieniu. Dzięki temu pracownik z naszego przedsiębiorstwa będzie mógł wyznaczyć dogodny termin spotkania, na którym wykonamy inspekcję sprzedawanego auta, a także jego wyceny. Spotkanie jest darmowe i odbywa się we wskazanym przez klienta miejscu.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu mogą wydawać się skomplikowanie, jednak nie ma powodów do obaw. Nasz pracownik przeprowadzi inspekcję szybko i sprawnie, gdyż cenimy sobie czas naszych klientów. Podczas oględzin weźmiemy pod uwagę zarówno stan techniczny, jak i wizualny, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować korzystną cenę.


Kupno samochodu

Na koniec przychodzi czas na podpisanie umowy i sfinalizowanie transakcji. Umowa kupna-sprzedaży przenosi na naszą firmę prawa własności, dzięki czemu wszystkie formalności są dopięte na ostatni guzik, a klient nie musi się o nic martwić. Należność wypłacana jest do ręki lub na wskazane konto bankowe na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Tarnów

  Skup aut z Tarnowa i okolic – dlaczego warto wybrać firmę Auto Kurek?

  Nasz skup pojazdów nie bez powodu jest jednym z najczęściej wybieranych w całym kraju. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży, którzy doskonale znają wszystkie techniki stosowane w motoryzacji, dzięki czemu mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z aspektami prawno-technicznymi. Ponadto nasz auto skup 24h ma punkty rozsiane praktycznie po całym kraju, dzięki czemu możesz nam sprzedać auto nie tylko w Tarnowie, lecz także w innych miejscowościach w całej Polsce. Dysponujemy także innymi usługami poza skupem aut na części i w całości. Warto tu wymienić nasz auto złom, w którym można zezłomować swój samochód praktycznie natychmiast i bez zbędnych formalności.

  Czy skup aut z Tarnowa za gotówkę stanowi lepszy wybór niż typowa sprzedaż samochodu?

  Wiele osób podczas sprzedaży auta zastanawia się, czy jest to proces szybki i bezpieczny. Często niestety tak nie jest. Liczba niebezpiecznych klientów, którzy będą chcieli za wszelką cenę obniżyć cenę zakupu auta aż poniżej granicy opłacalności jest obecnie bardzo duża. Warto także być czujnym w kwestii umów. Oszuści przygotowują je w taki sposób, aby móc w późniejszym czasie wykorzystać je do swoich celów. W naszym skupie aut w Tarnowie podchodzimy do każdej transakcji z pełnym zaangażowaniem i realizujemy je czasami w czasie krótszym niż jeden dzień roboczy – zależnie od wolnych terminów. Już dziś skontaktuj się z naszym skupem aut w Tarnowie i okolicach i wybierz odpowiedni termin osobistej inspekcji sprzedawanego auta. Możesz zadzwonić do nas na jeden z podanych numerów telefonu bądź napisać wiadomość e-mail i przedstawić w niej wszelkie podstawowe i szczegółowe informacje na temat sprzedawanego pojazdu.

  autozłomowanie aut - auto szrot Tarnów

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym auto skupie 24h Auto Kurek skupujemy każdy rodzaj pojazdu. Dzięki temu możesz sprzedać nam samochód osobowy, ciężarowy, a nawet autobus. Chętnie odkupujemy modele praktycznie nowe i popularne, jak również prawdziwe perełki motoryzacyjne. Nieistotny jest dla nas stan, rocznik ani model.

  Ile płacimy za samochody?

  Cena za pojazd zawsze mieści się w zakresie od 300 do 200 000 zł i jest uzależniona od marki, modelu i stanu. W wycenie istotny jest także rocznik oraz wyposażenie dodatkowe, które może korzystnie wpłynąć na ostateczną cenę.

  Jak wyceniacie samochody?

  Samochody wyceniamy zawsze na podstawie ich stanu. Bierzemy pod uwagę zarówno kondycję lakieru, wnętrza, jak również poszczególnych części mechanicznych. Dzięki temu możemy zaoferować znacznie wyższą cenę, gdy okaże się, że dany samochód jest zachowany w świetnym stanie. Nie doszukujemy się wad na siłę, dlatego nie musisz się obawiać sztucznego zaniżania ostatecznej ceny.

  Skup aut Tarnów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627