Złomowanie aut Tomaszów Mazowiecki – kasacja samochodów

Auto- Kurek to firma działająca w branży motoryzacyjnej oraz licencjonowany punkt demontażu pojazdów. Przedsiębiorstwo posiada oddziały na terenie całego kraju – znajdziesz je w 7 województwach, również w Tomaszowie Mazowieckim. Zajmujemy się skupem samochodów używanych wszystkich znanych marek, kasacją i złomowaniem pojazdów, sprzedażą części zamiennych oraz skupem surowców wtórnych silników na eksport. Oferujemy naszym klientom profesjonalną wycenę i atrakcyjne warunki cenowe.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można być pewnym skutecznego i sprawnego złomowania auta. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz specjalista w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Was o wyszczególnienie standardowych danych, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimalną ilość formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  Czerwone uszkodzone auto

  Pozbądź się szybko i tanio niesprawnego samochodu! Odwiedź auto szrot Tomaszów Mazowiecki!

  Firma Auto-Kurek to punkt działający całkowicie legalnie i w zgodzie z obowiązującym prawem – posiadamy licencję na demontaż pojazdów wydaną przez Urząd Wojewódzki. Oferujemy usługi związane z kasacją i złomowaniem pojazdów – z naszej strony zapewniamy transport do miejsca demontażu oraz korzystną umowę kupna-sprzedaży, którą sporządzimy w oddziale. Nasi wykwalifikowani pracownicy na miejscu dokonają wyceny, której efekt zależny jest od wagi i stanu technicznego auta.

  Kto może skorzystać z naszych usług? Każdy kto chce pozbyć się niesprawnego pojazdu – ważne by taka osoba zgłosiła się do oddziału z ważnym dowodem rejestracyjnym i kompletem umów kupna sprzedaży (jeśli występuje), niezbędny będzie również dokument tożsamości. Nie masz aktualnych dokumentów? Nic nie szkodzi! Wystarczy, że na naszej stronie internetowej znajdziesz stosowny formularz, wypełnisz go i przekażesz naszemu pracownikowi w punkcie obsługi klienta. Nie musisz martwić się załatwianiem całego mnóstwa formalności – zrobimy to za Ciebie!

  Skup aut Tomaszów Mazowiecki – czynny przez 7 dni w tygodniu!

  Auto-Kurek oferuje swoim klientom również sprzedaż pojazdów używanych wszystkich marek po niezwykle korzystnych warunkach – od samochodów osobowych i terenowych, poprzez pojazdy dostawcze i ciężarowe aż po auta flotowe i luksusowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dajemy możliwość negocjacji cen oraz bierzemy na siebie wszystkie czynności związane ze sfinalizowaniem umowy kupna-sprzedaży.

  złomowania aut Tomaszów Mazowiecki

  Za jaką kwotę możesz sprzedać swoje stare auto? Wszystko zależy od kilku czynników – jego stanu technicznego, typu i modelu oraz unikatowości. Nasi pracownicy dokonują rzetelnej wyceny w punkcie – od razu po sfinalizowaniu transakcji dostajesz należność w formie gotówkowej lub jako przelew na konto bankowe. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do naszego punktu w Twojej najbliższej okolicy – w Tomaszowie Mazowieckim jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.