Złomowanie aut Kutno – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma, która od początku swojej działalności w branży motoryzacyjnej zajmuje się skupowaniem pojazdów używanych oraz ich kasacją i złomowaniem. Do filarów jej działalności należą również: sprzedaż części zamiennych do aut znanych marek oraz skup surowców wtórnych i silników na eksport.
Firma posiada oddziały stacjonarne w siedmiu województwach na terenie całego kraju – jeden z nich zlokalizowany jest w Kutnie. Auto-Kurek oferuje swoim klientom indywidualne podejście, wysoką jakość oferowanych usług oraz atrakcyjne ceny wykupu.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z pomocy naszej spółki, można liczyć na sprawne i bezproblemowe złomowanie auta. Aby nawiązać z nami współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez umieszczony na stronie formularz albo dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny krokiem jest błyskawiczna wycena samochodu – wykonuje się ją przez telefon na bazie danych przekazanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  zniszczone auto

  Auto szrot w Kutnie – kasacja i złomowanie na korzystnych warunkach

  Oddział firmy Auto-Kurek z siedzibą w Kutnie to licencjonowany punkt demontażu pojazdów posiadający zezwolenie wydane przez właściwego dla tego obszaru wojewodę. Pracownicy obecni w punkcie profesjonalnie zajmą się transportem niesprawnego auta, przygotowaniem umowy kupna-sprzedaży oraz korzystną dla każdej ze stron wyceną pojazdu. Klient musi jedynie przygotować ważne dokumenty – dowód rejestracyjny i dowód osobisty oraz komplet umów kupna sprzedaży (jeśli występuje).

  Cała procedura przebiega całkowicie legalnie i na korzystnych warunkach – skup auta możliwy jest również bez ważnego dowodu rejestracyjnego. W takim przypadku niezbędne jest wypełnienie stosownego oświadczenia dostępnego na stronie internetowej firmy. Istotnym elementem jest odpowiednia wycena pojazdu – zależnie od wagi, stanu technicznego i modelu auta klient może otrzymać od 300 do nawet 200 000 złotych (górna granica obowiązuje w przypadku pojazdów unikatowych).

  Skup pojazdów używanych Auto-Kurek w Kutnie

  Oddział w Kutnie zajmuje się skupem aut używanych niezależnie od ich marki i przeznaczenia. Klienci i właściciele pojazdów terenowych, dostawczych i ciężarowych również mogą zgłaszać się do oddziału i skorzystać z zaoferowanej oferty cenowej. Auto-Kurek skupuje również pojazdy firmowe i flotowe – auta z dużym przebiegiem i dużym stopniem zużycia. Każde z nich podlega indywidualnej wycenie na miejscu i możliwości negocjacji ceny – gwarantujemy uczciwość i pełen profesjonalizm!

  czerwone auto

  Każdy z punktów obsługi klienta, również ten znajdujący się w Twoim mieście dostępny jest dla klientów 7 dni w tygodniu – obecni na miejscu pracownicy chętnie służą radą i pomocą. Tym co jest najważniejsze dla naszych klientów to atrakcyjna cena i szybka transakcja  – wynegocjowana kwota od razu wypłacana jest w gotówce lub za pomocą przelewu bankowego.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.