Złomowanie aut Zgierz – kasacja samochodów

Dla wielu osób, najważniejszą kwestią podczas oddania samochodu na złom pozostaje kwestia finansów. Każdy właściciel samochodu oczekuje jak najlepszych warunków finalizacji transakcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Z naszych usług obejmujących m.in. złomowanie pojazdów korzystają klienci zamieszkujący m.in. Zgierz i okolice. Chwalą nas za sposób przeprowadzania transakcji oraz za atrakcyjne ceny. Jako specjaliści z doświadczeniem możemy zagwarantować korzystne rozwiązania dla każdego.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom zapewniamy błyskawiczne oraz profesjonalne złomowanie auta. W celu nawiązania współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez zamieszczony na witrynie formularz lub dzwoniąc na następujące numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny krokiem jest natychmiastowa wycena auta – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na bazie danych dostarczonych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  auto szrot zgierz

  Złomowanie pojazdów – Zgierz

  Nasza siedziba nie znajduje się w Zgierzu, ale nie oznacza to, że klienci, którzy są z tych okolic nie mogą skorzystać z usługi złomowania pojazdów. Oferujemy bezpieczny i co najważniejsze bezpłatny transport na terenie całego kraju. Jesteśmy przygotowani do przewozu samochodów osobowych i dostawczych różnych marek i w różnym stanie technicznym. Najważniejszy jest dla nas komfort klienta, dlatego niezależnie od zamieszkiwanego obszaru, województwa, powiatu i gminy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Komfort i bezpieczeństwo podczas finalizacji transakcji to nasze niejedyne atuty. Od lat działamy w branży i jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy korzystają Państwo z naszej oferty złomowania pojazdów w Zgierzu czy innym mieście jesteśmy w stanie szybko dokonać wyceny Państwa pojazdu. Dokładamy wszelkich starań, by wycena była rzetelna oraz adekwatna do stanu Państwa pojazdu.

  Złomowanie pojazdów dla klientów ze Zgierza, To się opłaca!

  Wielu klientów obawia się skorzystać z usług firm z sąsiednich województw, ponieważ koszty przewozu mogą znacznie przewyższyć wartość złomowanego auta. Dbając o potrzeby naszych klientów, proponujemy darmowy odbiór pojazdu niezależnie od odległości. Nasza flota oraz kierowcy zjawią się po auto najszybciej jak to możliwe. Ponadto proponujemy atrakcyjne warunki finalizacji transakcji. Dzięki nam zyskają Państwo nawet na sprzedaży starego auta!

  zielone bmw

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.